** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר) - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר)

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע. נראה לי שחמש ספקיות זה מספיק לתחרות ושלקוחות יהינו משירות טוב ומחירים זולים. אבל אני למשהו לא מרגיש שום תחרות, לכן כנראה הסיבה לא בזה שאין תחרות. כנראה באמת הסיבה למחירים יקירים וחיבור גרוע לחו"ל הוא במונופול של מד נאוטילוס ומזה נובעות כל הבעיות. פשות עם ספקיות תקנו מספיק רוחב פס לכל הלקוחות הן יצטרכו או להעלות מחירים או להקטין את הרווחים שלהם ואני למשהו יודע מה הם יבחרו :kopfpatsch: מחירים יותר גבוהים ישראלים לא יהיו מוכנים לשלם לכן הכל נשאר איך שזה עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת עליות זהו חלום עתידי לגמרי לחבר כל בית עם סיבים אופטיים כל זאת בגלל שזה לא רק העות של הסיבים החדשים אלא גם ההנחה מחדש , החברות יעדיפו לנצל את התשתית הקיימת למקסימום לפני שהם ישנו תשתית

אני מתאר לעצמי שבמרכזים חדשים שעדיין לא הניחו תשתית כמו נגיד מרכזסים מסחריים ושכונות חדשות יניחו .

כמו כן יותר הגיוני להשתמש בתשתית של חברת חשמל ו / או תשתית של הכבלים אם יהיו צריכים כבלים שיכולים להעביר יותר מידע ,\ יחד עם זאת בזמן שהעלתי את הנקודה הזו בפני מהנדס של , הוא ענה שהם יכולים להעביר מידע בצורה שונה אך לא פחות מהירה ( זה היה לפני שלוש שנים או יותר , מי זוכר ) אם אני לא טועה הוא אמר שהם מפרקים את המידע וכו' לא ממש הבנתי ולא ממש זוכר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו הרבה על סיבים אופטיים עד לבית הלקוח. אז יש לי שאלה בקשר ל תשתית UFI של כבלים. האם יש להם סיבים אופטיים עד לבית הלקוח? אני קצת מבולבל כי לפי פרסומות של הוט: "תשתית "בזק" הוקמה בתחילת שנות השבעים ומבוססת על כבלי טלפון קיימים. גם בעידן ה-NGN הקישור בין המרכזייה ובין בית הלקוח הוא באמצעות כבל טלפון מנחושת. המבנה הבעייתי של כבלי הטלפון משפיע על יכולות הגלישה ככלל ובייחוד על יכולות גלישה במהירויות הגבוהות מ-5 מגה. לעומת זאת תשתית HOT חדישה יותר ומבוססת על רשת משולבת של כבלים קואקסיאליים ושל סיבים אופטיים, ולפיכך מבטיחה רוחבי פס גבוהים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות למגוון שירותים".

תקרא את החלק המודגש, סיבים כנראה עד הארון שמחבר את כל השכונה ומשם כבלים קואקסיאליים, לכבלים קואקסיליים יש פחות ניחות והפרעות מכבלי נחושת וזה למה התשתית שלהם אוכלת את של , למרות שכל עוד החברה שממונה על הכבלים זה , עדיף לאכול חרא בDSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את החלק המודגש, סיבים כנראה עד הארון שמחבר את כל השכונה ומשם כבלים קואקסיאליים, לכבלים קואקסיליים יש פחות ניחות והפרעות מכבלי נחושת וזה למה התשתית שלהם אוכלת את של , למרות שכל עוד החברה שממונה על הכבלים זה , עדיף לאכול חרא בDSL

תודה על ההסבר FIGHTER.

אבל זה הכל אישי אני חושב.

אני בהוט משנת 2005 כאשר התחברתי לאינטרנט המהיר לראשונה ולא הייתה לי אף סיבה לעזוב אותם. תמיד קיבלתי מה שהבטיחו לי מבחינת תשתית. כאשר נשרף לי מודם של מוטורולה הגיע אליי טכנאי בהקדם האפשרי והחליף את המודם בלי שום שאלות מיותרות. עכשיו דווקא אני מקבל רק 11.6 mb/s אבל בשיחה ראשונה שלי עם תמיכה רצו לשלוח אליי טכנאי UFI מומחה. הייתי חולה וביטלתי ביקור שלו ואחר כך אמרו לי פה בפורום ש 11.6 (1.45 MB/S) זה מצוין ולא צריך להתקשר לשום תמיכה.

יכול להיות שאני גר ברחובות ובאזור שלי תשתית טובה, כי שמעתי שבגוש דן במיוחד תל אביב הגדולה התשתית של על הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו? בגלל שאתה לא יכול להוריד את התכנים הפיראטיים שלך ב12.5 מגה בייט לשנייה אז זה אמור למנוע ממני את היכולת לשלוח לחבר קבצים שאני יצרתי בעצמי במהירויות מטורפות? ומה למשל עם חברות היי טק שרוצות להעביר תכנים כבדים אבל לא יכולות לפתוח את החברה בדרום כי אין להם את התשתית שתיתן להם לעשות את זה?

