אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

ידוע שאין מדובר כאן באייפון 4 מלא, החוסר ב- הוא גם מאד קריטי עבור רבים.

עדיין מדובר כאן במוצר שיכול להמכר בכמויות ונראה מבטיח מאד.

מחכה בקוצר רוח לראשון שירים את הכפפה וידווח בארץ על ביצועים אמיתיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום חברים

לפני שעה קלה, הזמנתי אחד:

http://cgi.ebay.com/YOSION-Apple-Peel-520-Turn-Apple-iPod-Touch-iPhone-/280578688877?pt=PDA_Accessories&hash=item4153cb076d

"עריכה" המחיר ששילמתי , יקר ב- 100 ש"ח (לצערי), מהמחיר שניתן לרכוש בלינק שצירף כאן פותח הנושא.

מבטיח לעדכן, לאחר קבלה והפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2g (jailbreak 4.0)0

[br]פורסם בתאריך: 23.10.2010 בשעה 11:53:56

אם זה עובד אפל יחרבנו במכנסיים ויצאו למסע צלב נגד התוסף. אני במקום מנכ"ל החברה הייתה מתקין ברכב מערכת התנעה באמצעות שלט רחוק ונותן לכלב לטעום את האוכל.

אתה דיי צודק, אבל לא ניתן להפחיד את אפל, כי הם הרבה יותר חכמים ממה שאתה אולי חושב.

הנה לינק שימחיש לך עובדה זו:

http://www.gadgety.co.il/2679/%d7%91%d7%a7%d7%a9%d7%aa-%d7%a4%d7%98%d7%a0%d7%98-%d7%a9%d7%9c-%d7%90%d7%a4%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%96%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%99%d7%a7%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%aa%d7%a0%d7%95/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שהזמין את המוצר- לא כדאי שתבטל ותזמין מ-DX?

100 שקל זה סכום דיי נכבד שחבל להפסיד על שטות של קניה ממקור Y ולא מ-X.

מחכים לעדכון! :xyxthumbs: (ברגע שהמוצר יגיע נשמח לקבל ביקורת וכמה טובות :D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שהזמין את המוצר- לא כדאי שתבטל ותזמין מ-DX?

100 שקל זה סכום דיי נכבד שחבל להפסיד על שטות של קניה ממקור Y ולא מ-X.

מחכים לעדכון! :xyxthumbs: (ברגע שהמוצר יגיע נשמח לקבל ביקורת וכמה טובות :D)

שאלה טובה....

יש לך או למישהו כאן, מושג, איך מבטלים הזמנה? בדקתי בפיפל וגם בפרטי ההזמנה, ו/או באתר הרכישה ולא מצאתי שום איזכור לאופן בו אוכל לבטל את ההזמנה.

אשמח לעזרה בענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הצעצוע עובד !

יש לי אותו מאתמול עם Touch 3G גירסה 3.1.3

הוצאה +קבלה של שיחות עובד

קבלת SMS עובד

שליחת SMS באורנג' אפשרית כרגע רק אם מוסיפים +972 לפני המספר

כל רשימת הקשר מה SIM עברה ומוצגת בעברית

זיהוי שיחה עובד

האפליקציה עדיין דורשת שיפור (והם עובדים על זה..)

חסר עדיין GPRS, נראה לי שיוסיפו רק ב 2011

שומעים חלש דרך הרמקול של ה PEEL, אני אחפש זעיר כזה ואלחים אותו במקום המקורי, אולי זה ישפר את המצב.

בקיצור, זה לא 1:1 אבל זה לא רע בכלל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעצוע עובד !

יש לי אותו מאתמול עם Touch 3G גירסה 3.1.3

הוצאה +קבלה של שיחות עובד

קבלת SMS עובד

שליחת SMS באורנג' אפשרית כרגע רק אם מוסיפים +972 לפני המספר

כל רשימת הקשר מה SIM עברה ומוצגת בעברית

זיהוי שיחה עובד

האפליקציה עדיין דורשת שיפור (והם עובדים על זה..)

חסר עדיין GPRS, נראה לי שיוסיפו רק ב 2011

שומעים חלש דרך הרמקול של ה PEEL, אני אחפש זעיר כזה ואלחים אותו במקום המקורי, אולי זה ישפר את המצב.

בקיצור, זה לא 1:1 אבל זה לא רע בכלל ;)

אכן כן, גם אני קיבלתי את המכשיר בתחילת השבוע והוא עובד עם אייפוד טאץ 2g גירסת Gilb'4.0.

