אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

יפה שכבר יש עוד מישהו שהתנסה במוצר הזה ;D

1. אני הולך לנסות להחליף את הרמקול של הצעצוע הזה ! אני אחפש של טלפון ישן שאפשר להלחים החוצה ואבדוק אם זה משפר את איכות השמיעה. אצלי על הרמקול המקורי הייתה מדבקה לבנה שחסמה אותו יותר ולאחר ההסרה שלה המצב השתפר אבל לא מספיק (בינתיים הפסקתי להשתמש באייפד וחזרתי למכשיר המקורי שלי כי אני לא מצליח לשמוע את השיחות טוב מספיק).

2. אצלי לא היתה בעיה בהעברת אנשי הקשר, אולי כי הרשימה הייתה מאד מסודרת וסטנדרטית. יפה שהכל מוצג בעברית.

3. בעניין ה- SMS, יש מצב שיתקנו את זה בגירסאות עתידיות של האפליקציה.. גם ככה ההגדרות לאורנג' נעשו בצורה אוטומטית לגמרי ומדהים כשלעצמו שהכל עובד.

4. GPRS - הבטיחו שבגירסה 1.0.0 זה יעבוד.. בקרוב תצא גירסה 0.96 ונראה איזה שיפורים יהיו שם.

5. לא ניסיתי אבל נראה לי שכל ננעל לאחר קבלת/הוצאת שיחה וכדי להקליד מספרים במערכת לניתוב שיחות צריך קודם לשחרר את הנעילה ואז לגעת בספרות הנכונות.. אולי אפשר להאריך את משך הזמן שהמכשיר ימתין עד נעילה אוטומטית.. צריך לשחק עם ההגדרות ולבדוק את זה.

עדכונים נוספים יבואו בהמשך ;)

עריכה - לא הבנתי מדוע אתה צריך להפעיל בנפרד את ה PEEL ואז את ה . אצלי הלחיצה על כפתור ההפעלה העליון מפעיל ביחד את שניהם.. תבדוק את זה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה שכבר יש עוד מישהו שהתנסה במוצר הזה ;D

1. אני הולך לנסות להחליף את הרמקול של הצעצוע הזה ! אני אחפש של טלפון ישן שאפשר להלחים החוצה ואבדוק אם זה משפר את איכות השמיעה. אצלי על הרמקול המקורי הייתה מדבקה לבנה שחסמה אותו יותר ולאחר ההסרה שלה המצב השתפר אבל לא מספיק (בינתיים הפסקתי להשתמש באייפד וחזרתי למכשיר המקורי שלי כי אני לא מצליח לשמוע את השיחות טוב מספיק).

אני לא מבין, דווקא הרמקול עובד בסדר, או שהרמקול הוא של האייפוד, ואתה מתכוון לאוזניה שמגיעה עם המכשיר - כי בפירוש ישנם שני מצבים, אחד ממש , ואחד שצריך להצמיד את המכשיר לאוזן, כמו כול סלולרי, ולהאזין.

למדבקה, אתה מתכוון המדבקה הלבנה שבגב הפנימי של המכשיר?

2. אצלי לא היתה בעיה בהעברת אנשי הקשר, אולי כי הרשימה הייתה מאד מסודרת וסטנדרטית. יפה שהכל מוצג בעברית.

אצלי הם גם עברו בסדר, אך הטלפון של טלפון "חכם" שספר הטלפונים שלו מאפשר אופציות מורכבות יותר, מה שכאן לא מתאפשר - אבל לא נורא נסתדר.

3. בעניין ה- SMS, יש מצב שיתקנו את זה בגירסאות עתידיות של האפליקציה.. גם ככה ההגדרות לאורנג' נעשו בצורה אוטומטית לגמרי ומדהים כשלעצמו שהכל עובד.

לאיזה הגדרות האורנג' אתה מתכוון? כשמוסיפים את הספרות המייצגות חיוג בנלאומי זה עובד מצוין

4. GPRS - הבטיחו שבגירסה 1.0.0 זה יעבוד.. בקרוב תצא גירסה 0.96 ונראה איזה שיפורים יהיו שם.

5. לא ניסיתי אבל נראה לי שכל ננעל לאחר קבלת/הוצאת שיחה וכדי להקליד מספרים במערכת לניתוב שיחות צריך קודם לשחרר את הנעילה ואז לגעת בספרות הנכונות.. אולי אפשר להאריך את משך הזמן שהמכשיר ימתין עד נעילה אוטומטית.. צריך לשחק עם ההגדרות ולבדוק את זה.