אתה יודע בכלל שהמון תוכן שיושב בחו"ל והוא פופולארי, הספקיות עושות לו קאשינג כדי לחסוך ברוחב פס?

כבר כמה פעמים שהורדתי משהו בביטורנט ופתאום אני רואה שמישהו שולח לי ב500 קילו בייט לשנייה רק הוא בעצמו ואז שאני בודק זה יוצא שזה שרת של בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברנו הרבה על סיבים אופטיים עד לבית הלקוח. אז יש לי שאלה בקשר ל תשתית UFI של כבלים. האם יש להם סיבים אופטיים עד לבית הלקוח? אני קצת מבולבל כי לפי פרסומות של הוט: "תשתית "בזק" הוקמה בתחילת שנות השבעים ומבוססת על כבלי טלפון קיימים. גם בעידן ה-NGN הקישור בין המרכזייה ובין בית הלקוח הוא באמצעות כבל טלפון מנחושת. המבנה הבעייתי של כבלי הטלפון משפיע על יכולות הגלישה ככלל ובייחוד על יכולות גלישה במהירויות הגבוהות מ-5 מגה. לעומת זאת תשתית HOT חדישה יותר ומבוססת על רשת משולבת של כבלים קואקסיאליים ושל סיבים אופטיים, ולפיכך מבטיחה רוחבי פס גבוהים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות למגוון שירותים".

גם ב-HOT אין סיבים אופטיים עד בית הלקוח. מה שמגיע אליך הביתה זה כבל קואקס. בהבט התשתיתי הזה ו-HOT די דומות -- עד "לסביבת הבית שלך" וכבל קואקס/נחושת עד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהלך של מיזוג אורנג' ו-012 יגרום רק לנזק לאורנג'. אבל לבן דוב לא אכפת הוא לא האצ'יסון שהייתה הבעלים הקודמים- משקיע שעובד לפי סטנדרטים בנלאומיים.

בן דוב סתם חאפר שבקושי הצליח לקנות את החברה . בכל אופן ככה זה עובד. מביאים חצי מימון על החברה והשאר על חשבון הבנקים והגב של העובדים באורנג' שיקבלו בראש מהקיצוץ.

012 זאת חברה שלא ראויה להיות חברת תקשורת בישראל. המנכ"ל וסמנכ"ל שירות הלקוחות שלה הם ליצנים שלא יודעים לשרת לקוחות.

רוחב הפס שלה לחו"ל הוא זוועה, ההתקשרות לחו"ל נוראית והם חוסמים פורטים באופן עקבי ומבצעים בקרות נוראיות על תעבורת הקבצים.

אם המיזוג יאושר אז יהיה לנו גם ליצנים וגם חאפרים בראשות אורנג' והשירות שלהם ייפול משמעותית.

בתור מבין בשוק התקשורת הישראלי לאורנג' יש שירות מעולה שיפגע באופן וודאי אם עסקת הליצנים תאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אספר לך שכנראה עד אמצע 2011 כבר יהיה חיבור שני לחו"ל שמגיע היישר למרסיי שבצרפת, זה ישמח אותך?

אפשר לקבל איזו הוכחה לזה?

אם אתה מדבר על BMG של בורוביץ', טז הוא ירד מהנושא. ועכשיו הקבוצה הזאת מחפשת משקיע חדש.

אם אתה מדבר על זיסאפל, אז הם רק התחילו עכשיו בבדיקת הנושא. ויש עוד זמן עד להחלטה כל שהיא שלהם.

ואם אתה מדבר על בזב"ל, אז כבר שנתיים שהם מדברים על זה. בינתיים נראה לי רק אמצעי לחץ על מדנאוטילוס.

חוץ משלושת הגורמים האלה, לא ידוע לי על אחרים שמתעניינים במיזם כזה.

אז בבקשה האר את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה מדה מרקר

ישנה קבוצה שלישית בישראל הבוחנת הנחת כבל תת-ימי, בראשותו של המהנדס יונתן בס. בעבר היה איש העסקים דדי בורוביץ' (כנפיים אחזקות) אמור להיות השותף הפיננסי המרכזי במיזם זה, אך באחרונה נסוג בורוביץ' מכוונותיו, וספק אם ישקיע בו בכלל, ובכל אופן לא יהיה המשקיע הראשי. כעת מחפש בס משקיע אחר למיזם. במשרד התקשורת ממתין רישיון מוכן עבור קבוצה זו, אחרי שתובהר שאלת המימון שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...