Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 86 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

:lol: :lol:

היא אוהבת את זה בלי שאכריח אותה ,שחקנית קוד 4 וותיקה,

חכו חכו, היא עוד תתן לכם בראש :cool2:

מה חכו? לפי איך שהיא שיחקה בסרטון והרמה שלי כבר עכשיו היא יכולה לתת לי בראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה לא צריך refund כאילו מזה 116 שקל אבל מה פיתחתם משחק שאפילו פיראט כמוני מוכן לקנות שאני חוץ מMW2 וזה לא קניתי מישחק מחשב מכיתה ה' וגם אז זה היה מתנה לחבר ליומולדת אז אני מצפה שלא יהיה תזיוני שכל האלה הם היו צריכים לחכות עם המשחק ולתת דחייה מאשר שכולם מתעצבנים מהבאגים תאמין לי העצבים על דחייה היו הרבה יותר קטנים אם בכלל

עכשיו, בסדר הוצאתם תמשחק עם ימבה באגים וואלה על הפאטצ' הראשון הייתם צריכים לסדר את זה מה כל המפתחים קיבלו את המשכורות ברחו לחו''ל?

פשוט תקנו תחרא הזה

השפה שלך לא במקום וזאת לא הפעם הראשונה שאני קורא פוסטים שלך שנגועים במילים גסות ללא צורך, ללא קשר לגילך תכבד את הפורום.

מציע לך לעבור לפורום המקביל של FXP שם מקומך הטבעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה באמת מתחיל למצות את עצמו, ואני לא יכול להגיד שלא צפיתי את זה (הייתה לי הרגשה שזה מה שיקרה).

עוד לא התחלתי פרסטיג' אחד, 40 שעות של משחק סה"כ, וכבר אין לי שום גירוי להמשיך. שוב AK74u, FAMAS, סנייפר, מפות רנדומליות של שלג, ניוקטאון, מכוניות על שלט מעצבנות.

ההרגשה שלי במשחק הזה שאני לבד - לא כמו ב-MW2 - שחלק מהכיף עבורי היה לשחק עם S6, או לשחק VGAYS עם GAYS.

מזל שיש את הסרבר של S6, זו האחיזה היחידה שיש לי במשחק למשהו שקשור לקהילה כאן.

מבחינתי, המשחק הזה, מלוטש ככל שיהיה (והוא באמת כזה לדעתי - המפות גדולות כמו ב-COD4, הנשקים מאוזנים, וכו'), לא מחדש כמעט דבר ביחס ל-MW2. הייתי שמח אם הוא היה יוצא לפני MW2. למעשה, הייתי שמח שרק הוא היה יוצא, ו-MW2 היה נגנז מהבחינה הזאת. כי לא משנה מי מהם היה בא קודם, הוא היה ממאיס מהר את השני.

אגב, משהו נחמד שהקלטתי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

וואוו, עד כדי כך גרוע?

למה שאני אמשיך להחזיק את החרא הזה?

כבר שבוע המשחק יושב אצלי על המחשב.

בסיגנלפלייר אני לא יכול לשחק. ברור לי שטרייארק לא יצליחו לתקן אותו בפאצ' הקרוב

המולטיפלייר הפך להיות כמעט בלתי שחיק. לעיתים רחוקות. ובא לי לשחק, אבל אי אפשר.

אז יש לי משחק שאני לא יכול לשחק בו, ואין שום סימן שיצא פאצ' שיתקן את זה בעתיד הקרוב.

אני ועוד 223 אנשים שהגיבו לדיון שפתחתי על העניין

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1598420&page=15

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה באמת מתחיל למצות את עצמו, ואני לא יכול להגיד שלא צפיתי את זה (הייתה לי הרגשה שזה מה שיקרה).

עוד לא התחלתי פרסטיג' אחד, 40 שעות של משחק סה"כ, וכבר אין לי שום גירוי להמשיך. שוב AK74u, FAMAS, סנייפר, מפות רנדומליות של שלג, ניוקטאון, מכוניות על שלט מעצבנות.

ההרגשה שלי במשחק הזה שאני לבד - לא כמו ב-MW2 - שחלק מהכיף עבורי היה לשחק עם S6, או לשחק VGAYS עם GAYS.

מבחינתי, המשחק הזה, מלוטש ככל שיהיה (והוא באמת כזה לדעתי - המפות גדולות כמו ב-COD4, הנשקים מאוזנים, וכו'), לא מחדש כמעט דבר ביחס ל-MW2. הייתי שמח אם הוא היה יוצא לפני MW2. למעשה, הייתי שמח שרק הוא היה יוצא, ו-MW2 היה נגנז מהבחינה הזאת. כי לא משנה מי מהם היה בא קודם, הוא היה ממאיס מהר את השני.

אגב, משהו נחמד שהקלטתי:

גם לי חסר ההווי הקבוצתי, בMW2 היית יכול להתחבר לסרבר של חבר ממש בקלות דרך הסטים,

ואילו פה זה בעייתי - רק אם הוא שולח לך הזמנה וכו' :-\

בקשר לוידאו - תותח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, משהו נחמד שהקלטתי:

הייתה לי הרגשה דומה בקשר למשחק לעט לעט מתחילים לצוץ עוד ועוד נובים מעצבנים עם שיטות הריגה הכי מציקות שיש :badhairday:וקאמפונג ספוטס מזביעים :cwm10:,הסרבר של הקהילה מעולה אני אוהב לשחק עם האנשים שם אני רוצה לציין שסימון הוא השחקן עם רפלקס הדקירה הכי מפותח שיש המהירות שהוא עושה את זה מדהימה ח'ח,דגדגן שחקן ברמה עילית,ליאור HOLYDIVER :ylsuper: שהוא חבר קרוב ובנאדם נפלא שחקן מטורף אני אוהב לשחקן איתו ועוד יותר נגדו:2gunsfiring:

תן למשחק זמן עד שיפתרו את הבעיות הכבדות שלו שחקנים יתחילו לזרום אדמינים נוספים יצורפו תיהיה משמעת בשרת זאת תיהיה חוויה לשחק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...