** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר)

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא, למה מונופול? סך הכל מכניסים מתחרה שלישי כדי להגדיל את התחרות בתשתית

אפשרי? בטח שכן, הרי הקוי חשמל מגיעים עד לבית שלך נכון? אז למה לא להלביש עליהם תשתית אופטית? זה הרעיון שלהם

הנה קישור לכתבה עם וידאו שמסביר

http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleID=697918

אתה רואה את הרובוט? הוא מניח את הכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, למה מונופול? סך הכל מכניסים מתחרה שלישי כדי להגדיל את התחרות בתשתית

אפשרי? בטח שכן, הרי הקוי חשמל מגיעים עד לבית שלך נכון? אז למה לא להלביש עליהם תשתית אופטית? זה הרעיון שלהם

הנה קישור לכתבה עם וידאו שמסביר

http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleID=697918

אתה רואה את הרובוט? הוא מניח את הכבלים

תודה רבה על הלינק. לא ידעתי שיש בזה פיילוט כבר. באמת צריך להחזיק עצבעות שזה יצליח אז כך אולי ובזק יתחילו להוריד מחירים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך להיות מאוד סבלן. גם אם חברת החשמל תכנס לשוק הזה, זה יקח לפחות 5 שנים עד שהפריסה תקיף את כל הארץ.

מסכים איתך, אך לדעתי מספיק שחברת החשמל תתחיל לספק שירותי תשתית אפילו בחלק מאיזורים במחירים זולים מבזק והט שהם יתחילו להוריד מחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך להיות מאוד סבלן. גם אם חברת החשמל תכנס לשוק הזה, זה יקח לפחות 5 שנים עד שהפריסה תקיף את כל הארץ.

מה עם פרישה בשכונות שהחשמל אצליהן עובר מתחת לאדמה? יותר או פחות זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם עדיין צריכים לפרוס לי את זה עד לבית

אבל אני יודע שעל העמודים עובר שמותח את הכבל

אבל כשהם פורסים בשכונות שהחשמל מתחת לאדמה, הם לא צריכים לחפור שוב כדי להניח את כבל נכון? הם פורסים איפה שהחשמל, ואם כך אז איך זה מתבצע, גם רובוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום

מדובר על תשתית סיבים אופטיים בתוך ישראל כדי שכולם יוכלו לקבל במהירות גבוהה לא משנה איפה הם גרים

עם ניחות מזערי ביותר והשיהוי היחידי שיווצר זה המרחק לאיפה שהמידע עובר והניתובים של הספק ושאר החברות בעולם

בלי "זה קו נחושת מסכן, כל ההפרעות והמידע שעובר עליו מקטין את העוצמה" או "כל השכונה גולשת עכשיו אז אין מספיק רוחב פס" וכל השיט הזה של התשתיות הדפוקות של והוט שכבר נשבר לי מהן

אני חושב שלפני שאנחנו חוזרים לצווח על החיבור לחו"ל, אנחנו צריכים קודם כל להשיג שיהוי כמה שיותר מזערי ומה שניתן לעשות זה לחכות ליום שסוף סוף נחובר בלסיבים אופטיים מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת חשמל לא הולכים לעבוד עם התשתית של מד-נאוטילוס, נכון? מדובר בתשתית חדשה לחו"ל שתבנה על ידי חברת החשמל?

אין קשר. הפרויקט של חברת החשמל הוא לפריסת רישות בתוך הארץ כתחרות לבזק ו-HOT. אין לזה שום קשר לחיבור לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יופי :xyxthumbs:

בכל שכונה יהיו כמה עשרות משתמשים עם 100מגהביט סימיטרי,1-2 אנשים יורידו ים של תוכן וישתפו לכל השאר דרך FTP או כל פרוטוקול אחר.

לא צריך יותר XDCC\TORRENT\FILE HOSTERS\כל פרוצדורה אחרת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...