Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 78 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בשיא הרצינות, אולי אם המפתחות היו מקפידות לעמוד בסטנדרט איכות כלשהו ולא רק לרוץ אחרי תאריכים. אולי לא הייתה כ"כ הרבה אבל בשם החור תחת של זאוס, למה שאני אקנה עוד משחקים? בוא נעיף מבט על 3 האחרונים שלי MW2 - לא צריך להוסיף, BC2-כנ"ל, BO - אני לא מצליח לשחק פאקינג סינגל!!!

על הזין של סופרמן. אני גונב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שגיא? איך לעזאזל עם מערכת כמו שלך המשחק לא זזחלק אחי?

זה ממש מוזר. העניין בבלאק אופס הנא שאתה צריך מרכת חזקה שתתמודד עם הבאגים ולך יש אחת כזאת. ממש מוזר :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 19.11.2010 בשעה 10:37:38

בשיא הרצינות, אולי אם המפתחות היו מקפידות לעמוד בסטנדרט איכות כלשהו ולא רק לרוץ אחרי תאריכים. אולי לא הייתה כ"כ הרבה אבל בשם החור תחת של זאוס, למה שאני אקנה עוד משחקים? בוא נעיף מבט על 3 האחרונים שלי MW2 - לא צריך להוסיף, BC2-כנ"ל, BO - אני לא מצליח לשחק פאקינג סינגל!!!

על הזין של סופרמן. אני גונב.

אחי, אני מבין שהמדינה כבר לא מיובשת. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

מסתבר. עזוב נו, חכה לאיזה עדכון נורמלי.

הכל יהיה בסדר.

שמע,הבעיות לא קשורות לחומרה!

כנס לפורומים של סטים או תראה אנשים עם מחשבים מטורפים ויש להם בעיות,זה בעיית תוכנה שיתקנו בזמן הקרוב,תסביר לי איך יכול להיות שיום אחד יש לי 70 fps באותה מפה ויום אחר 40-50 זה בעייה שלא קשורה למחשב...בקיצר יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לול!

NAZGULL שאני אבין אתה בוכה על FPS של 70? ;D בימים הכי טובים שלי יש 90 ואני כולי אסיר תודה..בסטנדרט זה 130-150... :kopfpatsch:

איגור אל תתעקש עם המשחק-סתם יביא לך עצבים ..שים אותו בצד שבוע שבועיים עד שייצאו הפאצ'ים.בנתיים אפשר לעשות כל מיני דברים,לנסות להתפייס עם האישה/חברה/אימא ואבא וכדומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Peace? אתה מקבל 90fps?

דביר אחי, אתה מתבלבל בין PING לFPS :hat:[br]פורסם בתאריך: 19.11.2010 בשעה 12:16:10

טוב יאאלה, אני זה עכשיו מעלה לי את הסירטון של גייםפליי שאמרתם שהתקמפרתי, מה שלא קרה.

אני יוצא לסיבוב בחד אופן שלי וכשאני אחזור בטח זה יסיים לעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

We are on track so far to release MP patch sometime tomorrow and SP patch the following day, pending good test results. #codblackops #pc

It is too hard to play on the same team with friends in ranked servers. We are kicking around some ideas. Stay tuned.

Leaderboards will be cleansed, hax0rs banned. #codblackops #pc

עדכון מחר כנראה, חושבים על רעיונות איך להיות באותה קבוצה עם חברים ונראה שיהיה גל באנים לצ'יטרים בקרוב.

למי שדואג כי הוא "במקרה" עלה רמות בגלל צ'יטר\פקודה\WHATEVER:

who amongst you 'accidentally' boosted on a rankup server and what do you want me to do with your rank now? (hint: no promises)

אני משער שייאפסו את הראנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...