Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם נראה לי טועים לגבי העניין עם IW, וTREYARCH.

Activision יצרו משחק אחד בהתחלה, שנקרא Call of duty. בשלב כלשהו, לא יודע מתי, הם החליטו למכור את המותג ולהפוך אותו לFranchise. (לאלה מכם שלא יודעים מה המושג לעיל אומר, אנא העזרו בלינק או בקצרה, Franchise=שחברה אחת מאפשרת לחברה אחרת להשתמש בשם שלה המוגן בזכויות יוצרים, אך החברה שמשתמשת בשם, חייבת בתשלום לחברה עם הזכויות יוצרים על השם)

לכן, כל שנה חברה אחרת תקנה את הFranchise, את השם, ותבנה את המשחק, שActivision בעלת זכויות היוצרים תפרסם,

נראה לי שActivision וטרייארק, וActivision ואינפיניטי וורד סגרו איזה חוזה שרק הם יקנו את הFranchise כל שנה, כי זה לא מקרי שכל שנה אותם חברות מייצרות את אותו הFranchise.

סליחה על החפירה. הייתי חייב

wth :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המשחק של שנה הבאה לא יהיה של אינפיניטי?

אגב, לשחק בשרת אתכם, ממש אדיר. תודה ליאור.

הוא כן.

אז זהו שיש סיכוי גדול שהוא לא, כניראה ש IW לא במצב מזהיר כי הסטודיו החדש (sledgehammer) יפתח את של 2011 ו IW את של 2012 (גם לא בטוח), גם ראיתי שמדברים על זה שהמשחק שנה הבאה יהיה בעתיד, כניראה ש ACTIVISION מחזירים לאלה שעזבו את IW ואמרו שהם רצו לעשות משחק בעתיד ו ACTIVISION לא נתנו להם.

http://www.sledgehammergames.com/games

מצד שני יש למעבר הזה יתרון גדול מחזור של 3 שנים ולא של שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אבל לא נראה שפעם אחת מאז שקניתי את המשחק שמו אותי בקבוצה שאשכרה עושה את המטרה של המשחק ולא רק הולכת על הריגות.

אם כבר הזכרתי את זה, ממש ממש ממש מפגר שאי אפשר לשחק עם חברים באותה קבוצה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת:

Call of Duty יצא ב 2004 ע"י מפתחים לשעבר בחברת 2015 (יוצרי MOH-AA האגדי תחת הפצה של EA)

שהקימו חברה צעירה בשם אינפיניטי וורד והפך ללהיט ועסק ב WWII

השנה 2004

לאחר ההצלחה של הכותר הראשון החלו לעבוד במקביל על 2 שתי חברות שונות - IW ו Treyarch

מהסיבה שהבינו באקטיביזן שהקונסולות הולכות להשתלט על ענף הגיימינג ( :'( :'( :'( )

Call of Duty 2 ל שוחרר שנה אחרי הראשון והפך למגה להיט ועסק גם הוא ב WWII

Call of Duty 2: Big Red One -טבילת האש הראשונה של Treyarch שוחרר גם באותה שנה וזכה להצלחה לא גדולה אך להערכה מצד אקטיביזן

השנה 2005

בין לבין באקטיביזן הריחו שלמפתחים המחוננים שלהם ב IW די נמאס מלפתח משחקים שעושקים בתקופת היטלר

בשנת 2006 לא יצא כותר ל מהסיבה דלעיל וגם מהסיבה שפחדו בזמנו להעמיס על הקהל יותר מדי כותרים דומים ( ::) )

Call of Duty 3 יצא ב 2006 לקונסולות והפך לכותר הכי מוצלח של Treyarch בקרב שחקני הקונסולות

באותה שנה הודיעה חברת IW שאינה מתכוונת לפתח כותר מלחמתי שיעסוק ב WWII אלא בכותר מלחמתי שיעסוק (שומו שמיים!) בלוחמה מודרנית

מנהלים באקטיביזן חשבו שהחברה הכישרונית שלהם IW נפלו על הראש כי מי רוצה לעזאזל משחק יריות מודרני? :smile1:

השנה 2006

לאחר משא ומתן ממושך וחוזה סודי על הצלחה/אי הצלחת הכותר הבא הגיח לעולם הכותר הראשון בסידרה שעסק בלוחמה מודרנית תחת השם:

Call of Duty 4: Modern Warfare לכל הפורמטים. המשחק זכה להצלחה היסטרית והפך לבלוקבסטר כבר ביום הראשון לשחרורו.

