Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 97 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

Toxin II - המחשב שלך כבר סבאלה כנראה זו הסיבה שאתה כל כך סובל מהמשחק :\

כל-כך הרבה דיבורים סובבים סביב הנושא ואתה עדיין לא מבין שאין שום קשר למחשב שלו, במיוחד כשמדובר במחשב סבבה לגמרי? :facepalm:

P4 זה סבא'לה, לא E8200.

לעניינינו:

I know why Treyarch's taking so long to release a real patch for the game.

It's because they lag even irl!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה עם המשחק הזה היא שלא התאימו אותו כמו שצריך לכל החומרה שיש בשוק. לי למשל ה SP עובד חלק גם אחרי העדכון, בלי בעיות FPS, בלי בעיות עם הסאונד ועם הגדרות שתואמות למערכת שלי (אותן הגדרות שגם שיחקתי בהן שנה שעברה).

ב MP בחלק מהמפות יש בעיה ובחלק לו, המשחק קופץ מידי פעם למרות שה FPS נשאר טוב וגם קרה לי שה FPS ירד מ 50+ לסביבות ה 11 בלי שום סיבה (אחרי העדכון האחרון, לפני זה זה לא היה קורה).

מצד שני לחבר שלי יש מחשב יותר טוב, ה MP עושה לו מלא בעיות, במיוחד אחרי העדכון ובכללי המשחק עובד לו פחות טוב. יש פה עוד אנשים בפורום עם מחשב טוב יותר משלי שיש להם בעיות.

כשהמשחק עובד הוא הרבה יותר טוב מ MW2, ה SP כמה רמות מעל והרבה יותר מסודר וה MP יותר מהנה למרות כל החרא שתמיד היה ותמיד יהיה ב COD. בעזרת השם שבוע הבא יצא PATCH שיסדר את רוב הבעיות.

יש בעיה אחת מאוד קשה במערכת ה MP, משהו שקשה לי להאמין שהם יסדרו אבל אני אופטימי, אם תבדקו את ה PING שלכם כשאתם מתים תיראו שהוא יורד ל 50-60, חצי מהפינג שיש לכם במהלך המשחק. לדעתי הפינג הזה הוא הפינג שאמור להיות אבל יש להם באג במערכת של הMP שמקפיץ את הפינג בצורה נוראית, יכול להיות שזה מכל התוספות של ה Theater Mode ודומיו או שזה משהו בתכנון הכללי שפשוט לא יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toxin II - המחשב שלך כבר סבאלה כנראה זו הסיבה שאתה כל כך סובל מהמשחק :\

סתם שאלה פשוטה.

איך יכול להיות שאת CRYSIS, הוא מריץ על ההגדרות הכי גבוהות עם 1680X1050 AAX2 AFX4 חלק לחלוטין ואת המשחק הזה לא?

וCRYSIS נראה טוב בערך פי 50, וכבד מCOD:BO בערך פי 100

איך יכול להיות שCOD:MW2, שנראה יותר טוב מCO:BO, רץ על 1680X1050 AFX8 AAX8 כל ההגדרות על EXTRA וVSYNC ON חלק לחלוטין וCOD:BO, גם על ההגדרות הכי נמוכות רץ חרא?

איך יכול להיות שGTA4, שהוא בפני עצמו מהווה פורט גרוע וכבד בטירוף, והוא כבד פי מליון מCOD:BO [שנראה אגב כמו משחק שיצא איפשהו בשנת 2005, אבל לא נדבר על הגראפיקה המחורבנת שלו], עובד על 1680X1050 ועל הגדרות גבוהות ו-COD:BO לא?

