ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

קרירים מחר יהיה בארץ. ויצא לי לקרוא על ההפסד של בני השרון למכבי. אבל היא ניצחה אחרי זה איזה 2 משחקים אז אני מרוצה. בעניין ביורוליג הוא חלש כבר כמה שנים טובות. בעניין הליגה הקבוצות השנה חוץ ממכבי יציבות בכלל וחבל. לבני השרון לדוגמה יש סגל שמסוגל לנצח את מכבי השנה אבל הם לא מחוברים ולא יציבים מכבי לאומת זאת התחברה מצוין אבל צריך לזכור שהיא החליפה כמה שחקנים בעזרת התקציב שלה. חיפפו את פוט. ואת קדיר ולקחו שחקני ספסל טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טעות שיפוט בסוף הרגה משחק צמוד :pissed: :pissed: :pissed:

המשחק בן בני השרון למכבי אומנם היה חלש

2 הקבוצות הגיעו לא בפוקוס וסך הכל השיפוט היה בסדר גמור רוב המשחק עם טעויות רגילות

לא לטובת אף צד

היתה ארכה מאוד צמודה

ואז לקרת הסוף יצא לבני השרון כדור החוצה לטובתה שנשאר 2 שניות לזרוק

טעות של השופט החשיבה את זה כ0 שניות לזרוק וזה הרג את המשחק בשניות הסיום וחבל

לא בטוח בכלל שבני השרון היתה מצליחה לקלוע -אבל ככה להרוג משחק זה ביזיון

סוף סוף קבוצה צמודה למכבי וטעות מסריחה לטובתה :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה אף קבוצה במשחק הזה שהגיע לה לנצח

היו טעויות לפה ולשם

והמשחק היה צמוד מאוד -הרבה בגלל שמכבי לא הגיעו למשחק

המשחק עצמו היה ברמה נמוכה מאוד

פשוט הסוף מאוד מעצבן -טעות כזאת בסוף מרתיחה

כמו שאמרתי מקודם בכלל לא בטוח שבני השרון היו קולעים ב2 שניות

אבל זה היה צריך ליבדק במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה אמיתי? מי הובילה ברוב המכריע של המשחקים וגם בהפרשים לא מבוטלים, ובסופו של דבר ניצחה? אז איך אפשר לומר שלאף קבוצה לא הגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא.... היה ברור שיהיה קשה להפתיע במשחק הראשון....

למעט ההגנה הלקויה על השלשות וההחטאות הדביליות , היה משחק יחסית שקול.

ברבע השלישי והרביעי ראינו מה מכבי מסוגלת לעשות אם היא רוצה- השלשות הרגו את המשחק של מכבי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף קבוצה לא הייתה יותר מידי טובה

למכבי יש בעיות כי מצבן ואנדריקס מאוד חלודים ובמשחק כזה שסופו ואליהו לא שיחקו טוב זה עלה להם

אבל זה אשמת בלט שרצה לנצח בכל מחיר גם משחקים לפרוטוקול בלבד

אני עדין חושב שיש למכבי סיכוי סביר לעלות

אבל מאוד קשה לדעת כרגע

זה יכול ליגמר גם ב3-0

אבל יכול להגיע גם למשחק 4 או 5

אני חושב שמכבי חיבת לתת את כולה במשחק הבא כי הפסד בו ולחץ ענק על מכבי

ניצחון ולחץ על הספרדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף קבוצה לא הייתה יותר מידי טובה

למכבי יש בעיות כי מצבן ואנדריקס מאוד חלודים ובמשחק כזה שסופו ואליהו לא שיחקו טוב זה עלה להם

דווקא הנדריקס היה מעולה, והפסדנו את המשחק בגלל שבלאט החליף אותו בסופו. אתה בטוח שראית את המשחק??

בסופו של דבר, למכבי חסר שחקן ווינר כמו שאראס או פארקר, שייקח את המשחק עליו בדקות הסיום.

מה שעוד חסר, זה מאמן שמריח את המשחק, ולא עושה חילופים מהבית (כן בלאט, אני מדבר עליך...).

ועדיין, אם מכבי ישחקו את הכי טוב שלהם מול הכי טוב של וויטוריה, מכבי תכל'ס צריכים לעבור את הסדרה, כי וויטוריה זה לא ברצלונה.

