Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

יכול להיות ששאלו..

אבל איך אני מביא את הרובוט הזה ED-E משהו כזה.. לגברת גיבסון? ניסיתי לדבר עם הרובוט וניסיתי איתה

לא הצלחתי בשום אפשרות..(ניסיתי לקרוא פה ושם לא הצלחתי להבין יותר מידי)

בסוף ויתרתי עליו לטובת הכלב אבל הקווסט עדיין קיים אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם הכלב איתך אתה לא יכול לקחת את ED-E. אתה צריך קודם להעיף את הכלב ואז הוא יבוא איתך. אתה יכול למצוא את ED-E ב Primm.

הקווסט הזה באמת קצת מבולגן כי יש לו טריגרים לא שגרתיים. צריך פשוט לעקוב אחרי ההוראות לאט לאט.

http://fallout.wikia.com/wiki/ED-E_My_Love

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל היה לי את הED-E לפני הכלב ובסופו של דבר העדפתי את הכלב כי נראה שיש לו קווסטים יותר נחמדים, אהבתי את המקום ששלחו אותי לחפש את הדוקטור

זה נראה ממש חלק אחר של המשחק ומרגיש "רחוק"

אני הגעתי פחות או יותר לניו ווגאס אחרי שהשמדתי את הרובוטים בכניסה וגנבתי מפתח, "התמודדתי" מול הבני הזה ואיכשהו הגעתי לכל מיני מקומות ואנשים והתחילו להפתח לי עוד ועוד ועוד קווסטים! ואז גם הלכתי למר האוס הזה והוא הביא לי עוד.. היה לי פתאום איזה 8-10 קוואסטים.. חזרתי לשמירה של לפני והחלטתי להתקדם לאט יותר.. עשיתי כמה משימות של "המלך" ועכשיו אני מנסה לסיים את זאת של הכלב.. הגעתי לאיזה סכר ושם קצת ניתקעתי.. היום נחקור מה הולך שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים 5 מהמשלוח, והם מפוזרים ברחבי אתר הניסוי

רשום בהודעה שהמשלוח שחזר ל-HQ כלל 144 SB בכל חבילה.. ;D

רציתי לפתוח חנות ל-SB.. ;D

תארתי לעצמי שזה לא הגיוני אבל אבל אמרתי נבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל היה לי את הED-E לפני הכלב ובסופו של דבר העדפתי את הכלב כי נראה שיש לו קווסטים יותר נחמדים, אהבתי את המקום ששלחו אותי לחפש את הדוקטור

זה נראה ממש חלק אחר של המשחק ומרגיש "רחוק"

אני הגעתי פחות או יותר לניו ווגאס אחרי שהשמדתי את הרובוטים בכניסה וגנבתי מפתח, "התמודדתי" מול הבני הזה ואיכשהו הגעתי לכל מיני מקומות ואנשים והתחילו להפתח לי עוד ועוד ועוד קווסטים! ואז גם הלכתי למר האוס הזה והוא הביא לי עוד.. היה לי פתאום איזה 8-10 קוואסטים.. חזרתי לשמירה של לפני והחלטתי להתקדם לאט יותר.. עשיתי כמה משימות של "המלך" ועכשיו אני מנסה לסיים את זאת של הכלב.. הגעתי לאיזה סכר ושם קצת ניתקעתי.. היום נחקור מה הולך שם

א. אתה יכול לסיים את הקווסטים של הכלב ואז לעשות את הקווסט של ED-E. אני באופן אישי מעדיף את ה- PREK ש ED-E נותן.

ב. בסכר אין מה לעשות חוץ מלקחת את הכדור בדולח של הסכר. יש למטה בחדר הגנרטורים את המהנדס הראשי של הסכר שחוץ מאשר לטחון את המוח במשך שעה הוא לא עושה כלום. הוא מזכיר כבדרך אגב איזה בעיה שיש לו עם שני גנרטורים שלא עובדים אבל זה אפילו לא מתווסף כקווסט. בכלל כל המקום הזה בנוי כמו מבוך עם 5 קומות ו-6 אזורים, ואני מדבר רק על המתחם המרכזי. אני שונא את המקום הזה.

דרך אגב מישהו יכול להסביר לי מה עושים שם חיילים של BoS?! אני רוצה להשכין שלום בינם לבין ה- NCR אבל עדיין לא הגעתי למצב שיש לי את הקווסט הרלוונטי, אז איך זה יכול להיות שהם שם?

