ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פורסמה רשימת היריבות למכבי בטופ-16.-ברצלונה,רומא ואולימפיה לובליאנה.

יש סיכוי טוב.

יש סיכוי טוב כי מכבי עדיפים על רומא ולובליאנה.

אבל -

הבעיה היא ברצלונה שמארחת את הפיינל פור, ולכן תזכה ליחס מועדף.

וזה בלי קשר לעובדה שאם תתחבר כמו בשנה שעברה היא עדיפה על מכבי ברוב הפרמטרים.

לא רוצה לחשוב מה יקרה אם המשחקים בינה ובין מכבי יהיו צמודים, ורק השופטים יכריעו את המשחק.

לכן, ריאלית, למכבי סיכויים גבוהים לסיים במקום השני, אלא אם ברצלונה תמשיך את היכולת הגרועה מהסיבוב הראשון ואולי תפסיד כמה משחקים בחוץ ובבית.

מה שכן, ממקום שני, בלי ביתיות בהצלבה, יותר קשה לעלות לפיינל פור.

ובנוסף, קראתי שמשחררים את הנדריקס, למרות שאדון מאצ'בן נראה לי עדיין בשוק מהמעבר. נקווה שלא מדובר בחתול בשק, כמו רבים וטובים לפניו שהגיעו למכבי באמצע עונה ולא הצליחו להתחבר. דווקא הנדריקס מראה שיש לו פוטנציאל גדול מאוד ומוטיבציה גדולה בהתאם. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף, קראתי שמשחררים את הנדריקס, למרות שאדון מאצ'בן נראה לי עדיין בשוק מהמעבר. נקווה שלא מדובר בחתול בשק, כמו רבים וטובים לפניו שהגיעו למכבי באמצע עונה ולא הצליחו להתחבר. דווקא הנדריקס מראה שיש לו פוטנציאל גדול מאוד ומוטיבציה גדולה בהתאם. חבל.

מוזר

מחזק אותך מאצ'בן עדיין לא מחובר וסופו יכול לקבל פציעה בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיוויד בלאט שלל את האפשרות בכלל שהנדריקס עוזב , כל הפירסומים בONE כרגע סתם מטעים.

יש אחד בהנהלה של מכבי שרוצה לשחרר אותו כביכול לשחרר כסף לשוטינג גארד אבל כל עוד לא יהיה שם קונקרטי ועם סיכום ביד , לא ישחררו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם לא הגיוני

מספיק גבוה אחד מהטובים של מכבי שנפצע כמו סופו או אליהו והם מסכנים אליפות \גביע\אירופה

כל עוד מאצ'בן לא נקלט

את מי יכניסו את גרין ?

לא שאנדריקס כזה טוב-נו הוא גם לא מקבל הרבה דקות

אבל הוא כן בסדר לתת מנוחה לאחרים

מאצ'בן במשחקים צמודים עדין לא מוכן לזה -אולי בעתיד אבל לא כרגע

אפילו בליגה עדין לא מחובר -סופו עבד שעות נוספות במלחה בגללו ובלעדיו מכבי לא הייתה לוקחת את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

טוב, הגיע הזמן להחזיר את הפוסט הזה לחיים :)

מה אתם אומרים על מכבי השנה?

נס רפואי, או יורוליג חלשה במיוחד? לדעתי שילוב של השניים. (על הליגה העלובה שלנו אני בכלל לא מדבר.)

הנאחס היחיד השנה זה שמכבי עלתה ממקום ראשון בשלב הראשון, וה"פרס" שלה היה שהיא קיבלה את ברצלונה - פשוט לא ייאמן.

אבל מי יודע? ביכולת של השבועיים האחרונים הכל אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאיך שהקבוצות בליגה נראות עדיף להשאיר את הפוסט הזה מת ;D

4 משחקים של מכבי , הפרש מצטבר של 161 נק' ועלייה לגמר גביע המדינה.

חבל שקרירין בתאילנד (מאבד את בתוליו) ולא ראה את קבוצתו בני השרון חוטפת בראש מול מכבי... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאיך שהקבוצות בליגה נראות עדיף להשאיר את הפוסט הזה מת ;D

4 משחקים של מכבי , הפרש מצטבר של 161 נק' ועלייה לגמר גביע המדינה.

חבל שקרירין בתאילנד (מאבד את בתוליו) ולא ראה את קבוצתו בני השרון חוטפת בראש מול מכבי... :lol:

נראה לי שאפילו הליידי בויז לא ישחררו לו כלום, :lol:

ובכל מקרה, כדאי להשאיר את הפוסט הזה בחיים רק בגלל הסיכוי לנצח בלובליאנה (יהיה קשה), ואז לארח את ברצלונה לקרב איתנים בין שתי הקבוצות הטובות כיום ביבשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...