Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 179 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני לא מבין מה כל הדיון פה

וגם אני לא הולך לקרוא 700 עמודים אחורה (של חפירות כמו ב MW2 BTW)

המשחק הזה גרוע,מכל בחינה

הסיבה היחידה שקניתי אותו זה בגלל שחשבתי שאין מצב בעולם שאני אתאכזב יותר ממנו מאשר MW2

אז קניתי

וקיבלתי בראש

תודה שוב למפתחים ולכל מי שרק מחפש כסף בזמן האחרון

וחאלס לחפור חבר'ה חרא משחק וזהו

מסכים.

רק חבל שהשוק יבש כמו הנגב ואין משחקי FPS

עברתי בינתיים לבטלפילד BC2 ואני נהנה ממנו הרבה יותר מהבלאק אופססס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שתיתה קצת יותר מדי בחגיגות של השנה החדשה אה?

לא ברצינות עכשיו.

המשחק גרוע ברמות - הדבר היחיד שמחזיק אותו עכשיו זה השרתים היעודיים והשם CALL OF DUTY

עם אני יראה לכם איזה דברים קורים לי במשחקים ... זה כמו קומדיה גרועה.

*מוות מאחורי מחסה (לא מאחורי קיר דק אלה ממש מאוחרי פינת מבנה)

LAGS

FUCK THOSE GAMESERVERS... NO ISRAELI SERVERS

*יריות מדוייקות ורצופות לראש על קאמפר - (יש צליל של HIT פעמיים והוא לא מת - הוא מאתר אותי ומרסס)

אף פעם לא קרה לי...

*יריות מדוייקות לכל פלגי הגוף לרוב מסתיימות בכישלון לעומת זאת יריות וריסוס רנדומלי לכיוון האוייב לרוב מסתיימות בHEADSHOT

מה רע?

*נזק טילים - אתמול זה קרה לי פעמיים ברצף ופשוט השתגעתי , יריתי טיל ממש לי בחור ששכב והוא קם והלך משם????? (GUN GAME)

לא הבנתי מה אמרת.

*כמות הנזק שצריך לגרום לאוייב על מנת להרוג בDEATHMATCH רגיל היא פשוט אבסורדית - יורים ברצף יותר מ10 כדורים על מטרה אחת , שומעים את הHIT IMPACT והמטרה ממשיכה לרוץ כאילו כלום לא קרה. ** זה רלוונטי גם לנזק של הCHOPPER GUNNER מה זה?? מה אני יורה עם כדורי גומי???

1. בבאטלפילד זה הרבה יותר גרוע, צריך מיליון יריות, אבל מצד שני בבאטלפילד יש מפות עצומות

2. LAGS....

*RESPAWN אחד המקולקלים שקיימים בכל משחקי הFPS.. האוייב פשוט מופיע מאחור בכמה מטרים. כל הזמן

רואים שלא שיחקת בCOD הרבה. בכל הCODS היה RESPAWN מקולקל, זה פשוט בגלל המפות הקטנות, ואנשים שמתפזרים, אם יש בן אדם אויב בכל מקום SPAWN, אין מה לעשות, המשחק פשוט מזמן אותך איפה שיש הכי פחות אויבים.

*המשחק מלא בקאמפרים בגלל שהמשחק מזמין אותם להיות כאלה!!! אם בכל רגע נתון אוייב יקבל RESPAWN מאחורי למה לעזעזל לי להתקדם ולהיות פעיל בהריגת אוייב , אני פשוט אשכב בפינה אחרת כל פעם ואנשים ירוצו לי לכוונת.

RESPAWN גרוע כמו בכל סדרת COD.

CAMPERS יש, וישארו, וקיימים בכל משחק FPS, פשוט כנס לסרברים שאוסרים על כך.

* Flack jacket ' Steady aim ' Second chance שילוב של נובים הוא אמור להיות אסור לפי דעתי.

לגבי SECOND CHANCE, אני מסכים, מה רע בSTEADY AIM וFLAK JACKET?

*[glow=red,2,300] למה אי אפשרת לעשות VOTE TO KICK?????????????????????[/glow]

[glow=red,2,300][move][shadow=red,left]באמת למה אי אפשר....[/shadow][/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יריות מדוייקות לכל פלגי הגוף לרוב מסתיימות בכישלון לעומת זאת יריות וריסוס רנדומלי לכיוון האוייב לרוב מסתיימות בHEADSHOT

מה רע?"

כן אחי מה רע בזה שאתה מכוון ולא פוגע ומצד שני כשאתה לא מכוון אתה כן פוגע. :kopfpatsch:

המשחק מלא בבעיות פשוט מלא,אבל אני עדיין מוצא את ההנאה בלשחק בו.

עד שיסדרו הכל יקח להם זמן אולי עד ה COD הבא.... מי יודע :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה משהו שמאפשר לך לבחור איפה תעשה RESPAWN, אני חושב שיש הרבה שמשתמשים בזה ומכוונים לצאת באיזה חור במקום שיש בו הרבה מהקבוצה השניה.

לא מבין את אלה שהפגיעה (או יותר נכון חוסר פגיעה) לא מפריעה להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ממילא לא מכוונים טוב, מה אכפת להם לפגוע?

לי זה לא מפריע, ברור לי שזה קיים, אבל לא חושב שברמות שאתה מציגים, אני אעלה משחק שלי TDM רק עם SNIPER, פינג לא טוב, ועדיין לא מורגש כמו שאתם מתארים פה, המשחק מפוצץ בעיות זה כבר ידוע, אבל מזה חשוב כבר? אין משחק מושלם, מלבד אולי קוד 4 שכבר הזדקן ואין טעם להיכנס אליו אחרי שנתיים וחצי שחרשתי אותו, MW2 היה מעולה, הייתה אחלה חוויה קבוצתי, אולי הטובה ביותר שהייתה אי פעם, אבל בואו לא נשכח את כל הזבל שהיה שם ואת כל העצבים שהיינו חוטפים, אחד אחד מאיתנו, BO? משחק סבבה, לא יורת מזה, אני מתעלם מהבעיות ,רוב הזמן משחק WAGER ,יותר מהנה בלי קשר .

BC2, נכנסתי עם סיימון, המשחק מעולה ,אפילו גאוני בגלל כל האופציות שיש בו, כמובן שגם שם אין לי שום בעיה טכנית אבל אין לי כוח זמן להתחיל ללמוד משהו אחר לגמרי, אני מקווה שאמצא זמן אחרי השבוע הזה ואתפנה ממסת העבודה שיש לי,

בקיצור, תפסיקו לבכות, מי שרוצה להפסיק לשחק שיפסיק, אני נהנה להיכנס עדיין.

ולהגיד שזה 200 עמודים של ספאם אבל אז לבכות על המשחק זה לא ספאם?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק ליראות GAME PLAY שלך בשביל להבין שאצלך הבעיה פחות מורגשת (כמו שאצלי המשחק יציב ואין לי בעיות תצוגה בזמן שלכם המשחק נסגר ומידי פעם יש שעונים וריבועים צבעוניים), כשאחזור לשחק אני אשחק עד שיהיה לי משחק שהבעיה מורגשת ואז אני אנסה להעלות אותו (אולי אפילו לצלם ישר ואז להשוות עם ה THEATER).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר, זה כן קורה לי מידי פעם, אבל בוא נגיד שלא זה מה שיהרוס לי את המשחק, אבל כמו שליאור DJ אמר, המשחק הזה הוא רולטה רוסית, אתה לא יודע על מי ייפול ומה ייפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...