Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 77 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכל נכון שם אבל זה מאוד אינדיבידואלי לגבי כל קשר וקשר. אצלי למשל. בלי עין רעה. שנתיים וחצי הכל פיקס. החברה שלי גיימרית בעצמה. אחת הסנפריות בקוד4. חוץ מזה שכן אפשר לשלב הכל. זוגיות. לימודים. עבודה. משפחה וכו.

אגב. אני רוכש עוד עותק בשבילה כנראה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גיימרית" נשמע ממש מוזר. העניין בזוגות כאלה: במידה ויתחתנו, מה יהיה עם הילדים? כל המשפחה ישבו כל היום על COD? או שבגלל העובדה ששניהם "גיימרים" הם בכלל לא יקנו לילד מחשב בגלל שהם יודעים מנסיון כמה נורא זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אל תסחף. תראה אותי. אני מכור לקוד לא? אבל איפה אני בימים האחרונים? עסוק. עבודה,חברה,בילויים ולימודים.

צריך איזון בחיים.

אני יודע מתי לתת סטופ ולהתמקד בדברים החשובים.

הכל תלוי באופי שלך. אם אתה נכנע לגחמות של עצמך אותה לא מספיק אחראי לחיים שלך אז כן. אתה תהיה בבעיה.

קחו לדוגמא את isr soldier,נשוי פלוס.

הבחור יודע איך לשלב יופי. אני עד להמון מקרים שפתאום הוא היה afk ולא הבנתי למה עד שהוא הסביר לי שהלך לדאוג לילדה. ואני משער שאשתו לא גיימרית אז אפשר גם ככה. [br]פורסם בתאריך: 19.11.2010 בשעה 10:13:54

נשבע לכם, אני מצטער ששילמתי כסף על המשחק המגעיל הזה. אפילו הסינגל לא שחיק. סעמק עדיף להיות פיראט.

למה לא שחיק? ביצועים ירודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי הפאטץ, גם אחרי השינויים בקונסול וגם אחרי הורדה של ההגדרות הגראפיות? לא יכול להיות...

אם לא ניסית אחד מאלה אז תנסה כי המשחק כבר עובד די טוב אצל הרוב. לא הכי טוב אבל בהחלט שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי הפאטץ, גם אחרי השינויים בקונסול וגם אחרי הורדה של ההגדרות הגראפיות? לא יכול להיות...

אם לא ניסית אחד מאלה אז תנסה כי המשחק כבר עובד די טוב אצל הרוב. לא הכי טוב אבל בהחלט שחיק.

:xyxthumbs:

איגור, המחשב שלך אמור להפעיל את המשחק הזה עם כל הבעיות.

תנסה את כל מה שאמרו פה כולל ביטול הסנכרון של סטים עם cloud.

לי זה עזר במחשב הקודם. אפילו בנייד המשחק עובד לי כבר אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...