השנה 2007

באקטיביזן לא שכחו את Treyarch והחוזה עימם היה לעוד משחק יריות מלחמתי תקופתי והמשחק Call of Duty: World at War שוחרר שנה אחרי COD4

המשחק לא זכה להצלחה כמו COD4 אך זכה להערכה עמוקה מצד כלפי Treyarch שדאגו לתמוך בקהילה.

השנה 2008

שנה אחרי ששוחרר לאוויר העולם הכותר האחרון של IW תחת אקטיביזן שנקרא- Call of Duty: Modern Warfare 2

הכותר שבר את כל שיאי המכירות בכל הזמנים של הסידרה והפך לאחר המשחקים הנמכרים בתולדות התעשיה.

מצד שני הוא ייזכר כאחד הכותרים בסידרה הבלתי נתמך בכל הזמנים בעכבות פרשיה מסתורית שגרמה לפיטורי כל הצוות הבכיר של IW

השנה 2009

השנה 2010 - מריח כמו רוח של שינוי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מתחשבים בזה ש BO שבר את השיא משנה שעברה בבמשהו כמו 800K$ המצב שלהם לא רע בכלל. הכל שאלה אם המשחק יתחיל לעבוד לכולם או שישארו הבעיות. אני לא רואה שום רוח של שינוי...

נ.ב.

עוד לא הגיע המשחק ::) כניראה שהעותק שלי אבד בדואר :'( ולהשלמת השבוע הרע הזה גם עקרו לי שן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת:

Call of Duty יצא ב 2004 ע"י מפתחים לשעבר בחברת 2015 (יוצרי MOH-AA האגדי תחת הפצה של EA)

שהקימו חברה צעירה בשם אינפיניטי וורד והפך ללהיט ועסק ב WWII

השנה 2004

לאחר ההצלחה של הכותר הראשון החלו לעבוד במקביל על 2 שתי חברות שונות - IW ו Treyarch

מהסיבה שהבינו באקטיביזן שהקונסולות הולכות להשתלט על ענף הגיימינג ( :'( :'( :'( )

Call of Duty 2 ל שוחרר שנה אחרי הראשון והפך למגה להיט ועסק גם הוא ב WWII

Call of Duty 2: Big Red One -טבילת האש הראשונה של Treyarch שוחרר גם באותה שנה וזכה להצלחה לא גדולה אך להערכה מצד אקטיביזן

השנה 2005

בין לבין באקטיביזן הריחו שלמפתחים המחוננים שלהם ב IW די נמאס מלפתח משחקים שעושקים בתקופת היטלר

בשנת 2006 לא יצא כותר ל מהסיבה דלעיל וגם מהסיבה שפחדו בזמנו להעמיס על הקהל יותר מדי כותרים דומים ( ::) )

Call of Duty 3 יצא ב 2006 לקונסולות והפך לכותר הכי מוצלח של Treyarch בקרב שחקני הקונסולות

באותה שנה הודיעה חברת IW שאינה מתכוונת לפתח כותר מלחמתי שיעסוק ב WWII אלא בכותר מלחמתי שיעסוק (שומו שמיים!) בלוחמה מודרנית

מנהלים באקטיביזן חשבו שהחברה הכישרונית שלהם IW נפלו על הראש כי מי רוצה לעזאזל משחק יריות מודרני? :smile1:

השנה 2006

לאחר משא ומתן ממושך וחוזה סודי על הצלחה/אי הצלחת הכותר הבא הגיח לעולם הכותר הראשון בסידרה שעסק בלוחמה מודרנית תחת השם:

Call of Duty 4: Modern Warfare לכל הפורמטים. המשחק זכה להצלחה היסטרית והפך לבלוקבסטר כבר ביום הראשון לשחרורו.

השנה 2007

באקטיביזן לא שכחו את Treyarch והחוזה עימם היה לעוד משחק יריות מלחמתי תקופתי והמשחק Call of Duty: World at War שוחרר שנה אחרי COD4

המשחק לא זכה להצלחה כמו COD4 אך זכה להערכה עמוקה מצד כלפי Treyarch שדאגו לתמוך בקהילה.

