אני רוצה ווינדוס חוקי - אבל איך? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ווינדוס חוקי - אבל איך?

habarbash

Recommended Posts

היו לי כמה משתמשים שהראיתי להם לינוקס אל המחשב שלי ונתתי להם להשתמש קצת, וקיבלו בכיף (והיו בהלם מזה שהמחשב הישן / נטבוק שלהם עובד מהר ויודע לעשות אפקטים כמו בויסטה)

אופן ומיקרוסופט ניתן להתקין ביחד באותו מחשב. אם הלקוח משיג מיקרוסופט , ניתן להתקין אותו אחריי שאופן כבר מותקן. חוצמזה, בגרסאות האחרונות אופן אופיס עובד בצורה טובה מאוד ולחלק מהמשתמשים זה לא משנה איזה אופיס יש להם

אם הלקוח רוצה וינדוס שיביא דיסק ואני ישים לו בכיף. ההצעה של הלינוקס עולה רק אם ללקוח אין וינדוס משלו או שהוא רואה את המחשב שלי ושואל מה זה המערכת הזאת (למה שהוא חצי חושבים שיש לי OS X)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לאחרונה כשחזרתי לעסוק בתור טכנאי מחשבים, גם אני אמרתי לעצמי שאני לא הולך להתעסק עם תוכנות לא חוקיות כלל, אלא אם יש ללקוח את הדיסק/סיריאל אז מבחינתי זה בסדר.

הבעיה שבאזור שאני גר, אני יכול לספור ביד אחת את מספר הפעמים שקיבלתי מחשב עם רשיון לווינדוס, למרות שבניידים המצב הרבה יותר טוב כי קונים אותם עם הרשיון, משא"כ במחשבים נייחים שקונים ג'נרי מחנויות בסביבה אז כולם מן הסתם מעדיפים לחסוך את ה 500 שקל אם המוכר אומר שזה הולך לעבוד בדיוק אותו דבר.

אני מבחיניתי אם לקוח רוצה להתקין ואין לו רשיון אז אני דואג לידע אותו שאני מתקין לא את הווינדוס בלבד, ולא מוכר לו אותו, אני בסה"כ משמש בתור אחד שמתקין מה שהוא רוצה, אבל אני לא זה שמוכר את המוצר הגנוב.

אני יודע שזה גישה מאד בעיתית, לא יודע מה החוק אומר ע"ז, במיוחד שאם אתה משווה גישה כזאת לסיטואציות אחרות זה נראה מצחיק, אני את האמת באזור שלי אני לא מוצא מחשבים נייחים עם רשיון תוכנה כלל, אם יש זה מחשב שהם קיבלו דרך תוכנית שנקראת "מחשב לכל ילד" (עד כמה שאני זוכר).

בקצרה, אם אני לא עוזה את זה אז אין עבודה, או יש אבל 50% פחות.

לכן אני מעלה את הנושא הזה לפורום בשביל לשאול אותך מה אתה עושה בסיטואציות כאלה ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה טכנאי מחשבים שמקבל שכר עבור העבודה שלך ובמהלך העבודה אתה מתקין מערכת הפעלה לא חוקית אז למעשה קיבלת כסף על מוצר שאיש לא שילם עליו (וצריך היה לשלם). חוקי זה לא ואם מיקרוסופט ישמעו עליך הם ישמחו לתבוע אותך. המצב בעייתי אבל אולי אפשר להתקין 7 בלי רישיון לנסיון וליידע את הלקוח שהוא יכול בפקודת שורה פשוטה להמשיך להתנסות מספר חודשים. אין מניעה להתקין להתנסות ותהליך ה rearm הוא חוקי (אני חושב). מה יעשה הלקוח בסיום תקופת ההתנסות זאת בעיה שלו. אם ירצה יוכל להזמין אותך הטכנאי ואתה תפרמט לו את המחשב ותתקין לו את מערכת ההפעלה לנסיון נוסף. אני חושב שזה עדיף על התקנה של לא חוקית (crack/loader/patch).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה טכנאי מחשבים שמקבל שכר עבור העבודה שלך ובמהלך העבודה אתה מתקין מערכת הפעלה לא חוקית אז למעשה קיבלת כסף על מוצר שאיש לא שילם עליו (וצריך היה לשלם). חוקי זה לא ואם מיקרוסופט ישמעו עליך הם ישמחו לתבוע אותך. המצב בעייתי אבל אולי אפשר להתקין 7 בלי רישיון לנסיון וליידע את הלקוח שהוא יכול בפקודת שורה פשוטה להמשיך להתנסות מספר חודשים. אין מניעה להתקין להתנסות ותהליך ה rearm הוא חוקי (אני חושב). מה יעשה הלקוח בסיום תקופת ההתנסות זאת בעיה שלו. אם ירצה יוכל להזמין אותך הטכנאי ואתה תפרמט לו את המחשב ותתקין לו את מערכת ההפעלה לנסיון נוסף. אני חושב שזה עדיף על התקנה של לא חוקית (crack/loader/patch).

זה לא בטוח שזה לא חוקי, כי אתה לא זה שמוכר ועושה רוח על התכנה הלא חוקית, אתה בסה"כ זה שמתקין, עמו לתקן למישהו שהוא מביא לך את הגלגל להחליף ואתה בסה"כ זה שמתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...