השקה ל Call of Duty:Black Ops בתאריך 8/11/2010 - סקר מי מגיע - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקה ל Call of Duty:Black Ops בתאריך 8/11/2010 - סקר מי מגיע

simonsix

על מנת להיערך בהתאם, כל מי שהשתתף בהזמנה הקבוצתית נא לסמן אם מגיע  

1040 הצבעות

1. 1. על מנת להיערך בהתאם, כל מי שהשתתף בהזמנה הקבוצתית נא לסמן אם מגיע

• מגיע בטוח
    • לא מגיע
    • אולי/לא בטוח
    • בטלפילד לנצח

Recommended Posts

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch: אוי ויי DJ מתי הגעת? יצאתי מוקדם אז לא יצא לי לראות אותך/לומר שלום! מה שכן למרות שאני לא הולך להתקין את המשחק היה שווה לבוא ולראות את GMAN-הAGENT OF CHAOS שלנו ואת סיימון(אמנם לא בהופעה אבל גם טוב...) את ידידי המלומד XTZ MIKE את GMANIL ואת NUCLEO ידידי משכבר.דגדה וג'ק הגיעו בסוף? חשבתי שמן הראוי לכל הפחות לראות כמה מהאנשים שאם למונה השעות של יש מה לומר,ביליתי איתם כמה מאות טובות של שעות מחיי. :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 9.11.2010 בשעה 01:35:07

..סיימון פשוט חשבתי לתומי שאם לאמריקאים מגיעה את מטאליקה נזכה גם אנחנו להופעה של איזה פנינה מקומית... :)

וד"א חברים לאור כל הקטע של האטרף של אנשים לרוץ הביתה לשחק,שמא בשנים הבאות נתארגן על איזה מפגשון של הפורום לפני ההשקה? סתם רעיון לעתיד הרחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה כן ראית את ליאור (DJ), כי כשאני הייתי גם הוא היה.

בקיצור כולנו היינו שם ביחד, רק כנראה לא אמרתם שלום אחד לשני יא מצחיקים. כשנעלה את התמונות אולי נוסיף שמות ואז הכל יתברר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:(

לא יכולתי להגיע בסוף (בעיות אישיות), אני מקווה שנהניתם ,אגב סיימון ,אמרתי לך שהמשחק ישוחרר רק ב 17:00 היום ,באסה חבל על הזמן,

אני קניתי מסטים, המשחק מחכה לשעה הנכונה, הוא כבר ירד מזמן..

לא יהיה לי זמן ממש לשחק היום ,אולי מחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , אז הנה הרשמים הראשוניים שלי:

שיחקתי משהו כמו 4 שעות (עד 5 בבוקר) , היו לאגים אבל אני לא בטוח אם זה בגלל המשחק או שכרטיס המסך שלי פשוט לא סוחב.

בכל מקרה , הנשקים מעולים , המפות אחלה , שיטת ה- CP גורמת לך לרצות לשחק עוד ועוד...

יאאלה לעבודה (כלומר לעבודה האמיתית) ואז חוזרים הבייתה לשחק עוד קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , אז הנה הרשמים הראשוניים שלי:

שיחקתי משהו כמו 4 שעות (עד 5 בבוקר) , היו לאגים אבל אני לא בטוח אם זה בגלל המשחק או שכרטיס המסך שלי פשוט לא סוחב.

בכל מקרה , הנשקים מעולים , המפות אחלה , שיטת ה- CP גורמת לך לרצות לשחק עוד ועוד...

יאאלה לעבודה (כלומר לעבודה האמיתית) ואז חוזרים הבייתה לשחק עוד קצת.

איך התקנת את המשחק? הוא לא נתן לי להתקין אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...