עור אדום אחרי גילוח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עור אדום אחרי גילוח

wooper

Recommended Posts

אם יש לך בעיות מסוימות בעור, אוליי באמת כדאי שתפנה לרופא עור.

גילוח זו מיומנות נרכשת.

אני מצאתי שהשיטה הזו הכי טובה בשבילי:

גילוח לאחר מקלחת חמה, ולאחר שימוש בסבון פנים. אם לא יוצא לך להתקלח לפני הגילוח. נסה להרטיב את הפנים במים חמים, ונקה אותם היטב עם סבון פנים.

אני אישית משתמש בג'ל לגילוח של Nivea. לאחר שאני מרטיב את הפנים במים פושרים עד חמים.

תדאג שהקצף על הפנים שלך יהיה לח ולא יבש (אתה יכול להוסיף מים לפי הצורך). אתה יכול להמתין מס' רגעים עד שהשיערות/זיפים שעל הפנים שלך יתרככו וכך הגילוח יהיה יותר חלק.

נסה להתגלח בקוים אלכסוניים. מלמעלה למטה.

אני משתמש בסכין "Schick Quattro" לטעמי, הוא יותר טוב מכל מיני סכינים יקרים של Gillette.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אישית אני מנקה גם עם קצת אלכוהול, אני עושה פעולה הפוכה בשביל לא לסבול אחרי הגילוח..

אני לא בטוח שזה רעיון מוצלח. הניקוי שלעצמו הוא רעיון טוב. הבעיה עם אלכוהול, שהוא מייבש את העור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק - ממליץ לעבור להתגלח עם סכין.

מתקלחים, שוטפים את הפנים היטב, ומתגלחים עם סכין איכותי (אני מרוצה מג'ילט מאך 3). שמים אפטר שייב טוב (לא על בסיס אלכוהול).

לרוב - התוצאה תהיה גילוח חסר גירוי לחלוטין.

נ"ב:

בכל מקרה, תמצא תקופה שבה אתה יכול לא להתגלח ותן לעור שלך כמה ימים "לנוח", עד שאתה מרגיש שהאדמומיות חלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמתגלחים כל יום, השיערה בקושי גדלה ולכן תהיה אדמומיות בעור.

כשמתגלחים פעם ביומיים, שלושה, השערה גדלה לגודל מספיק שיותר קל לסכינים לחתוך אותה ולכן כמעט ואין אדמומיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה רעיון מוצלח. הניקוי שלעצמו הוא רעיון טוב. הבעיה עם אלכוהול, שהוא מייבש את העור...

יש סוגים של אלכוהול ואני מערבב עם סבון פנים

אני משתמש ברפואי והוא לא מייבש .. אני לא מוכן לסבול אחרי גילוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הכרח לחטא את העור לאחר הגילוח. אני בעצמי, לא משתמש בקרמים/אפרטשייבים למינהם לאחר הגילוח. אני כבר מתגלח הרבה שנים, ואין לי שום בעיה עם עור הפנים.

יש אנשים/מחקרים שאומרים שפעולת הגילוח עצמה היא פעולה בריאה. אפשר לדמות אותה, לתהליך שנשים רבות עושות לעור הפנים שלהן. ("פילינג")

lev 25 , אין לי מושג מהו קצב הגדילה של הזקן שלך. הייתי מציע לך לנסות את הדבר הבא: להתגלח בערב או לפני שאתה הולך לישון. כך שביום למחרת, העור יספיק "להתאושש" מהגילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קטע של גזענות, אבל יש אנשים ממוצאים שונים שהעור שלהם מגיב שונה בכל מיני מצבים.

לדעתי מה שקורה זה כמו שמישהו אמר כאן- תחליף מכונה. נראה לי שלאחר 7 שנים המכונה צברה עליה לא מעט חיידקים ולכלוך ואפשר להחליף. אתה יכול לנסות לפרק אותה ולנקות עם אלכוהול ולראות איך המצב משתנה.

מעבר לזה תנסה לראות מתי כל הסיפור של האדמומיות התחיל ולמה זה קרה. אם שינית משהו בצורת הגילוח וכו'...

אגב, לא יודע אם זה גם במכונת גילוח שלך, אבל אצלי במכונה (הדרעק יש לומר שאני לא משתמש בה ממש) האזור של הראשים מתחמם קצת כנראה כתוצאה מהפעילות של המכונה והמנוע. אולי המצב דומה אצלך וזה גורם לשינוי צבע העור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מישהו יפרסם מדריך כדי שכולנו נוכל להתגלח כמו שצריך ?

מיותר. ומה כולם רשמו כאן? ואם הוא ממש רוצה "מדריך" מצולם הוא יכול להסתכל ביוטיוב. בנוסף, יש כל מיני כתבות באינטרנט בנושא.

באמת שזה לא מסובך:

DiagonalBorder.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...