ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

לא ממש. את איידסון הביאו מתוך מחשבה שיהפוך למנהיג ויהיה שחקן המטרה ברגעים המכריעים. השנה הוא נותן יותר תפוקה כשחקן משלים ואולי זה יותר מתאים לו בהיררכיה ובלחץ של מכבי.

כנראה שאני ואתה לא רואים את אותם משחקים :nixweiss:

איזה פאקינג עצבים

להפסיד לקבוצה קיקמיקה כזאת ויכולת ירודה כזאת

רק לי נילון הגיע למשחק

תתנחם, החתמתם את באסטון..

אה רגע, הוא כבר עגלה וראה יותר ספסל ממגרש כבר כמה שנים, והוא גם בן 34, חחח

לא ברור לי מה ההחתמה המוזרה הזו, אבל יפה שבני השרון עדיין לא מתייאשים מהעונה.

מי יודע, הלוואי שהוא לא שכח לשחק, תמיד אהבתי לראות אותו על המגרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את זה כרגע -וקשה לי להאמין

ואל תידאג בני השרון שיחרר ליפני שבוע את סם אוסקין או איך שקוראים לו שגם ככה היה נפילה

ככה שבסטון גם בגילו יקבל הרבה דקות בבני השרון

תזכור שאנחנו לא מכבי תל אביב

חוץ מזה צריכים עוד שחקנים שיודעים לעשות נקודות

לי נילון לא יכול לנצח משחקים לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* סם הוסקינס והוא שוחרר לפי בקשתו בגלל סיבות אישיות בבית , לא כי בני השרון רצו לשחרר אותו

לגבי באסטון , הוא עוד יכול לתרום - השאלה היא כמה הוא יכול....

הוא לא שחקן רע אבל הוא צריך לידו שחקנים חכמים שידעו להפעיל אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה נילון בן 35 וכרגע השחקן הכי טוב בקבוצה

הוא גם יודע למסור מצוין

יש בעיה רצינית כגע וזה שרק נילון \סטיל \וגימס באמת עושים נקודות

פה ושם גם ריבירה בסטון הוא עוד שחקן שחיבים לשמור אליו -אין לי מושג באיזה הוא ועם הוא יגיע למשחק מול תל אביב

אבל הוא כן יכול לתת לבני השרון אפשרות למקום טוב יותר בפליאוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית אותי מציין משהו לגבי הגיל של באסטון או ניילון?? אותי יותר מעניין שבשנתיים האחרונות באסטון לא שיחק כדורסל מקצועני במסגרת מסודרת ונוסיף לזה את השנים שהוא התייבש על הספסל בNBA.

אני לא חושב ששמיר בונה על באסטון למשחק ביום ראשון, הראייה היא יותר לטווח הרחוק - כלומר להגיע לפלייאוף העליון (שגם היום על הנייר בני השרון צריכים להיות שם) ואפילו להגיע לפיינל פור.

ביום נתון , בני השרון יכולים לנצח כל קבוצה שטוענים לגביה שהיא מועמדת לפיינל פור (ירושלים,חיפה,גליל) - באסטון יכול להיות תוספת כוח משמעותית לקו הקדמי.

לטעמי , הקו הקדמי של בני השרון לא צריך חיזוק אלא הקו האחורי , כמו שראינו ממכבי בשבועות האחרונים , פרקינס ופארגו מנטרלים את מובילי הכדור של היריבה.

בצורה כזאת , זה לא משנה כמה לי ניילון/באסטון/ג'יימס יש לך בקבוצה אם הכדורים לא יגיעו אליהם.

וכמו שאמרתי קודם, באסטון כדי לפרוח , צריך שחקנים חכמים "שיאכילו" אותו בכדורים - קשה לו ליצור מצבי קליעה בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נילון יכול להכיל אותו כדורים

אני חושב שהבעיה שתיהיה לבני השרון נגד מכבי זה אחוזי השלשות המאוד גבוהים של מכבי לאחרונה

גימס הוא אולי אחד מהחוסמים הטובים בליגה -אבל זה לא יעזור עם מכבי תצליף מבחוץ

אני חושב שגימס יכול לשמור מצוין על כל אחד מהגבוהים של מכבי

והוא יכול לעשות הרבה חסימות עם מכבי תיכנס

הבעיה שמכבי בטח תצליף ולזה לא חושב שלבני השרון יש תשובה כרגע

אבל ניראה מה יקרה במשחק -מה שלא יהיה נתפלל שהמשחק לא יאפוך לגרבג אחד גדול אחרי רבע או 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניילון?? ניילון לא מוסר כמעט אסיסטים , ניילון לוקח את הכדור לסל או חי מריבאונדים.

