השקה ל Call of Duty:Black Ops בתאריך 8/11/2010 - סקר מי מגיע - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקה ל Call of Duty:Black Ops בתאריך 8/11/2010 - סקר מי מגיע

simonsix

על מנת להיערך בהתאם, כל מי שהשתתף בהזמנה הקבוצתית נא לסמן אם מגיע  

1040 הצבעות

1. 1. על מנת להיערך בהתאם, כל מי שהשתתף בהזמנה הקבוצתית נא לסמן אם מגיע

• מגיע בטוח
    • לא מגיע
    • אולי/לא בטוח
    • בטלפילד לנצח

Recommended Posts

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי , אז הנה הרשמים הראשוניים שלי:

שיחקתי משהו כמו 4 שעות (עד 5 בבוקר) , היו לאגים אבל אני לא בטוח אם זה בגלל המשחק או שכרטיס המסך שלי פשוט לא סוחב.

בכל מקרה , הנשקים מעולים , המפות אחלה , שיטת ה- CP גורמת לך לרצות לשחק עוד ועוד...

יאאלה לעבודה (כלומר לעבודה האמיתית) ואז חוזרים הבייתה לשחק עוד קצת.

הלאגים לא קשורים לכרטיס מסך, אם היית מסתכל היית רואה שבצורה לא ברורה ניצול הCPU שלך בזמן משחק MULTIPLAYER הוא 100%, זה באג שרבים התלוננו עליו בפורומים של סטים, ובודדים אמרו שהכל רץ סבבה (ולא כאלה עם I7, דווקא אלו עם I7 קיבלו את אותה הבעיה).

בחור ברשימת החברים שלי מגרמניה אומר שהמשחק טוב כמו קוד4, והרבה-הרבה יותר טוב מMW2, והרי שהוא רץ סבבה על הPHENOM II X4 955 שלו.

במידה ותתקלו בבעיית ניצול הCPU תנסו להריץ את סטים בOFFLINE MODE, להכנס למשחק ואז לפתוח את מנהל המשימות ולסגור את תהליך .EXE לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לחנות עם xtz-mike

מסתבר שהוא גר די קרוב אליי והוא גם אחלה גבר :cool2:

היה נחמד לפגוש את סיימון, פיסברינגר (שאני כבר מכיר), ג'י-מן והבחור עם החולצה הכחולה בתמונה הראשונה שמשום מה אני לא זוכר מי הוא. מצטער (:

ובטח שכחתי מישהו

צריך מתישהו לארגן איזה מפגש

אולי אפילו לשלב עם איזה מיני טורניר לחברי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בתמונות זה peacebringer? כן, מימין. ליאור? כן, משמאל. עומרי? כן, שני משמאל. אני מזהה רק את סיימון (עם הכובע) וגיא (לידו בשחור)

אגב, איך זיהית אותי, לא פגשתי אותך... נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות של שנה שעברה :P

פאק, אני חייב להגיע שנה הבאה. לא יתכן שרק אתם סלבריטאים ולא יודעים איך אני נראה :smile1:

תעלה תמונה ושים פה ;D

אז מה? גם אותי לא ראו, לא הפסדנו הרבה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...