ועוד שאלה דרך אגב, איך אני מקבל את הקווסט שמשכין שלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהנדס הראשי של הסכר שחוץ מאשר לטחון את המוח במשך שעה הוא לא עושה כלום. הוא מזכיר כבדרך אגב איזה בעיה שיש לו עם שני גנרטורים שלא עובדים אבל זה אפילו לא מתווסף כקווסט.

יש הרבה קווסטים משניים שלא מופיעים ברשימת המשימות.

הם אפילו יותר מעניינים כי אתה צריך ממש לשים לב לפרטים כדי לעשות אותם, זה הכי ROLE PLAYING שיש.

בחלק מהמקרים יש MEMO עם פרטים על העניין שאתה מוצא או מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה דרך אגב, איך אני מקבל את הקווסט שמשכין שלום?

באחד הקוואסטים הסופיים של המפקדת הפסיכית הזאת מ-NCR, היא מבקשת ממך להשמיד את BOS, אז אתה הולך ל-BOS

ומלשין עליה, ואז הם שולחים אותך בחזרה אליה עם הבטחה שיעזרו במלחמה, היא לא הכי מרוצה מזה אבל זה עובר..

והם אכן נלחמים לצד NCR.

(עובד כל עוד אתה חבר ב-BOS, לא יודע מה קורה אם המצב שונה).

ודרך אגב - למי מוכרים את כדורי השלג האלה שמוצאים וכביכול אמורים להיות מאוד נדירים ויקרים?

ועוד שאלה - אמור להיות איזה שומר על אוצר כלשהוא, שצריך לתת לו star caps או משהו, איפה אני מוצא אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי.. הסתובבתי בכל המקום המ*דיין הזה ואפילו את הכדור בדולח לא ראיתי.. :kopfpatsch:

אני אפילו מכיר את הארכיטקטורה שלו זה עצוב..

בכל מקרה שמתי לב שאני יותר מידי מושפע מהעולם הזה.. העיניין הוא שלפני NV שיחקתי ב3 המון ועברתי לNV אחריו..

אני חולם על מקומות שביקרתי, אני רואה אנשים ומקווה שהם יתנו לי קווסטים, אני רואה בסרטים את אלה שיורים בהם ומחכה לראות מה הם ימצאו בגופות, אני כל היום בעבודה חושב לאן אני אלך היום ומה אעשה ואת מי אכיר, זה כבר ממש נהפך לעולם שני שלי..

הגוף שלי מתקווץ מקרינה,מכור לתרופות, נכנס לחרדות מ deathclaws...

אה בהקשר של ה deathclaws, ניסיתי לעבור את הסכר אז ירדתי למים למטה והלכתי לאורך הנחל.. יש שם כמה אוצרות נחמדים, בכל מקרה הגעתי למקום שאיפשר לי סוף סוף להכנס יותר פנימה ליבשה (הכל מסביב צוקים) והיה שם מלא deathclaws בזבזתי הרבה תחמושת עד שהשמדתי אותם (הם לא נכנסים למים :P) כשנכנסתי יותר ראיתי להקה של איזה 15 והיו חלק שחורים! לא ראיתי אף פעם שחורים..ניסיתי לעבור ובטעות נתקעתי בדרך אין מוצא.. הם השמידו לי את הצורה. אני חייב להגיע לשם שוב!

ואחרי החפירה:

שאלה שאני חייב לשאול, עשיתם סקס עם הרובוט?? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב - למי מוכרים את כדורי השלג האלה שמוצאים וכביכול אמורים להיות מאוד נדירים ויקרים?

ועוד שאלה - אמור להיות איזה שומר על אוצר כלשהוא, שצריך לתת לו star caps או משהו, איפה אני מוצא אותו?

