** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר) - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר)

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני כל כך מצר על המיזוג האמור

השרות הולך להסריח מכאן ועד השמיים

אין מדינה יותר אכזרית לצרכן מישראל התאגידית , אכזרים בני אכזרים .

אני כבר לא חדש את המינויים שלי באורנג' כניראה .

כך דרך אגב קרה גם לנט ויז'ן כשהם התחברו עם 013 ,

את זה כבר דוגלס אדמס אמר שהמחלקה הריווחית היחידה של סיריוס קיברניטקה היא מחלקת התלונות .

( מחזיקים אותך על הקו כ 20 דקות שבהם מפמפמים לך למוח פיסומות ושוטפים לך את המוח , כמובן על חשבונך ועוד מקבלים כסף מחברת התקשורת על שיחות נכנסות וכאשר עונים לך אז מטרטרים אותך לעוד כמה שיחות על חשבונך ובסוף לא עושים כלום ולא מתקנים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, בזב"ל בוחנת רעיון הנחת כבל תת-ימי נוסף עוד מ 2005, כאשר מד-1 עבר לבעלותה הבלעדית של טלקום איטליה. לא יפתיע אם יבחנו את הנושא עוד 10+ שנים!

בנתיים אחד השחקנים הגדולים - נטוויזן, שנה שעברה, חתמה חוזה עם טלקום איטליה עד 2017 :bash:

ובקשר לרעיון של הנחת כבל תת-ימי, טלקום מ 2001 ועד עכשיו לא החזירה את ההשקעה במד-נאוטילוס!

קיצר, סיפור מהתחת... צריך להיות איש עסקים עם ביצים כדי להוציא את זה לפועל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL' date=' בזב"ל בוחנת רעיון הנחת כבל תת-ימי נוסף עוד מ 2005, כאשר מד-1 עבר לבעלותה הבלעדית של טלקום איטליה. לא יפתיע אם יבחנו את הנושא עוד 10+ שנים!

בנתיים אחד השחקנים הגדולים - נטוויזן, שנה שעברה, חתמה חוזה עם טלקום איטליה עד 2017 :bash:

ובקשר לרעיון של הנחת כבל תת-ימי, טלקום מ 2001 ועד עכשיו לא החזירה את ההשקעה במד-נאוטילוס!

קיצר, סיפור מהתחת... צריך להיות איש עסקים עם ביצים כדי להוציא את זה לפועל!

[/quote']

9 שנים עברו והם עדיין לא החזירו הוצאות!!!! :o במקרה כזה אין סיכוי שלבזב"ל יש תקציב למיזם כשאפתני :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לרעיון של הנחת כבל תת-ימי' date=' טלקום מ 2001 ועד עכשיו לא החזירה את ההשקעה במד-נאוטילוס!

[/quote']

אני לא יודע אם החזירו את ההשקעה או לא.

אבל דבר אחד אתה שוכח.

הכבל החדש אם וכאשר יונח, יעלה כ150 מיליון דולר

הכבל של מדנאוטילוס עלה 750 מיליון דולר.

והכבל החדש יהיה בנפח של פי כמה ואולי אפילו כמה עשרות מהקיים.

ההתפתחות הטכנולוגית מורידה את עלות ההקמה ומגדילה את רוחב הפס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב מה מעכב את ההתפתחות הטכנולוגית בעולם ואני אתן לכם אחלה דוגמה

יפן מפורסמת בזה שהיא מרושתת בסיבים אופטים, ואיך זה שבאמריקה יש המון מקומות שעדיין יש להם מהירות ששווה למה שיש לנו בארץ

הסיבה היא באמריקה כל הזמן חושבים איך הם מחזירים רווחים ביום שאחרי וכסף כסף כסף רק זה יש להם בראש

היפנים חושבים על העתיד ושאם הם משקיעים עכשיו כמה זה יביא להם תועלת בעוד 50-100 שנה

בקיצור אם לא היו רודפים כל הזמן אחרי הקטע של "איך מחזירים את ההשקעה ועושים עוד יותר כסף" יש מצב שהיינו מדלגים על מהDSL והכבלים היישר לחיבור אופטי בלי ביניים בדרך

בקשר לחוזה ארוך טווח עם נטוויז'ן, אני די בטוח שזה תכסיס של טלקום איטליה וזה אחד הדברים שהורידו את BMG מהעניין

הבנתי שגם טלקום צרפת רצו להקים משהו אבל הם מפחדים שהם יהיו בכאסח עם המדינות הערביות

בסוף הכל מתחיל ונגמר בגלל הערבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשכח גם כי עלות התחזוקה של מד-1 עולה 10 מיליון דולר בשנה

מה הקשר בדיוק?

מד 1 לא מעניינת אותנו כרגע, הם מחזירים את ההשקעה שלהם מספיק טוב מאכסון שרתים ומהחיבור שהם מספקים למחב"א.

ובכל מקרה מד 1 לא קשורה בכלל לתשתית הבין לאומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא שגם לכבל החדש צריך לקחת בחשבון הוצאות תחזוקה!

זה לא שיעבירו כרטיס אשראי 36 תשלומים ונשכח מהעניין... להכנס כמתחרה, כאשר יש ים הוצאות מסביב חוץ מעלות התחלתית גבוהה, לעסק כמו מערכת תקשורת בינלאומית זה די לקחת סיכון לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, גם כאן אנחנו חוזרים לאוזלת היד של משרד התקשורת. MED-1 פועלת כמונופול ואף החתימה את ה-ISP וספקי התקשורת הבין-לאומיים על חוזים ארוכי טווח שקשה עד בלתי אפשרי לצאת מהם. במקום שמשרד התקשורת יעודד מתחרים ל-MED 1 (ויש לו דרכים לעשות זאת), הוא מתמקד ביצירת תחרות שלא ממש נחוצה לבזק ו-HOT. הגיע הזמן שמשרד התקשורת יפנים שהבעיה היא לא בארץ -- היא בקישור של לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, גם כאן אנחנו חוזרים לאוזלת היד של משרד התקשורת. MED-1 פועלת כמונופול ואף החתימה את ה-ISP וספקי התקשורת הבין-לאומיים על חוזים ארוכי טווח שקשה עד בלתי אפשרי לצאת מהם. במקום שמשרד התקשורת יעודד מתחרים ל-MED 1 (ויש לו דרכים לעשות זאת), הוא מתמקד ביצירת תחרות שלא ממש נחוצה לבזק ו-HOT. הגיע הזמן שמשרד התקשורת יפנים שהבעיה היא לא בארץ -- היא בקישור של לחו"ל.

מסכים 100%!!! מחירים של תשתית סבירים מאוד. המצב של חיבור לחו"ל שרוב המשתמשים סובלים ממנה, היא המציקה ביותר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה מתכוון לMED-NAUTILUS

וכן משרד התקשורת היה צריך לעודד ואפילו לדרבן.

מדובר על תשתית חיונית. (ואני לא מדבר על האינטרנט הבייתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...