באסטון חי מהתקפות מתפרצות בעיקר...

אם טפירו היה נשאר , באסטון היה חי כמו מלך בבני השרון , זה מסוג השחקנים שתמיד יחפשו אופציה טובה למסירה ורק אם אין כזאת הם ילכו לסל...

לא רואה רכז (אמיתי) היום בבני השרון עם אותם איכויות שיש לטפירו בתחום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שטפירו הלך

רק חבל שלא לקחו שחקן כמו מורן רוט

כרגע צודק אין באמת רכז אמיתי שם

סטיל שחקן טוב אבל לא רכז

וכץ רכז שלא מאים בדרך כלל בהתקפה

אבל בעניין נילון הוא כן מוסר -תיראה משחקים ותיראה

יש לו מסירות מאוד טובות רק שהרבה פעמים אין שחקן מתאים לנצל אותם

עכשיו יהיה את בוסטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תלמד לכתוב שמות של שחקנים כמו שצריך?? :nixweiss: :nixweiss:

מילא שגיאות כתיב אבל שמות של שחקנים? בחייאת קרירין....

יכול להיות באמת שהוא כן מוסר אסיסטים אבל אבל קשה לי כרגע לראות אותם משחקים בו זמנית על המגרש - אני מניח שנגלה בשבועות הקרובים...

בכל מקרה, אני מאחל לבאסטון ולבני השרון בהצלחה (אבל לא על חשבון מכבי ;D ) , אני מקווה שה"שידוך" יהיה מוצלח ושנזכה לראות דברים יפים מהם.

באסטון היה שחקן נפלא (כמובן ביחד עם שאראס, וויצ'יץ' ופארקר ) ויהיה כיף לראות אותו משחק כמו פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בליגה? לא , ההפרש לא מעניין אותי , רק שיהיה גבוה , הליגה היא ביזיון אחד גדול - גם ככה העונה מוכרעת במאי.

לפחות עד מאי , שמכבי תשפיל כל קבוצה בליגה...

לכל הליגה הזאת ואיך שהאליפות מוכרעת אין ערך ספורטיבי אז תעשה לי טובה , אין בכלל על מה לדבר פה על ערך ספורטיבי בטח שמדובר בהפרשים שמכבי מנצחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו עוד אוהד הפועל ממורמר... מה הקשר בין זה לבין זה שהליגה איבדה כל ערך ספורטיבי??

זה אשמת מכבי שיש לה תקציב גבוה נכון? זה לא קשור להישגים שלה במפעלים האירופיים, נכון? זה לא קשור שיש לה משקיעים, ספונסרים ובעלים עם כסף, נכון?

תראה לי משהו שמכבי עושים וקבוצות אחרות לא יכולות לעשות....

אתה ממש כמו כל אוהדי הפועל , במקום למצוא דרך להעלות את רמת הכדורסל בארץ ושתהיה תחרות הוגנת, אתה מחפש את הדרכים לגרום לזה שמכבי תהיה פחות טובה או שפשוט יהיה רשום שיש אלופה אחרת חוץ ממכבי.

זה שחולון וגליל "לקחו" (לחולון הגיע כי היא הייתה טובה יותר במשך כל העונה , גליל גנבה משחק...) שיפר במשהו את הליגה? החוק הרוסי שיפר במשהו את הליגה? (מי שנפגעו הכי הרבה אלה הקבוצות הקטנות בלי כל הכסף).

אתה רוצה דוגמה טובה , קח את הליגה הספרדית , בתכל'ס יש שם 3 או 4 קבוצות חזקות עם הרבה כסף ובסוף קאחה לבורל ניצחה 3:0 את ברצלונה בסדרת גמר.

יותר הוגן מזה לא יכול להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...