עור אדום אחרי גילוח - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עור אדום אחרי גילוח

wooper

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גדול! אבל הכי גדול? זה הסיכום שלו בסוף המדריך (מוצהב מסיבת גסות רוח) :

התוצאה:

זין חלק כמשי,שנראה מדהים ומריח טוב.

החברה רק תחפש תירוץ לרדת לך בלי הפסקה ואתה פשוט תהנה ממנו,גם באוננות,יהיה ממש כיף,כמו כן,הסרת השיערות גורמת לאיבר להראות יותר גדול ב2-3 ס''מ.

הילדים של היום...

עריכה!

אחת התגובות מאותו מדריך:

ממדריך טוווווב ,

אאני עשייתי פנסייייים .

חחחחח יצא יפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתגלח עם סכין, עם כיוון גדילת השיער, הטיפ הכי טוב שקיבלתי אי פעם :)

לא כולם יקבלו גילוח חלק בצורה הזו, יש כאלה עם שיער שדורש גם לעבור נגד הכיוון, וכאן מתחילה בעיה של עור מגורה אדום ולעיתים פצעי גילוח למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני מתגלח עם מכונת תיספורת לזיפים...

הייתה לי מכונת גילוח של פיליפס,אבל הסכינים שמה בכלל לא חותכים,מאיפה אפשר לקנות בכלל סכינים למכונת גילוח ומה המחיר של זה בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בדגם המכונה- נסה לחפש באמזון את דגם המכונה ולמצוא את הסכינים המתאימים, אח"כ תוכל להשוות מחירים בזאפ ואיביי.

...

אני משתמש בסכין "Schick Quattro" לטעמי, הוא יותר טוב מכל מיני סכינים יקרים של Gillette.

בחו"ל הם התחילו לשווק את ה"דור הבא" של הקוואטרו- Hydro 5\3.

ה-Hydro 5 פשוט מעולה והסכינים שלו ב-Ebay זולים יחסית (כ-10 ש"ח פר סכין).

http://www.schickhydro.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדאיג , איך הגעת לפורום של FXP :) , מה הכינוי שלך שמה :P

אני לא משתמש רשום שם, וחוץ מזה אני בכלל לא פעיל שם. ;)

הגעתי לשם דרך תוצאה שנייה בגוגל:

http://www.google.com/search?q=%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A+%D7%9C%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%97&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם יקבלו גילוח חלק בצורה הזו, יש כאלה עם שיער שדורש גם לעבור נגד הכיוון, וכאן מתחילה בעיה של עור מגורה אדום ולעיתים פצעי גילוח למיניהם.

אז לא ייצא גילוח חלק, אז?

לא צריך להראות כמו כלב ים כל הזמן, תתגלח מספיק כדי שזה ייראה אסטתי.

כך שגילוח עם כיוון השיער + ג'ל לגילוח של ניוואה לעור רגיש + קרם אפטר-שייב של ניבאה לעור רגיש בתום הגילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם ניתן להשיג בארץ את סכין הגילוח ולהבים - Schick Hydro 5 ?

אני אומנם בד"כ מזמין את הסכינים שלי מ- בכמות סיטונאית (משתמש כרגע ב- Gillette Mach Turbo 3, יוצא מאוד זול), אך מעניין אותי מה המחירים של הסכין הזו ולהביה בארץ. קראתי קצת ביקורות ונראה כי היא נחשבת הסכין הטובה ביותר כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל מתגלח עם סכיני גילוחה חד פעמיים של ג'ילט.

חבילה של כ-10 סכינים עולה כ-25 שקל וכל סכין מספיקה לי לחודש.

מכאן, שאני מוציא על סכיני גילוח עד 50 שקל לשנה. תנסו גם אתם, תופתעו מהחדות והעמידות של הסכינים החד פעמיות.

https://www.drugstore.co.il/ShowProduct.asp?product_id=12321&makat=16170&cat_id=225&cat_id0=37&cat_id1=214&cat_id2=225&cat_level=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם ניתן להשיג בארץ את סכין הגילוח ולהבים - Schick Hydro 5 ?

אני אומנם בד"כ מזמין את הסכינים שלי מ- בכמות סיטונאית (משתמש כרגע ב- Gillette Mach Turbo 3, יוצא מאוד זול), אך מעניין אותי מה המחירים של הסכין הזו ולהביה בארץ. קראתי קצת ביקורות ונראה כי היא נחשבת הסכין הטובה ביותר כרגע.

ע"פ המייל המיבואן- ככול הנראה רק ב2011 בארץ.

הוא באמת מעולה ולא יקר במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...