דיון רשמי - NVIDIA GTX 500 - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון רשמי - NVIDIA GTX 500

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא רע.

אבל בשביל כרטיס דגל ועוד במחיר כזה הייתי מצפה ליותר... (זה מטורף ולא צריך יותר מזה בכלל, אבל המחיר פשוט דורש יותר)

(5970 פחות או יותר באותה הרמה, ואוטוטו המחיר שלו ירד וישתלם יותר לקנות אותו אם מניחים לרגע את הצריכת חשמל שלו)

ובמחיר טיפה יקר יותר מזה אני מניח שכבר יעלה ה6990 שיצא בקרוב שיהיה לפחות כמו מערך של 2 GTX580. זה פשוט הופך את הכרטיס הזה ללא משתלם בעליל...

חבל שNV לא למדה גם מהטעות הזו.

זה לא חכמה לשלוט רק בשוק הביניים אם רוצים לשלוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רע.

אבל בשביל כרטיס דגל ועוד במחיר כזה הייתי מצפה ליותר...

מה יותר מארכיטקטורה קיימת?

(זה מטורף ולא צריך יותר מזה בכלל, אבל המחיר פשוט דורש יותר)

(5970 פחות או יותר באותה הרמה, ואוטוטו המחיר שלו ירד וישתלם יותר לקנות אותו אם מניחים לרגע את הצריכת חשמל שלו)

צא מזה, צא מהסרט, HD5970 לא היה ולא יהיה משתלם הוא כרטיס זבאלה בכל הנוגע למחיר\ביצועים לצריכת חשמל ולמחיר בכלל.

ובמחיר טיפה יקר יותר מזה אני מניח שכבר יעלה ה6990 שיצא בקרוב שיהיה לפחות כמו מערך של 2 GTX580. זה פשוט הופך את הכרטיס הזה ללא משתלם בעליל...

NVIDIA בדיוק למדה מהGTX480, הם הפיקו כרטיס חזק יותר שצורך פחות חשמל, קריר יותר ופחות מרעיש גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, Metro 2033 הוא ה- Crysis של היום. הוא פשוט אונס מערך של זוג GTX580ים!!!

http://www.tomshardware.co.uk/geforce-gtx-580-gf110-geforce-gtx-480,review-32043-14.html

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2191

2800 שקל

זה כזה עצוב שכרטיס שעולה כמו פיאט אונו, לא מצליח בקושי לסחוב ב-1920*1200 ב-metro 2033.

תכף מישהו יבוא ויגיד אבל זה רק משחק אחד, אז זהו שלא במחיר הזה הייתי מצפה לקבל הכל על מקסימום ברזולוציה הזו,

ב-2800 שקל עדיף כבר לקחת 460gtx שגם ככה מפעיל ב-1920*1200 כמעט כל משחק חוץ מהחרא שלמעלה ואולי עוד איזה משחק...

ובעודף להביא 3... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, Metro 2033 הוא ה- Crysis של היום. הוא פשוט אונס מערך SLI של זוג GTX580ים!!!

http://www.tomshardware.co.uk/geforce-gtx-580-gf110-geforce-gtx-480,review-32043-14.html

המשחק ממש שונא את .

4.7FPS וזה עוד בCF .

460 אחד מוציא יותר מזה ברזולוציה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רע.

אבל בשביל כרטיס דגל ועוד במחיר כזה הייתי מצפה ליותר... (זה מטורף ולא צריך יותר מזה בכלל, אבל המחיר פשוט דורש יותר)

אין מצב בחיים שה6990 יהיה כמו שתי 580 פשוט אין מצב כזה

הוא אוליי יהיה כמו שתי 480 ואוליי אפילו כמו שתי 470, ואני בטוח שהוא יגיע בחיר של 3200 שקל לפחות.

בעוד שבועיים ה580 בטח כבר יעלה 2500 שקל.

רק עשיו הוא במחיר של 2750 אני בטוח שהוא ירד קצת במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב בחיים שה6990 יהיה כמו שתי 580 פשוט אין מצב כזה

אני רואה את זה מאוד הגיוני בהתחשב בעובדה שהוא יבוסס על 2 ליבות cayman.

ד"א, dj-electric, אני מעריך את הדעות שלך אבל אין סיבה לתקוף אותי בגלל הדעות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...