ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פייזר היה תותח רציני, למרות שכבר מהמשחק הראשון ראינו שאוטוטו הוא עומד להיפצע. הוא אשכרה שיחק על זמן שאול.

הוא שונה מסופו בזה שאהב לקבל כדורים גם רחוק מהסל, ולנצל את הכוח שלו בלהיכנס עד לטבעת. אם אני לא טועה הפציעה שהשביתה אותו הייתה במהלך כזה.

אם לא היה נפצע יכול להיות ששרף היה לוקח את היורוליג באותה עונה והיה עדיין מאמן את מכבי היום, חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאמן של פייזר בפורטו ריקו (איפה שהוא שיחק לפני שחזר לארץ) אמר שהוא כבר לא אותו שחקן.

אחרי שהוא החלים מהפציעה בברך הוא נפצע במפשעה וכתוצאה מכל אלה הוא איטי להחריד.

פייזר מצידו טוען שהוא התאמן עם מאמן אישי וחזר לכושר - אני מאמין שנחיה ונראה.

יש היום בליגה לא מעט שחקנים צעירים יותר,גבוהים יותר,מהירים יותר ואתלטים יותר ממנו , יהיה מעניין לראות איך הוא יסתדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאמן של פייזר בפורטו ריקו (איפה שהוא שיחק לפני שחזר לארץ) אמר שהוא כבר לא אותו שחקן.

אחרי שהוא החלים מהפציעה בברך הוא נפצע במפשעה וכתוצאה מכל אלה הוא איטי להחריד.

פייזר מצידו טוען שהוא התאמן עם מאמן אישי וחזר לכושר - אני מאמין שנחיה ונראה.

יש היום בליגה לא מעט שחקנים צעירים יותר,גבוהים יותר,מהירים יותר ואתלטים יותר ממנו , יהיה מעניין לראות איך הוא יסתדר...

כבר לפני שנתיים הוא היה אחרי פציעות קשות מאוד, זה די נס שהבן אדם משחק כדורסל עדיין.

יש מצב שהוא אפילו לא רבע מהשחקן שהיה, אבל יכול להיות שלליגה המעאפנה שלנו זה יספיק.

אני מחזיק לו אצבעות כי מדובר בבן אדם חיובי, ומכבי השתמשה בו וזרקה אותו כשהיה שבר כלי, בזמנו כאב לי עליו כי הוא נתן את הנשמה כששיחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו פייזר - לפי ערוץ הספורט מאצ'בן מגיע לארץ ביום ראשון. :hat:

שיהיה לו בהצלחה, מזמן מכבי לא הראתה בנייה לטווח ארוך עם חוזה לחמש שנים ושחקן צעיר שהוא הבטחה גדולה.

נקווה שלא יהרוס את המרקם הנדיר שיש השנה במכבי - אני סומך על בלאט שיהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מצ'באן הגיע , נראה כמו בחור צעיר ורציני - נקווה שיצליח במכבי ויעזור לקבוצה להגיע רחוק יותר העונה ובעונות הבאות (ביי ביי פוט לתמיד??)

לגבי פייזר , הפלופ מתגלה כגדול יותר ממה שתיארנו , זה התחיל ב"שריר תפוס" בטיסה לארץ וממשיך בכשלון שלו לעבור את הבדיקות הרפואיות היום.

לפי הפירסומים הוא עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה.

המועד הבא שהוא יכול לעשות את הבדיקות הרפואיות זה בשבוע הבא ולא בטוח בכלל שהוא ישאר בקבוצה לעבור אותם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתה מצפה שפיזר היה חותם בכושר מלא ?

גם בסטון הגיע לא בכושר -תזכור שקבוצות קטנות תקציבית חיבות לקחת הימורים להגיע להישגים

מחתימים שחקנים כאלו בהימור שקרוב לסוף השנה במני טיים הם יהיו בכושר מספק

ככה זה שיש פילאוף וצריך רק להגיע ל8 הראשונות בסוף השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר קרירין? מה?

באסטון לא הגיע אחרי פציעות ובטח לא אחרי אחת שהשביתה אותו ל7 חודשים...

שנית, הוא ציין בעצמו שהוא התאמן בתקופה האחרונה עם מאמן אישי והוא בכושר.

הבנאדם נחת בארץ ובטיסה נתפס לו שריר ברגל :screwy: :screwy:

עריכה:

זה רשמי , פייזר יעזוב עוד הלילה חזרה לארה"ב

http://www.one.co.il/Article/171125.html

עצוב לי בשבילו , הוא שחקן עם הרבה נשמה , חבל שככה הוא מסיים קריירה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוכנת של השחקן, לירון פנאן, אמרה ל-ONE: “אני לא מבינה את ההחלטה של אשדוד. מרכוס שיחק בפורטו ריקו בשנתיים האחרונות והוכיח שהוא התגבר על הפציעות שהיו לו".

כן מאמין לכל מילה ...

בעניין בסטון הוא לא משחק ביכולות משחק שמצפים מימנו

זה היה צפוי בשלבים האלו בגלל החלודה ויש שאלה גדולה עם יש לו את זה או אין לו וזה יבדק בסוף העונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מאמין לכל מילה ...

בעניין בסטון הוא לא משחק ביכולות משחק שמצפים מימנו

זה היה צפוי בשלבים האלו בגלל החלודה ויש שאלה גדולה עם יש לו את זה או אין לו וזה יבדק בסוף העונה

דווקא קראתי בעיתון שבאסטון נתן רבע שלישי טוב במשחק. ככה שיש למה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מאז שהגיע 4 הפסדים ברצף אז אני עצבני אבל אופטימי

גם ככה בגלל השיטה המוזרה של הפיינל פור כל העונה זה סתם קדימון, לא ממש מעניינות התוצאות - העיקר להגיע להצלבה ואז לפיינל פור.

במשחק אחד הצלחתם לנצח את מכבי גם בלי בסטון - אז אולי תוכלו גם איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאמרתי בדיון של השנה הקודמת

ותראה למרות שלבני השרון תקציב קטן יחסית וההצלבה רק יכולה לעזור לה אני נגד הטיפשות הזאת כי רוב העונה זה סתם

בגדול גם קבוצה שמגיע למקום ה8 בסוף העונה יכולה לתפוס כמה משחקים נגד תל אביב ולעלות משם ואולי לזכות באליפות

שנה קודמת זה היה קרוב מאוד לזה ...

הבעיה שעד שמגיעים לפליאוף יש "פילר"אחד ארוך

לאומת זאת קבוצות תחתית יכולות להישאר בליגה גם במקרה שהן מסיימות מקום אחרות (לפחות ככה זה היה בעונה הקודמת )

כל עוד הן מנצחות כמה משחקי הישרדות

זה פשוט דבר מטומטם

אני אולי בעד תקציב מינימום ומקסימום בליגה למרות שזה יפגע במכבי תל אביב

ותקציב מינימום כבר קיים

אבל מאוד נגד השטויות של הפליאוף -צריך תחרות חזקה להגיע ל4 ראשונות ותחרות חזקה לא להגיע ל2 מקומות אחרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...