איך יכול להיות שSTARCRAFT2 רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות עם 1680X1050 ו-VSYNC חלק לחלוטין וCOD:BO לא? [ואתה יודע מה? אפילו המשחק אסט' הזה נראה יותר טוב מהמזבלה הזו שקוראים להCOD:BO]

אני יכול להמשיך. מצטער חביבי, המחשב שלי מריץ יופי את כל המשחקים שאני מתקין עליו, חוץ מCOD:BO, שכמו שאמרתי - נראה בערך חצי מהרמה של כל המשחקים שציינתי פה. [חוץ מSC2 שזה דוגמה גרועה אבל רק כדי להבהיר את המצב]. זה לא המחשב שלי - זה המתכנתים העלובים של טרייארק. וזה לא בעיות FPS, זה בעיות הHITCHING ו הSTUTTERING.

:s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יכול להיות שCOD:MW2, שנראה יותר טוב מCO:BO, רץ על 1680X1050 AFX8 AAX8 כל ההגדרות על EXTRA וVSYNC ON חלק לחלוטין וCOD:BO, גם על ההגדרות הכי נמוכות רץ חרא?

דבר ראשון, לפי מה שזכור לי אין ב MW2 X8 AA, רק עד 4

ו BO נראה הרבה יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי OC ל 3.4GHz אז נראה אם זה ישפיע על ה FPS שלי שעומד על 50 בממוצע, בגלל שהמשחק טוחן יופי יופי אבל לא מזיז לכרטיס המסך. נראה, אולי אני אעלה אותו ל 3.6 ונייצב (אבל זה כבר מתחיל להתקרב לגבול, מצריך העלאה משמעותית של מתח ביחס לתוספת המהירות הקטנה, גם כבר עשיתי את זה עם בדיקת מאמץ של 12 שעות ככה שאתם יכולים להיות בטוחים שהיה יציב וטוב, אבל בשביל 3.8 הייתי חייב מתח לא נורמאלי של 1.8 :screwy:, זאת בגלל שאין אפשרות בלוח האם המפגר שלי לתת מתח של 1.68-1.7 שזה מה שבאמת היה דרוש...).

ומחזק את זה שמעלי.

ולזה שמתחתי-אתה מודד עם סטופר? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה פשוטה.

איך יכול להיות שאת CRYSIS, הוא מריץ על ההגדרות הכי גבוהות עם 1680X1050 AAX2 AFX4 חלק לחלוטין ואת המשחק הזה לא?

וCRYSIS נראה טוב בערך פי 50, וכבד מCOD:BO בערך פי 100

איך יכול להיות שGTA4, שהוא בפני עצמו מהווה פורט גרוע וכבד בטירוף, והוא כבד פי מליון מCOD:BO [שנראה אגב כמו משחק שיצא איפשהו בשנת 2005, אבל לא נדבר על הגראפיקה המחורבנת שלו], עובד על 1680X1050 ועל הגדרות גבוהות ו-COD:BO לא?

איך יכול להיות שSTARCRAFT2 רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות עם 1680X1050 ו-VSYNC חלק לחלוטין וCOD:BO לא? [ואתה יודע מה? אפילו המשחק אסט' הזה נראה יותר טוב מהמזבלה הזו שקוראים להCOD:BO]

אני יכול להמשיך. מצטער חביבי, המחשב שלי מריץ יופי את כל המשחקים שאני מתקין עליו, חוץ מCOD:BO, שכמו שאמרתי - נראה בערך חצי מהרמה של כל המשחקים שציינתי פה. [חוץ מSC2 שזה דוגמה גרועה אבל רק כדי להבהיר את המצב]. זה לא המחשב שלי - זה המתכנתים העלובים של טרייארק. וזה לא בעיות FPS, זה בעיות הHITCHING ו הSTUTTERING.

:s07: :s07: :s07:

קודם כל תירגע ואל תוציא עצבים שיש לך מהמשחק על אנשים סתם,דבר שני טעיתי זה קורה.

דיי אני לא יכול לשחק כל 7 דקות נתקע לי המשחק איזה חרא משחק דיייייייייייייייייייייייי נמאס כבר מהזבל הזה אני בWOW עד שיתקנו אמן שישרפו השרמוטות האלה

דיי לקלל דיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...