AMD Radeon HD6000 - מי מה כמה ולמה, ריכוז מידע ושאלות - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon HD6000 - מי מה כמה ולמה, ריכוז מידע ושאלות

djelectric

Recommended Posts

באמת?! אז מה זה?

עכשיו לך תדע איזה 460 תקבל ב1K ::)

מזכיר לי את 260GTX עם 55/65 ננו או 192/216 SP...

פה הם לוקחים כרטיס ומחלישים אותו ,ומשווקים אותו גם כחלש יותר ,לא מבין מה הבעיה... זה חזק יותר מהGTS 450 לא ?

רק שאם ה5XX אני לא מבין למה הם ממכשירים להשקיע ב4XX ,שישווקו את זה כGTS550 או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch:

הם שידרגו את 460 768MB, אבל עדיין שיהיה חלש מגירסת הגיגה.

תגיד לי איך הכרטיס הזה יהיה יותר חזק מגירסת ה768 הרגילה של ה460 עם לרגיל יש 336 מעבדי ולזה 288 ?

ובנוסף גם התדר של הליבה טיפה נמוך יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD נתקלים בקשיי ייצור של HD6900 עקב מחסור ברכיבי הספק שמספקים להם TI, כידוע לכם HD6900 סדרה רעבה.

http://www.nordichardware.com/news/71-graphics/41679-first-samples-of-radeon-hd-6900-getting-close.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nhdotcom+%28www.nordichardware.com+News+%26+Articles%29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD נתקלים בקשיי ייצור של HD6900 עקב מחסור ברכיבי הספק שמספקים להם TI, כידוע לכם HD6900 סדרה רעבה.

http://www.nordichardware.com/news/71-graphics/41679-first-samples-of-radeon-hd-6900-getting-close.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nhdotcom+%28www.nordichardware.com+News+%26+Articles%29

במספר מקומות הם הכחישו שזאת הסיבה לדחיה וטוענים שיש כמה סיבות ולא מפרטים אם כי הם מתכוונים לשווק את הסדרה כבר לכריסמס הקרוב.. (+- חודש.. )

נראה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD אמרו שה 6970 יהיה קצת נחות מה 5970

אם זה באמת ככה אז בשבילי זה ממש אכזבה, כל העניין הוא להוציא כרטיס חד ליבתי שהוא יותר טוב מהדו ליבתי מהדור הקודם.

אם הם לא הצליחו לעשות את זה אז מבחינתי עדיף ללכת על הGTX580 בלי למצמץ בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-580 דווקא לא מאכזב, ברוב המשחקים הוא משתווה ל5970 ולפעמים גם עובר אותו במשחקים החדשים.

השאלה איך ה 6970 יהיה....?

אני באמת לא יודע אם כדיי לחכות עד לאמצע דצמבר שה6970 יצא או לקנות עכשיו את ה580

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ההיתי קונה עכשיו וזהו...

ה69XX הם כרטיסים רותחים ואוכלי חשמל לא פחות מהפרמי .

הדרייברים של Nvidia פשוט טובים יותר , יש לך וphysx

פשוט משלם יותר . כמובן בתנאי שהמחיר של ה6970 יהיא דומה ל580 כשהוא יצא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...