Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 71 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.pcgamer.com/2010/11/17/call-of-duty-black-ops-review/

שחטו את המשחק בביקורת הזו.

"It’s worse in multiplayer. Server disconnects, lag spikes on good connections and total lock-ups are so frequent that it’s unplayable for some of us in the office. They’re only occasional on my main machine, so I’ve played enough to see that the technical problems are a real shame. Without them, this could be the best multiplayer Call of Duty in the current generation."

כמה שזה נכון!

מקווה שהעדכון שייצא השבוע ייתקן את האיטיות והלאגים.

אגב!

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=73&t=313362&sid=5vbchjd4imqdg21i4uf6qbqeg1

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=313146&sid=5vbchjd4imqdg21i4uf6qbqeg1

תראו כמה עדכונים יצאו לXBLOCK!

תיקוני באגים וגליצ'ים במפות.(ואני בספק שאין אותם בPC.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pcgamer.com/2010/11/17/call-of-duty-black-ops-review/

שחטו את המשחק בביקורת הזו.

"It’s worse in multiplayer. Server disconnects, lag spikes on good connections and total lock-ups are so frequent that it’s unplayable for some of us in the office. They’re only occasional on my main machine, so I’ve played enough to see that the technical problems are a real shame. Without them, this could be the best multiplayer in the current generation."

כמה שזה נכון!

בכלל לא "שחטו" את המשחק, הם הרי אמרו שבלי כל הבאגים זה אולי המשחק הכי מוצלח בסדרת קול אוף דיוטי. באגים זה משהו שאפשר לתקן בקלות, אבל משחק גרוע (אהם אהם, מדאל אוף הונור) זה משהו ששום פאטצ' לא יצליח לסדר. ברגע שהבאגים במשחק יסתדרו, וזה בוודאי יקרה מהר מאוד, המשחק עצמו יהיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחזק,

אני חושב שיש המון המון מה לתקן מבחינת החיבור והיציבות של המחשק ,אבל לגבי המשחקיות/נשקים והאיזון הוא קרוב למושלם, הכי טוב שעשו אי פעם, מעין הכלאה בין MW2 וקוד 4, שני הכותרים הכי מוצלחים.

יצאו פאצ'ים ,הלוואי ששרתים ישראלים יעלו על הפרק ואז אנחנו נהנה ממשחק הכי טוב שהיה אי פעם, לא רק בסדרה, לא שאני לא נהנה ממנו עכשיו מאוד, הוא פשוט טעון שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה

למה אי אפשר להשתמש בקונסול של הסטים בתור סרבר בראוסר כמו שהיה בCS אני ממש שונא את הbrowser של קוד הוא קקי בן קקי

אפילו סרברים שיש לי בfavo הוא מראה לי רק אחרי שאני עושה רפרש לRECENT ומלא כאלה תקיעות קטנות ומעצבנות מישהו יכול לתת לי הסבר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על הפסקה הזאת אלא על כל הביקורת.

הם באמת די קוטלים שם את הקמפיין, לא יודע למה לדעתי (ולדעת רוב הביקורות המקצועיות) מדובר בקמפיין ממש מצויין. בוודאי הרבה יותר טוב מ MW2 ואפילו מתקרב ל COD4. בכל אופן לגבי המולטי (וזה מה שמעניין את רובנו אני מניח) הם אומרים כמה פעמים שבלי כל הבאגים הוא ממש מצויין ואולי אפילו הטוב בסדרה.

_____

עשיתי עכשיו את הפרסטיג' הראשון, ואני חייב להגיד שעוד דבר שאני אוהב הפעם ב BO זה שממש כיף לעשות פרסטיג'. קודם כל לא צריך כל פעם לעלות 70 רמות, אלא רק 50. וגם זה לא נורא להתחיל מההתחלה כי אפשר מיד לקנות את כל הפרקים שאתה רוצה ואת התוספים לנשק שלך, וחוץ מזה גם יש נשקים ממש מעולים גם ברמות הנמוכות, למשל famas, ak74u ואפילו ה MP5 בכלל לא רע ויש אותו כבר מההתחלה.

לקח לי בערך שעה וחצי של משחק להגיע לרמה 14 ושם כבר יש לי את כל מה שאני צריך. תכל'ס אפילו לפני זה כבר היה את רוב הדברים שאני משתמש בהם קבוע. הדבר היחיד שהיה לי חבל לאבד זה את גרסת הפרו של הפרקים, אבל זה לא כזה נורא כי הם לא כ"כ חשובים.

ב MW2 עשיתי כמה פעמים פרסטיג' וזה היה ממש משגע לחכות כל פעם לחלק מהנשקים של הרמות הגבוהות, להשיג תוספים מסוימים לנשק (מחסניות מורחבות, כוונת ACOG) או הפרקים של הרמות הגבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה

למה אי אפשר להשתמש בקונסול של הסטים בתור סרבר בראוסר כמו שהיה בCS אני ממש שונא את הbrowser של קוד הוא קקי בן קקי

אפילו סרברים שיש לי בfavo הוא מראה לי רק אחרי שאני עושה רפרש לRECENT ומלא כאלה תקיעות קטנות ומעצבנות מישהו יכול לתת לי הסבר לזה?

שניה אני מפעיל את הכדור הבדולח שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שווה בכלל קניה?

אני שומע רק תלונות.

הזמנתי עותק בהזמנה המוקדמת...ועוד לא קניתי P:

קשה לענות, אצל כל אחד זה אחרת. יש כאלה שבכלל לא היו להם בעיות, יש כאלה שהיה להם וזה נפתר בסוף, ויש כאלה שעדיין יש להם בעיות. הסינגל עבד אצלי כמעט מצוין. המולטי לפעמים עובד טוב ולפעמים לא. אם חשוב לך רק המולטי לדעתי שווה לחכות שיפתרו סופית את הבעיות לפחות לרוב הגדול של השחקנים (הבנתי שצריך לצאת עוד כמה ימים עוד פאטצ' שאולי יסדר סופית את רוב הבעיות). זה רק יחסוך לך תסכול ועצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא "שחטו" את המשחק, הם הרי אמרו שבלי כל הבאגים זה אולי המשחק הכי מוצלח בסדרת קול אוף דיוטי. באגים זה משהו שאפשר לתקן בקלות, אבל משחק גרוע (אהם אהם, מדאל אוף הונור) זה משהו ששום פאטצ' לא יצליח לסדר. ברגע שהבאגים במשחק יסתדרו, וזה בוודאי יקרה מהר מאוד, המשחק עצמו יהיה מעולה.

VERDICT:

The visual dazzle and cinematic set-pieces are let down by bad scripting, glitchy multiplayer and increasingly dull firefights.

ציון 64!

שחטו שחטו, בריבוע שחטו ובצדק! במיוחד המילה שהדגשתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...