תראה, הנעילה היא אופציה חשובה וטובה, ומיד, אחרת הלחצנים נלחצים כול הזמןם באוזן - אין כאן חיישן שנועל את הטלפון כמו באייפון או ב- וכו'...[/color]

עדכונים נוספים יבואו בהמשך ;)

עריכה - לא הבנתי מדוע אתה צריך להפעיל בנפרד את ה PEEL ואז את ה . אצלי הלחיצה על כפתור ההפעלה העליון מפעיל ביחד את שניהם.. תבדוק את זה שוב...

כנס להגדרות שבלוח החיוג ותראה שיש כפתור פאוור מסומן בירוק, שהוא מראה שהמכשיר סגור - אם תסגור את המכשיר מאחור, כול העסק יחזור להיות אייפוד רגיל.... תבדוק את הענין : תסגור את האייפוד מלמעלה, ותחייג לעצמך, ותראה שאתה מקבל צלצול, אך לא יכול לענות כי האייפוד סגור - חחחחחח הינה קיבלתי הודעה והאייפוד סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובות (בלי לצטט)

1. אני מתכוון לאוזניה שבאה עם ה PEEL, כלומר כשמצמידים את המכשיר לאוזן כמו כל טלפון רגיל, אצלי השמיעה מאד חלשה, הגברתי את העוצמה למקסימום בזמן שיחה זה לא עזר. נראה לי שהרמקול המובנה של ה PEEL פשוט חלש, לפחות בגירסה שאני קיבלתי (הבנתי שגם לזה יש זיופים בשוק וכל מיני רוויז'נים).

3. לגבי SMS, במכשירים סלולרים רגילים, יש לך הגדרות של המפעיל הסלולרי. כשקונים ישירות מהמפעיל הכל כבר מוגדר אבל כשקונים מכשיר באופן פרטי אתה צריך להגדיר שרתי (אם הטלפון דור 3), מספר של תיבת ה SMS ותא קולי ועוד (יש על זה הסבר לא רע באתרים של החברות הסלולריות בארץ). באפליקציה של YOSION אין שום הגדרה ! אין אפילו מקום לבחור את המפעיל הסלולרי שלך מתוך רשימת מפעילים.

לגבי הפעלה וכיבוי-שוב, אני לא מבין איפה הסתבכת וכנראה שבאמת מסתובבות גירסאות שונות של ה PEEL (דרך מי קנית ?). אצלי, כשהמכשיר כולו כבוי, אני לוחץ על הכפתור למעלה (שלמעשה לוחץ על הכפתור המקורי של האייפוד), וכל הסיפור מתעורר לחיים ותוך כמה שניות מקבלים את הסיגנל של הרשת הסלולרית ואת החיווי של שתי הסוללות..

אשמח לשמוע עוד עדכונים וחוויות שימוש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל.

ישנן לפחות שתי גרסאות של המכשיר הזה.

אני קניתי את זה : http://www.myelebest.com/accessories/71-apple-peel-520.html או רואים כאן:

http://www.peel520.net/buy/

מגיע בקופסאת פלסטיק עם קרטון לבן בפנים.

האם גם לך יש מדבקה לבנה המודבקת על החלק הפנימי לתוכו אתה מחליק את האיפוד טאץ?

האם היכן שאתה מכניס את כרטיס ה- SIM מודבקת חתיכת פסטיק רך בצבע שחור, עם חיתוך פינה כמו ב-SUM להנחות אותך את כיוון הכנסתו?

איני חושב שהסתבכתי......בדקת מה שהצעתי לך? בעניין כיבוי האייפוד לגמרי, וחיוג לעצמך?

במכשיר שלך, אין כפתור הדלקה מאחור? שים לב שמכול מקום שמסברים איך מתקינים מדברים על כפתור של המכשיר : http://www.raffex.com/peel520/app_install.htm

וגם כאן : http://www.peel520.net/installation/

דרך אגב, המכשיר השני נראה כמו מגן של איפוד ובמיקום הסוללה יש מדבקה ירוקה...

