דיון רשמי - NVIDIA GTX 500 - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון רשמי - NVIDIA GTX 500

--Shadow--

Recommended Posts

נשמע מעניין ,צפיתי שזה מה שיקרה, שכול כרטיס יקבל קפיצת ביצועים אחת ,ה570 בביצויעם של ה480 ,אז ה560 יהיה בתווח הביצועים של ה470 ,אז זאת אומרת שהGTX560 יתראה ב6870 ,ואני צופה גם איזה GTS550 בפתח שיתחרה ב6850 :)

מעניין מתי יחריזו כבר על הפרמי הדו ליבתי (ולא אני לא מדבר GTX460X2 של )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

NVIDIA הפעם עשו שיעורי בית...ויהיו מוכנים עם ההשקה של 6990 בכפול ליבה שיהיה תחת השם GTX 590

http://www.fudzilla.com/graphics/item/20924-nvidias-dual-chip-card-waits-for-antilles

אחת הביקורות המקיפות ביותר שראיתי ל GTX 580

http://alienbabeltech.com/main/?p=21778

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד המכירות של NV וAMD דומות או שNV מובילה בקצת זה טוב לAMD ורע לNV.

הליבות של הרבה יותר זולות לייצור ולכן תוכל לתמחר אגרסיבית מאוד ולגרור את NV למכור במחירי ייצור. הכסף שAMD יחסכו יילך לפיתוח GPU עתידיים.

למה אינטל מובילה על מאז הA64 ? כי אחרי המכה שהם חטפו הייתה השקעה מאוד גדולה בפיתוח ארכיטקטורות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכסף לפיתוח GPU עתידיים (או בכלל) זאת ממש בעייה עבור ;)

מי שבעיקר מרוויח מתמחור אגרסיבי של 2 הצדדים זה הצרכן. לא מעניין אותי מי הרוויחה יותר כסף פר או בכלל בשוק הכרטיסים הנייחים לשנת 201x.

ואני מאמין או לפחות מקווה ש- לא באמת מתנים GPU עתידי ברווח כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטוני הדגמת טטסלציה בדמואים האחרונים של , הפעם מפורטים ואיכותיים יותר:

^ הגיע הזמן שנתחיל ליראות שימושים יצירתיים לטסלציה:

Tired of game characters that remain unchanged as they take damage and fall over dead looking as good as when they arrived? For your viewing pleasure we introduce the battle of ALIEN vs. TRIANGLES where DX11 tessellation is used to transform and destroy an enemy using "multi-dimensional tessellation."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני לא מצליח לקבל תמיכה לSLI בדמואים הללו

אני יודע שבראשון (endless city) הם נתנו המלצה לא נכונה בפרופיל ה-SLI. צריך לשנות למצב AFR1. זה רשום בעדכון לדף הזה

לא יודע לגבי החייזרים.

ומה זאת המפלצת הזאת כאן, עוד לא קראתי :)

GeForce GTX 580 3-way SLI review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בתגובות שם אמר שזה הרבה יותר מהר אצלו עם AFR2 :nixweiss:

אני גם לא בטוח שזו דווקא הטסלציה שלוקחת את כל הזכרון, למרות שספציפית ב-endless city לא הייתי מתפלא.

בכל מקרה, אמרתי לך לעשות של גרסאת ה-1GB ! בתמונה שהוא שם רואים ניצול גבוה של ה-gtx460 . כנראה הוא בדק עם גרסאת 1GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...