הבעיה היא שבלאט הביא את הקבוצה לכושר הטוב ביותר בשלבים מוקדמים מדי של העונה, ודווקא עכשיו היא משחקת על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הנדריקס היה מעולה, והפסדנו את המשחק בגלל שבלאט החליף אותו בסופו. אתה בטוח שראית את המשחק??

היו לו טעויות של חלודה אולי התעלמתה מזה

הוא יכול לתת הרבה יותר נגד קבוצה כזאת אבל הוא חלוד

אותו דבר מצבן -הביאו אותו ככוכב עתידי גדול וקברו אותו

זה חלק מהדפיקות של לנצח כל משחק למרות שהיו הרבה משחקים לא חשובים

לדוגמה מצבן יכול היה לשחק 30 דקות נגד קבוצות כמו אשדוד \חיפה וכו

מקסימום היו מפסידים כמה משחקי ליגה אבל היו מקבלים זמן מנוחה לגיטימי לסופו במשחקים חשובים

במצב היום סופו ואליהו הם בגדר שחקני חובה וצריך להיות נס שמצבן או הנדריקס יתנו ניצחון נגד קבוצה גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לו טעויות של חלודה אולי התעלמתה מזה

הוא יכול לתת הרבה יותר נגד קבוצה כזאת אבל הוא חלוד

אותו דבר מצבן -הביאו אותו ככוכב עתידי גדול וקברו אותו

זה חלק מהדפיקות של לנצח כל משחק למרות שהיו הרבה משחקים לא חשובים

לדוגמה מצבן יכול היה לשחק 30 דקות נגד קבוצות כמו אשדוד \חיפה וכו

מקסימום היו מפסידים כמה משחקי ליגה אבל היו מקבלים זמן מנוחה לגיטימי לסופו במשחקים חשובים

במצב היום סופו ואליהו הם בגדר שחקני חובה וצריך להיות נס שמצבן או הנדריקס יתנו ניצחון נגד קבוצה גדולה

יש בזה משהו, אבל אל תשכח שבלאט רואה את מצבאן כל השנה בכל אימון, אולי הוא לא חושב שמדובר בשחקן שיכול לעזור לו יותר מדי.

סופו נגד וויטוריה לא משחק טוב, איבאנוביץ' ובאראץ עוצרים אותו, ובלאט לא מושיע.

בכל מקרה, לצערי הבעיה שלנו היא הקו האחורי בעיקר.

פארגו בתקופה חושך, אם רוצים לנצח חייבים שהוא יחזור לעצמו ומהר.

פרקינס משחק לבד, וזה לא מספיק. הפעולות שלו בסוף שעון מראות שהוא כנראה תמיד יהיה לוזר. לא סתם הוא בקושי לקח גביעים ואליפויות בארץ.

אידסון תמיד יהיה טוב במשחקים לא חשובים או ברבעים לא חשובים, אבל ב-money time נעלם/מתחבא.

בלוטנטל על הפנים, ותמיד בשלב החשוב של העונה. לא חוכמה לקלוע שלשות כשמובילים ב-40 הפרש.

פניני חזר להיות אפס באירופה, וזה חבל כי היו לו העונה כמה משחקים טובים.

בורשטיין בכלל לא פקטור.

והמאמן ישן בעמידה, ולא מגיב טוב למשחק.

מתחיל עם חילוף מוזר בחמישיה שמשדר לוזריות לשחקנים, וממשיך עם הקו הזה עד סוף המשחק.

אם יש שניים שלושה שחקנים שהגיעו למשחק כמו אליהו והנדריקס, למה לא לתת להם לשחק, במקום כל הזמן לבצע חילופים?

מה עם שמירת הלחץ, למה פתאום לוותר עליה?

ההרגשה ביום שלישי הייתה שמכבי לא היו מנצחים את המשחק גם אם הוא היה נמשך 50 שעות.

דרך אגב, אני מקווה שהפסימיות שלי תעבור אחרי נצחון ביום חמישי והתעלות של כל השחקנים.

בסך הכל וויטוריה קבוצה מוגבלת, ואם לא יתנו להם כל כך הרבה שלשות קלות אז הם לא מגיעים ל-70 נקודות.

לבלאט יש יומיים להסביר להנדריקס וסופו איך שומרים, ולהסביר לאליהו שיזיז קצת את התחת וימנע מטלטוביץ' לזרוק שלשות כאילו שהוא באימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...