זיכרון מטמון משפיע על המעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון מטמון משפיע על המעבד

tal147

Recommended Posts

האם זיכרון מטמון משפיע על ביצועי המעבד דוגמא אותו מעבד אבל זיכרון מטמון שונה

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=927

מעבד X4 955 זיכרון מטמון 2M

http://www.skypc.co.il/pl_product~HDZ955FBGIBOX~3~0.htm

מעבד X4 955 מטמון 6M

יש הבדל גם במחירים האם זה משפיע על ביצועי המעבד ועד כמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המעבדים זהים ואין ביניהם הבדל מבחינת . ל-Phenom IIx4 יש 2MB מטמון מרמה שנייה (512KB לכל ליבה) ועוד 6MB מטמון מרמה שלישית (זיכרון משותף לכל הליבות), וזה כנראה מקור הבלבול.

שנית, אני ממליץ לבדוק תמיד נתונים טכניים שכאלה באתר היצרן ולא באתר החנויות.

לדגם ה-Phenom IIx4 955 יש שתי גרסות. גרסת Black Edition (מכפלה פתוחה) - מהדורה C2, וגרסה חדשה יותר המבוססת על מהדורה C3 שיותר חסכונית בחשמל אך אינה גרסת מכפלה פתוחה.

גם אם אתה מתכנן OC עדיפה לך הגרסה בעלת ה-TDP הנמוך יותר (C3 - לא BE) מכיוון שהיא תאפשר לך להגיע (כנראה) רחוק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC זה . המהרת רכיב לתדר שעון גבוה מזה שקבע לו היצרן. בדרך כלל למטרת שיפור ביצועים.

ההסבר על מכפלה פתוחה ארוך מדי עכשיו ולכן לא אכנס לזה. אם אתה לא מתכנן OC (ואני מבין שלא) אין לזה חשיבות לגביך.

אני ממליץ על הדגם ממהדורה C3 של המעבד. לפי המספר הסידורי שני המעבדים אליהם קישרת לא מתאימים אבל לא תמיד הנתונים באתר מדויקים. כדאי לברר אישית מול החנות באיזו מהדורה מדובר.

אותך מעניינת המהדורה שערך ה-TDP שלה הוא 95W ולא 125W (הנתון הזה יעזור למקד את השאלה בשיחה עם איש המכירות בחנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המעבדים זהים ואין ביניהם הבדל מבחינת . ל-Phenom IIx4 יש 2MB מטמון מרמה שנייה (512KB לכל ליבה) ועוד 6MB מטמון מרמה שלישית (זיכרון משותף לכל הליבות), וזה כנראה מקור הבלבול.

שנית, אני ממליץ לבדוק תמיד נתונים טכניים שכאלה באתר היצרן ולא באתר החנויות.

לדגם ה-Phenom IIx4 955 יש שתי גרסות. גרסת Black Edition (מכפלה פתוחה) - מהדורה C2, וגרסה חדשה יותר המבוססת על מהדורה C3 שיותר חסכונית בחשמל אך אינה גרסת מכפלה פתוחה.

גם אם אתה מתכנן OC עדיפה לך הגרסה בעלת ה-TDP הנמוך יותר (C3 - לא BE) מכיוון שהיא תאפשר לך להגיע (כנראה) רחוק יותר.

הייתי בטוח ששתי הגרסאות זה BE

כל 965 הוא BE או ששם גם אותו הסיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע ל-955 יש שתי גרסאות. עם מכפלה פתוחה (מהדורות C2 ו-C3) וערך TDP של 125W וללא מכפלה פתוחה (מהדורה C3) עם ערך TDP של 95W.

דגם ה-965 הוא דגם עם מכפלה פתוחה בשתי הגרסאות שלו. גרסת C2 היא בעלת ערך TDP של 140W (כבר לא ניתן למצוא אותה לדעתי) וגרסת C3 בעלת ערך TDP של 125W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...