השנה 2008

שנה אחרי ששוחרר לאוויר העולם הכותר האחרון של IW תחת אקטיביזן שנקרא- Call of Duty: Modern Warfare 2

הכותר שבר את כל שיאי המכירות בכל הזמנים של הסידרה והפך לאחר המשחקים הנמכרים בתולדות התעשיה.

מצד שני הוא ייזכר כאחד הכותרים בסידרה הבלתי נתמך בכל הזמנים בעכבות פרשיה מסתורית שגרמה לפיטורי כל הצוות הבכיר של IW

השנה 2009

השנה 2010 - מריח כמו רוח של שינוי ;D

"רק" על רגל אחת... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המשחק של שנה הבאה לא יהיה של אינפיניטי?

אגב, לשחק בשרת אתכם, ממש אדיר. תודה ליאור.

ככל הנראה, וצר לי לאכזב אותך, המשחק שיוצא שנה הבאה לא הולך להיות משחק של IW.

ידוע ש sledgehammer הם האולפן החדש שמפתח משחק בסדרת CALL OF DUTY

עכשיו, אם תעשה רגע חשבון - תבין שהמצב של אינפיניטי וורד ממש לא משהו ובטח ובטח שהם לא ערוכים ומוכנים להשיק משחק בעוד כשנה מעכשיו, בייחוד לאור העובדה שכמעט חצי מהאולפן עברו בחזרה לחברה חדשה שהוקמה בEA. אינפיניטי עוד בכלל בשלבי גיוס של מתכנתים חדשים, ככה שאני גם בספק שהם נמצאים בשלב שמתקרב אפילו לאמצע.

יתרה על כך, השמועה שרצה כרגע, וככל הנראה גם תוכח כנכונה, היא שסלג'האמר מפתחים משחק COD עתידני. שזה בא בתגובה לאולפן יוצאי-IW שהוקם בEA שעובד כרגע על משחק פעולה עתידני.

בכל אופן, ככל הנראה ששנה הבאה יצא COD חדש מאולפני של סלג'האמר, שבתקווה יוכיחו את עצמם ושנה לאחר מכן יצא משחק חדש מבית IW, שלמען האמת כבר קשה לקרוא להם IW כי כחצי מצוות ההפקה התחלף באנשים חדשים וחסרי ניסיון.

ולטרייארק? לטרייארק יש 3 שנים מעכשיו להוציא משחק חדש. ואולי לשם שינוי הם יספיקו לעשות קצת beta testing למשחק לפני שהם עושים ניסויים בלקוחות שלהם :|

ניחוש שלי? יקח לפחות שנתיים מעכשיו עד שתראה את COD:MW3, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנתיים?הרבה יותר

הם מחכים כדי שהמשחק יהיה בעתיד

בעצם, בלבלתי בין החברות.

סתם יצא בדיחה גרועה :silly:

;D, MORE THAN A GRIN!!!

חחח יפה לך. :lol:

ראיתי כאן שיש בעיות עם הכסף וזה, שזה לא קונה ומוריד לך כסף, או שאתה משחק, ואז קונה דברים וזה כאילו לא קנית, ואתם יודעים

אז הרגע קניתי מלא דברים (3 KS יקרים) שגמרו לי את כל הכסף, ואז המשחק נפל, ואני קולט שיש לי את כל מה שקניתי, ולא איבדתי CP יחיד!!! בהתחלה היה לי 5500 בתחילת הקנייה, בסופה היה לי 300 נראה לי, ואחרי הקראש היה לי הכל! 5500CP+את כל מה שקניתי! יווהוו :jump: :jump1: :nutty: :alcoholic: :anim-jjd:

למרות שזה לא כל כך הרבה כסף אבל עדיין, אמרו לי שאין מתנות בחיים, וקיבלתי KS חינם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מתקין דרייבר חדש לכ. מסך, אולי זה יקל מעט על הבעיות STUTTERING במשחק

אגב שמתי לב גם למשהו מוזר. אין לי בכלל depth of field בסינגלפלייר למעט בתפריט הראשי. כל המשחק נראה כמו COD2.

בשאיפה שהדרייבר יתקן את הבעיות שיש לי בCall of duty: Black cocks

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...