Snowglobes

You can sell them to Jane for 2,000 caps apiece where they will then be added to your Snowglobe Display in the Lucky 38 Presidential Suite. Jane is located right in front of you when exiting the Lucky 38 elevator to the Penthouse. These Snowglobes are marked as Quest Items and cannot be removed from the player's inventory. They weigh one pound each. If you kill Mr. House, you can no longer turn in snow globes

אחרי שאספת 50 פקקים עם כוכב, תוכל להשלים את הקווסט הזה

http://fallout.wikia.com/wiki/The_Legend_of_the_Star

אה בהקשר של ה deathclaws, ניסיתי לעבור את הסכר אז ירדתי למים למטה והלכתי לאורך הנחל.. יש שם כמה אוצרות נחמדים, בכל מקרה הגעתי למקום שאיפשר לי סוף סוף להכנס יותר פנימה ליבשה (הכל מסביב צוקים) והיה שם מלא deathclaws בזבזתי הרבה תחמושת עד שהשמדתי אותם (הם לא נכנסים למים :P) כשנכנסתי יותר ראיתי להקה של איזה 15 והיו חלק שחורים! לא ראיתי אף פעם שחורים..ניסיתי לעבור ובטעות נתקעתי בדרך אין מוצא.. הם השמידו לי את הצורה. אני חייב להגיע לשם שוב!

בדיוק עכשיו עשיתי את זה, אבל הגעתי מכיוון דרום.

דרומית למיקום של הdeathclaws יש מערה עם שלל נחמד והרבה Lakelurk

לגבי המיקום של הdeathclaws - זהירות - יש שם שני באגים רצינים למדי

1. אם תעשה סייב ותטען מחדש את השמירה הם כולם יופיעו מחדש!!

2. הגופות לא תמיד יופיעו אז לא תוכל למצוא את השריון המיוחד. אם תעשה LOAD יכול להיות שהן יופיעו אבל שים לב לסעיף מספר 1

* את הקסדה אתה תמצא בצד השני של העולם

ולמי שרוצה לדעת איפה למצוא את הציוד:

קסדה

שריון

^^ ^^ ^^

הלינקים הנ"ל קשורים לספויילר למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיי, ידידיי ורעי.

אני זקוק לעזרתכם הווירטואלית.

כאשר אני מריץ את המשחק, הוא קורס לי כאשר הוא מעלה את הכיתוב של . כל פעם מחדש. ללא שום הסבר או סיבה אפשרית.

התקנתי את המשחק מחדש. שלושת העדכונים מותקנים. מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיי, ידידיי ורעי.

אני זקוק לעזרתכם הווירטואלית.

כאשר אני מריץ את המשחק, הוא קורס לי כאשר הוא מעלה את הכיתוב של . כל פעם מחדש. ללא שום הסבר או סיבה אפשרית.

מה שינית לפני שזה קרה?

התקנת תכנה חדשה?

החלפת איזשהו רכיב חומרה?

התקנת עדכון למשחק?

שינית הגדרות בדרייבר של כרטיס המסך?

שינית הגדרות ב- options של ה- launcher או בתוך המשחק עצמו?

אתה עושה OC?

כשמחקת את המשחק דאגת להסיר גם כל מיני שאריות ב- registry?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עשיתי כלום לפני כן, לא עושה OC, לא עשיתי הסרה מוחלטת (רעיון טוב, אני אעשה אח"כ).[br]פורסם בתאריך: 23.11.2010 בשעה 15:39:46

טוב, הסרתי כמו שצריך עם המסיר של REVO, לא עוזר. יש רעיון?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת את הדרייברים האחרונים לכרטיס המסך וכרטיס הקול?

תוריד את הגרפיקה להגדרות הנמוכות ביותר וכנ"ל לגבי הרזולוציה ותראה אם המשחק עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Snowglobes

אחרי שאספת 50 פקקים עם כוכב, תוכל להשלים את הקווסט הזה

http://fallout.wikia.com/wiki/The_Legend_of_the_Star

בדיוק עכשיו עשיתי את זה, אבל הגעתי מכיוון דרום.

דרומית למיקום של הdeathclaws יש מערה עם שלל נחמד והרבה Lakelurk

לגבי המיקום של הdeathclaws - זהירות - יש שם שני באגים רצינים למדי

1. אם תעשה סייב ותטען מחדש את השמירה הם כולם יופיעו מחדש!!

2. הגופות לא תמיד יופיעו אז לא תוכל למצוא את השריון המיוחד. אם תעשה LOAD יכול להיות שהן יופיעו אבל שים לב לסעיף מספר 1

* את הקסדה אתה תמצא בצד השני של העולם

ולמי שרוצה לדעת איפה למצוא את הציוד:

קסדה

שריון

^^ ^^ ^^

הלינקים הנ"ל קשורים לספויילר למעלה

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs::o :o :o

הקליפ גם גילה לי את הרובה החיזרי הרוצח הזה...

יש עוד דברים מגיבים כאלה שאני לא יודע עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...