בכול מקרה, אני דיי מרוצה ממבנה המכשיר שקניתי, כי את השני לא רציתי בגלל שהוא לא סגור מספיק טוב - אני אמצא קישור של ההתקן האחר ואצרף כאן יותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שוב

הנה קישור לחנות ב- EBY (אל תשים לב למחיר המופרז): http://cgi.ebay.com/Yosion-Apple-Peel-520-Convert-Ipod-Touch-Into-Iphone-/230536899327?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item35ad11eaff

שים לב לתמונה האמצעית שם רואים את החיבור של הסוללה, ולידו ריבוע מתכת קטן, עליו כפתור שחור קטן עוד יותר - זה כפתור ההדלקה.

לעומת זאת הנה המכשיר האחר, שלדעתי אין לו כפתור הדלקה נפרד, והוא קולט לתוכו את האייפוד כמו בכיסוי מגן רגיל, והתחברות כבל ההטענה וההעברה למחשב, מתחבר מתחת אותה צלע שם החיבור המקורי של האייפוד - לדעתי שתלו לתחתית הכיסוי חיבור מאריך : זכר - נקבה (במכשיר הקודם, חיבור הכבל מהצד):

http://cgi.ebay.com/APPLE-IPOD-TOUCH-New-APPLE-PEEL-520-IPNONE-phone-/180574353830?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item2a0b11f9a6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שוב

הנה קישור לחנות ב- EBY (אל תשים לב למחיר המופרז): http://cgi.ebay.com/Yosion-Apple-Peel-520-Convert-Ipod-Touch-Into-Iphone-/230536899327?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item35ad11eaff

שים לב לתמונה האמצעית שם רואים את החיבור של הסוללה, ולידו ריבוע מתכת קטן, עליו כפתור שחור קטן עוד יותר - זה כפתור ההדלקה.

לעומת זאת הנה המכשיר האחר, שלדעתי אין לו כפתור הדלקה נפרד, והוא קולט לתוכו את האייפוד כמו בכיסוי מגן רגיל, והתחברות כבל ההטענה וההעברה למחשב, מתחבר מתחת אותה צלע שם החיבור המקורי של האייפוד - לדעתי שתלו לתחתית הכיסוי חיבור מאריך : זכר - נקבה (במכשיר הקודם, חיבור הכבל מהצד):

http://cgi.ebay.com/APPLE-IPOD-TOUCH-New-APPLE-PEEL-520-IPNONE-phone-/180574353830?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item2a0b11f9a6

\

היי

הקישור השני הוא ה PEEL ה"מזוייף" אבל גם למקורי מהלינק הראשון יש כמה גירסאות (ראיתי מכירה באיביי שמציינים במפורש שיש חדש וזה נראה שונה ממה שיש לי)

בכל מקרה בדקתי שוב ובשימוש שוטף, אין לי צורך להדליק את שני המכשירים אלא רק ללחוץ על הלחצן העליון. יחד עם האייפוד נדלק גם ה PEEL וזה בדוק מכמה נסיונות שעשיתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול זאת, ניסית להתקשר לעצמך לאחר שסגרת את האייפוד מלמעלה? תנסה ותגיד לי מה קורה, זה מענין אותי!!!.....ודרך אגב, אצלך יש כפתור הדלקה מתחת לסוללה של ה- PEEL?

איך בדיוק מה שקנית שונה משלי?תוכל לשלוח לי קישור של המכשיר שקנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול זאת, ניסית להתקשר לעצמך לאחר שסגרת את האייפוד מלמעלה? תנסה ותגיד לי מה קורה, זה מענין אותי!!!.....ודרך אגב, אצלך יש כפתור הדלקה מתחת לסוללה של ה- PEEL?

איך בדיוק מה שקנית שונה משלי?תוכל לשלוח לי קישור של המכשיר שקנית?

יש כפתור הדלקה מתחת למכסה הסוללה, הוא משמש להפעלה ראשונה של ה PEEL אבל אחרי שזה כבר מסונכרן ל , אני לא צריך להפעיל כל אחד בנפרד.. האייפוד עולה וישר מופיע הסיגנל של הסלולר ואפשר לקבל ולהוציא שיחות.

עדכונים - עדכנתי ל IOS4.1+JAILBREAK, כמובן שהייתי צריך להתקין מחדש את האפליקציה של ה PEEL וזה עובד נהדר.

ניסיתי להחליף ל PEEL .. לא הלך. החזרתי את הרמקול המקורי. כנראה שבעיית עוצמת השמע מסתדרת כל פעם קצת כשהם מעדכנים את האפליקציה.. נחכה ונראה..

