אני רוצה ווינדוס חוקי - אבל איך? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ווינדוס חוקי - אבל איך?

habarbash

Recommended Posts

טוב אז אני יודע שזה נושא עדין אז ננסה להשאר בגבולות.

אני בתור טכנאי מחשבים, מקבל הרבה פעמים מחשבים שקליינטים קונים בחו"ל, והבקשה היחידה שלהם היא זה שהם רוצים מ"ה בעברית.

בשבילי זה שתי בעיות:

1. ע"פ רוב הגרסאות שהם קונים לא תומכים בהתקנת MUI.

2. בכדי להשתמש ברשיון שלהם אני חייב התקנה תואמת רק בעברית, וזה קשה להשיג, (ת'אמת אני לא יודע אם זה אפשרי להשתמש ברשיון של שפה אחרת).

מהסיבות הנ"ל יוצא שאני מוכרח להודיע לקנליינט שאני מתקין לו לא חוקי (גרסאות שתומכות בMUI כמובן), ושהוא נושא בכל התוצאות, אני משמש רק בתור המתקין.

מה שאני רוצה בזה פה, זה אם יש למישהוא איזה פתרון לבעיה אני אשמח.

אני יודע אודות Technet, שאם יש לי שם חשבון אני יכול להוריד את כל הגרסאות של (גם בעברית), אבל זה עולה משהוא כמו 200$, וזה ממש הרבה, וחוץ מזה כמו שהזכרתי זה שאני לא יודע אם באמת ישנה אפשרות להשתמש בגרסת עברית עם רשיון שרשום לאנגלית.

השאלה הבאה היא בעצם למיקרוסופט, ואני רוצה לדון על זה כאן, כדי ללבן את זה:

1. למה אין אפשרות להתקנת שפה אחרת (MUI) בכל הגרסאות של ווינדוס?

2. למה אין אתר שאני יכול להזמין/להוריד דיסק של התקנת בכל שפה, במחיר של הדיסק, כי את הרשיון יש לי, וזה בעצם מה שאתה משלם עליו.

תודה רבה, ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן - כשאתה קונה תוכנה אתה לא קונה את התוכנה עצמה אלא את הזכות להשתמש בה. ברגע שיש לך סריאל חוקי, זה לא משנה מאיפה הגיעה התוכנה עצמה, שכן בכל מקרה שילמת על השימוש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי Technet ה 200$ שאתה משלם זה לאפשרות לבחון את שלל המוצרים של בסביבת העבודה שלך. כך תוכל להחליט טוב יותר מה מתאים לצרכים שלך. אתה בודק את המוצר לתקופה מוגבלת (חודשים?) ואז רוכש רשיון מתאים. אני יודע שיש רבים שמשתמשים ב"טריק" הזה לרכוש לעצמם את כל המוצרים של ב 200$ אבל זה לא חוקי באותה מידה כמו לגנוב אם הם משתמשים במוצרים מעבר לתקופת נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעייה להתקין תמיכה בעברית לכל גרסאות הוינדאוס, מה שאתה צריך לעשות זה לחפש בגוגל 7 hebrew mui ופשוט להוריד ולהתקין את הגרסא (עובד מנסיון)

זה אפשרי רק ב Ultimate ו Enterprise של 7, ורק ב Pro של , אתה לא יכול להתקין MUI על Home Premium לדוג'.

אתה תמיד יכול להוריד "לא חוקי" בשפה ובגרסא שאתה רוצה ולהשתמש בסריאל החוקי בתנאי שזה מתאים לגרסא

אני מאמין שזה חוקי

אם אין בעיה עם זה, אז למה מיקרוסופט לא מספקת דרך משלה בשביל זה? זה בדיוק השאלה שלי, כי אני לא רוצה להתקין לקלינט שהורדתי מאיזה אתר והוא עבר שינויים משונים, שיכולים לגרום לו להיות יותר פגיע לוירוסים או פריצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה יכול גם על גרסאות אחרות להתקין שפות בשיטות שונות

אבל לענייננו, למה לא מספקת כלי נורמאלי אתה שואל? פשוט.. כסף.. אתה רוצה? תזמין דיסקים כל דיסק באיזה 20 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה יכול גם על גרסאות אחרות להתקין שפות בשיטות שונות

אבל לענייננו, למה מיקרוסופט לא מספקת כלי נורמאלי אתה שואל? פשוט.. כסף.. אתה רוצה? תזמין דיסקים כל דיסק באיזה 20 דולר

זה בדיוק הנקודה שלי, 20 דולר לדיסק שכבר קנית (שילמת על מ"ה), במקום לאפשר הורדה וצריבה עצמית.

מנסים להרויח איפה שרק אפשר.

אני אבדוק בהזדמנות הבאה איך זה עובד.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלי בנושא קצת שונה מיתר הטכנאים, והיא :

אני לא מחזיק כלל דיסקים של תוכנות לא חוקיות / תוכנות בתשלום. אם הלקוח צריך התקנת תוכנה או פורמט, הוא מביא בעצמו דיסק וסיריאל של התוכנה. אם אין לו, שילך ויחזור אם דיסק או ישתמש בתוכנות חופשיות שאני יכול להתקין לו בצורה חוקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלי בנושא קצת שונה מיתר הטכנאים, והיא :

אני לא מחזיק כלל דיסקים של תוכנות לא חוקיות / תוכנות בתשלום. אם הלקוח צריך התקנת תוכנה או פורמט, הוא מביא בעצמו דיסק וסיריאל של התוכנה. אם אין לו, שילך ויחזור אם דיסק או ישתמש בתוכנות חופשיות שאני יכול להתקין לו בצורה חוקית

בדיוק.

לא צריך את הסיכון בלהסתבך עם החוק, אני מכיר באופן אישי לפחות מקרה אחד (טכנאי מחשבים), שהסתבך בנושא הזה (האבסורד הוא שהלקוח הלשין עליו). למרות שלא ברור לי מה נגזר עליו, אני לא לוקח כזה סיכון. באחריות הלקוח לספק מערכות הפעלה, ותוכנות מהשורה (בתשלום) אלא אם מבקשים ממני הצעת מחיר שכוללת קניה של התוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...