www.blizzard.co.il - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

www.blizzard.co.il

Nonister

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן ועוד במחיר ממש לא רע.... ראיתי שיש בגמדיה קנייה מרוכזת של 50 איש כבר. מעניין אם הם ישיגו מחיר זול יותר... קשה לאמין.

בכל מקרה אני עדיין לא מזמין ! אני ממש אוהב שיש לי את הקופסא והדיסק! וגם ממש בא לי את ערכת האספנים!

בכל מקרה מה אתם חושבים על הצעד הזה של בליזארד? לחתוך ככה את חנויות המחשבים ממעגל הכסף ? זה צעד חכם או טיפשי ?

בסוף היה בזה המון פרסום כל הבאז הזה בחנויות המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שזה נוח, אבל חלק מכל הבלאגן בערב ההשקה, ולחכות בטורים הארוכים היה הרבה פרסום. שלא נדבר שזה מה שהיה פרנסה לחנויות מחשבים.

בליזארד פשוט מוציאה אותם מהמשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה נראה לך שזה לא יהיה? זה תמיד היה ככה, פשוט חלק מהאנשים היו צריכים לחכות כמו טמבלים עד שיוזמנו עוד עותקים לחנות

וואללה אם הייתי גר בחו"ל הייתי הולך לעמוד בתור כזה, לקנות ולחזור הביתה ולהתקין אבל פה בארץ זה יקר מדי

מה שיהיה עכשיו זה שעדיין יהיו האנשים שעומדים בתור לחנויות ב12 בלילה וכל הבלאגן, רק ששאר השחקנים שלא הצליחו לרכוש עותק לא יצטרכו לחכות כמו מטומטמים כי הרי אין ערב השקה אחרי ההערב השקה

פה בישראל עוד יש לך צ'אנס כי אין כל כך הרבה שחקנים אבל בחו"ל יש מאות אלפים

עכשיו נגיד אני גר באנגליה סבבה? אני הולך לחנות ויש תור מטורף, נגמרו העותקים בדיוק שבאתי לקחת אחד

מה אני אחכה עכשיו שבוע כמו טמבל עד שיגיע מלאי חדש בזמן שחברים משחקים?

אתם צריכים להבין את הנקודה, אני לא יודע מאיפה הבאתם את השמועה הזאת שבליזארד עושה משהו כדי לדפוק בכוונה את החנויות, תכף תגידו שסטים של זו גם מזימה כדי לדפוק את החנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיצא הLK הלכתי לפריק ונדחפתי שם עם כל האנשים עד שהגיע תורי, שלא נדבר על נסיעה הלוך ושוב מהבית (אזור ירושלים). עכשיו אני יושב בסבבה מחכה ל 1 בלילה ומתחיל לשחק.

ברור שהזמנתי online.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים.

http://www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=47&t=858

יש פה המון שיקולים של כסף, ויש גורם נוסף הנקרא אקטיביז'ון הקשור להחלטות האלה.

והיה הרבה יופי בלחכות 600 ישראלים בתור מחוץ לחנות כאשר אתה יודע שכולם שחקני WOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...