הנה קישור למוצר שאני קניתי דרך איביי

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rt=nc&nma=true&item=320605065715&si=3Sxv4rjcTGv39YZSteD86l4D%252B%252F0%253D&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT[br]פורסם בתאריך: 12.11.2010 בשעה 23:24:17

האם אחד מהחברה שרכשו את המוצר יודע לומר \ לבדוק האם הPEEL מתאים לכרטיס סים של מירס צה"לי?

אם כן זה ישמח הרבה מאוד חיילים עם איפוד טאצ'' :)

מירס זאת GSM ? אם כן, יש סיכוי אבל אם צה"ל נועל את הכרטיס עם PIN CODE יש בעיה..

אין לי לצערי דרך לבדוק. לא מכיר מישהו שמחזיק מירס צה"לי

לגבי התאמה לאייפוד 4 - כעיקרון זה עובד, ה-4 דק יותר מהדורות הקודמים ויש סירטון ב שמראה איך אפשר לקמבן שזה יתאים (דוחפים חתיכת נייר פנימה וזה מייצב את האייפוד). לגבי המצלמה - כנראה שהיא מכוסה.. צריך לבדוק אם היא מותקנת באיזור בו אין מעגל מודפס או חיווט כלשהו של ה PEEL ואז אפשר לקדוח בזהירות חור ולקבל גם את המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גיל מ- 12.11.2010 בשעה 23:24:17

יש כפתור הדלקה מתחת למכסה הסוללה, הוא משמש להפעלה ראשונה של ה PEEL אבל אחרי שזה כבר מסונכרן ל , אני לא צריך להפעיל כל אחד בנפרד.. האייפוד עולה וישר מופיע הסיגנל של הסלולר ואפשר לקבל ולהוציא שיחות.

טוב, אבל ניסית להתקשר לעצמך מטלפון אחר, לאחר שסגרת את האייפוד מהכפתור העליון כפי שאמרת?..........אשמח מאוד אם תנסה זאת, זה ממש מעניין אותי, כי כשהאייפוד סגור לגמרי מהכפתור למעלה, ומישהו מתקשר אלי, אזי אני שומע את הצילצול וןלא יכול לענות, אלא עד שאפתח את האייפוד, ואז כמובן המתקשר סוגר...

המוצר שקנית מופיע בראש הקישור ששלחת לי, ועליו כתוב ENDED ? כי אם כן, אזי הוא שונה משלי.

יופי שעידכנת. אולי אני אעדכן לאחר שתהייה פריצה ל- 4.2 ISO ושתהייה התאמה של תוכנת המוצר לגירסה 4.2 ISO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל שבת שלום

מה דעתך על המוצר הבא לאיפופון ( זה השם שאני נותן למוטאצית הטלפון משילוב האייפוד טאץ' לPEEL):

http://cgi.ebay.com/New-Belkin-Tunebase-FM-Ipod-Iphone-Charger-Transmitter-/200476075395?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item2ead4e2583

לדעתי הוא יכול להיות מצוין כדיבורית לרכב;

אני חושב כך, כי השמע דרך ממש מדהים, ולכן חיבור האיפופון כ- AUX לרדיו של הרכב ולשמוע את מי שמשוחח איתך ברמקולים של הרכב, זה נשמע מצוין; ישנה גם אופצית ה- mute של הרדיו ברכב, שזה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל שבת שלום

מה דעתך על המוצר הבא לאיפופון ( זה השם שאני נותן למוטאצית הטלפון משילוב האייפוד טאץ' לPEEL):

http://cgi.ebay.com/New-Belkin-Tunebase-FM-Ipod-Iphone-Charger-Transmitter-/200476075395?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item2ead4e2583

לדעתי הוא יכול להיות מצוין כדיבורית לרכב;

אני חושב כך, כי השמע דרך ממש מדהים, ולכן חיבור האיפופון כ- AUX לרדיו של הרכב ולשמוע את מי שמשוחח איתך ברמקולים של הרכב, זה נשמע מצוין; ישנה גם אופצית ה- mute של הרדיו ברכב, שזה מדהים.

שבת שלום

לא נראה לי שזה מתאים. .. כשמתקינים את האייפוד ב PEEL, הקונקטור נמצא בצד ולא למטה ובמתאם של BELKIN לא ראיתי שיש אפשרות לשחק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...