Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

שמתי לב שדילגתי על הבחור,

היה לי את הכלב ואת ורוניקה וגם את הרובוט .. אבל BOONE? לא היה לי אותו

אבל גם ככה הכלב מת וההיא זרקתי אותה כי היא הייתה חלשה מול המוטנטים..

אני כמעט הורג כל יצור או חיה עם HO BABY! והוא אצלי במצב הכי גבוה .. הדבר הזה שובר להם תצורה!

רק צריך להיות מהירים..יש מקומות שאפשר לתפס למקומות שהם נתקעים ואז לירות אפילו עם סתם ..הם גם לא נכנסים למים..

אולי אני אחפש אותו בהזדמנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה עם ה Powder gangers. הבחור בכלא (New California Republic Correctional Facility) נתן לי משימה, לחסל את CHAVEZ. ביצעתי את המשימה, אני חוזר לכלא (לבוש בשיריון שלהם) וברגע שאני נכנס ומנסה להגיע לקומה השנייה לדבר עם Eddie הם כולם הופכים לעוינים ויורים בי, מה שכמובן לא מאפשר לי לסיים את המשימה או לקבל ממנו את המשימה הבאה. ניסיתי להתחכם ולהשתמש ב STEALTH BOY בשביל להגיע אליו אבל גם כשאני בלתי נראה הם הופכים לעוינים. יש איזושהי דרך להעלות את המוניטין איתם על מנת שלא יתקפו אותי?

עריכה - אני לא מבין את זה, השתמשתי בפקודה SETREPUTATION להעלות אותי לרמת IDOLIZED, אני נכנס והם עדיין תוקפים. מה קורה פה???

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas_console_commands

ניסיתי להתמש גם בפקודה REMOVEREPUTATION והורדתי לגמרי כל איזכור לסיעה הזו מהדמות שלי, עדיין אני מותקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לבשתי שיריון של NCR והם תקפו אותי, אבל הריגה של אחד או שניים צשלהם לא הופכת את כולם לעונינים באופן אוטומטי, יש דרגות של עוינות. עובדה שהצליחו להיכנס, לדבר עם המהניג ולקבל את המשימה. רק אחרי שאני מסיים את המשימה וחוזר לקבל את הפרס ומשימה נוספת הם הופכים לעוינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך שמירה ישנה יותר תנסה לחזור קצת אחורה

אני לא בדיוק זוכר באיזה קטע זה קרה אצלי אבל זכור לי שבטעות פגעתי באחד מהם

וגם אצלי לא כולם היו עויינים רק כשנכנסתי לחדר בפנים בקומה 2

תבדוק גם שהם לא רואים אותך לפני עם לבוש אחר, הכוונה לפני שאתה מתקרב לאזור שלהם... אולי זה גם משפיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לבשתי שיריון של NCR והם תקפו אותי, אבל הריגה של אחד או שניים צשלהם לא הופכת את כולם לעונינים באופן אוטומטי, יש דרגות של עוינות. עובדה שהצליחו להיכנס, לדבר עם המהניג ולקבל את המשימה. רק אחרי שאני מסיים את המשימה וחוזר לקבל את הפרס ומשימה נוספת הם הופכים לעוינים.

עד כמה שאני זוכר הם שונאים את הNCR ותוקפים אותך אוטומטית עם השריון הזה. תנסה להגיע ללא לבוש מזהה כלשהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי תיקון נשקים

אם יש לי REPAIR גבוה , איך אני מתקן לבד נשקים ?

האם עליי לגשת למקום מסויים ?

דבר נוסף איזה PERK קשור לשריון HEAVY לא הצלחתי להבין מה מונע ממני ללבוש שריון כבד ?

דבר נוסף , ה PERK של EXPLORER מגניב , פותח במפה של כל המקומות - גם אלה שלא בקרתי בהם- COOL :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה

אולי לא הגדרתי את עצמי נכון

התכוונתי לנשקים המיוחדים , כמו SNIPER RIFLE מיוחד או CHAIN GUN ACW , שלא ניתן למצוא אחד נוסף

אז איך מתקנים אותם , חייבים ללכת לסוחר כלשהו ?

תוכל להרחיב על האימון של שריון כבד שאתה מדבר עליו ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האימון בד"כ מקבלים עם הזמן במשימות, אבל אני מאמין שאם תמצא את המקום שלהם אולי תוכל לקצר תהליכים.. לא בדקתי

את הנשקים המיוחדים אפשר לתקן עם מאותו דגם הסטנדרתי

אה ונזכרתי שאפשר גם לשלם למישהו שיתקן אותו , אישית אני לא אוהב לשלם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד ה PERKים הכי שימושיים.

Repair 90 זה דבר מאוד חשוב כדי לשמור על תקינות גבוהה של הציוד, הגנה מקסימלית של שריון ונזק מקסימלי של נשק.

לתקן את הציוד אצל vendors זה הבזבוז הכי גדול של כסף שיכול להיות וגם בד"כ רמת ה- Repair שלהם נעה בין 40 ל- 70.

לוותר על דברים לא פחות מועילים?!

אתה הרי לא יכול לקבל הכל מהכל. כל אחד מתאים את ה- skills לסגנון המשחק שלו. אם מישהו יורה מרחוק עם רובה צלפים יהיה חשוב לו skill של הרובים. אם סגנון המשחק שלך הוא של אחד שמסתער, תעדיף להשקיע יותר ברפואה כדי לקבל יותר בחזרה מכל steampak. אחד מעדיף לעשות הכל מקרוב ולהתגנב מאחורי האויבים אז הוא יעלה יותר את ה- Stealth. עדיף לא לחלק נקודות בין הרבה סגנונות של נשקים ולהתמקד באחד שמשתמשים בו הרבה. את רוב הדלתות אפשר לפתוח בשתי דרכים: לפרוץ מנעול או לפרוץ מחשב, לכן עדיף להשקיע באחד מהם ל- 100 ולא לנסות להעלות את שניהם עד הסוף.

בקיצור, הנקודה שלי היא שלא משנה מה סגנון המשחק שלך, Repair גבוה זה משהו שאתה בטוח צריך כדי לתחזק את הציוד שלך ברמה גבוהה ועם חלוקה נכונה של הנקודות לפי סגנון המשחק שלך אתה תפיק את המקסימום מה- Skills.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית בגלל שזה משחק שיש בו הימורים העלתי הרבה את המזל שלי

ואני מרוויח המון כסף בקזינו!

וכמובן שאני שומר לפני למקרה שאני אפסיד... זה חוקי מה רע:P

ככה שכסף זו הבעיה האחרונה שלי במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...