SMS לא הצלחתי לשלוח, ועכשיו לאחר שקראתי את ההודעה שלך אכן זה עובד - קודם, הצלחתי לקבל הודעות, ולענות חזרה, ו/או לעלות על הודעה ששלחתי כתשובה ולכתוב ולשלוח הודעה חדשה; הפתרון של להוסיף : +972 ,תחייב אותנו לשנות את מספרי הטלפון בספר הכתובות, כך שנוכל לשלוח הודעות ישר דרך ספר הטלפונים.

העברתי גם אני את חלק ממספרי הטלפון שלי, אך לצערי הם עברו באופן שאינו משביע רצון: הסלולרי שלי הוא של כאשר תחת שם אחד יש הרבה מספרי טלפון כשלכול אחד שם שונה, ובתהליך ההעברה פוצלו מספרי הטלפון כך שקיבלתי את אותו שם כמה פעמים אך עם מספר אחר ( טוב זו בעיה שיכולה לקרות גם בהעברה לסלולרי אחר), כמו כן, השמות יצאו מקוצרים, ובקיצור צריך לבצע עריכה לכולם או להכניס לאט לאט את כולם מחדש (וןאולי לנקות בהזדמנות זו את מה שמיותר).

קיימת גם את אופצית הרטט שחשובה גם כן.

אני מאמין שתהייה גם אופצית ה- GPRS כי היא קיימת אך כבויה בשלב זה.

בהתקנת התוכנה, קיבלתי כמה הודעות error, אך ההתקנה לא הופסקה והכול עובד - איני יודע אם חסר משהו......

איכות הקול אכן פחות טובה, אך ברירת המחדל היא קול באמצעות הרמקול, שזה נשמע לא רע, אך גם כול מי שסביבך שומע, ולחיצה על אייקון הרמקול מעבירה את השמע לאוזניה עם שמיעה לא משהו מיוחד; הפתרון שאני מציע לך בשלב זה, או לשמוע עם הרמקול, ולפגוע קצת בפרטיות או כמו שאני עושה, משתמש באוזניה.

דרך אגב, באוזניה, וגם ללא השמע נקי מרעשי רקע, וגם אותי שומעים האנשים ומתפעלים על איכות השמע ומציינים את העובדה שאני נשמע נקי ללא רעשי רקע בכלל.

בעיה נוספת היא, שכשמוציאים שיחה, המסך, לאחר כמה שניות עובר למצב בו מקבלים מסך עם אייקונים הקשורים לעוצמת הקול ואייקון לקבלת מסך החיוג, אך המסך לא פעיל בכדי לא לשנות אותו עם האוזן, ולשינוי צריך להחליק את המסך, ואז מקבלים את אותו מסך פעיל; בעייה זו קשה יותר, כשמתקשרים ומקבלים שיחות שמחייב להקיש מספרים לפי הוראת התקליט - כמו למשל בחיוג ל- *054 של אורנג'.

דבר נוסף שחשבתי שהיה כדאי לבנות אחרת, והוא כפתור ההדלקה של המכשיר, שנמצא מתחת למכסה הסוללה וכרטיס הסים; חבל שלא בנו את הכפתור כך שיש לחצן על המכסה, כמו שעשו לכפתור ההדלקה והרמקולים של האייפוד, או לפחות חור אליו אפשר להכניס חוד של עט או משהו וללחוץ על הכפתור. מצב זה מחייב לפתוח את המכסה, ועם הזמן אני מאמין שזה יפגע באיכות סגירת המכסה, ובכלל הכול רגיש ולכן מצב זה לא נוח; אני ממליץ לפתוח אותו כמה שפחות!!!!!!!

המבנה:

1. נראה שהושקע בבניה לייצור משהו קשיח וקל כמה שאפשר (יש שני דגמים ואני רכשתי את זה שהסוללה נמצאת תחת מכסה מאחור).

2.מתחת לאייפוד, היכן שמחליקים אותו למכשיר, הודבקה מדבקה נייר לבן עבה מעט, לא באופן טוב כול כך, ובכדי לכסות את כול החיווט מתחת - ורואים בקצה העליון היכן שהמדבקה לא נדבקת טוב,כמה חוטים מבצבצים; היה אפשר להתקין משהו קשיח וקבוע, כך שלא נחשוש כול פעם שהכול יפתח, אך לאחר שמכניסים את האייפוד טוב, כבר אין חשש לזה.

3. הכנסת האייפוד קצת קשה, - צריך ללחוץ עליו בחלקו התחתון ולדחוף, כך הוא ייכנס פנימה, אחרת הוא לא נכנס; כשהוא נכנס, נראה שהוא "יושב" טוב.

הטענת הסוללות:

כבל האייפוד, שכול הזמן מטעין דרך ה- צריך עכשיו להטעין 2 , ולחכן זה מחייב חיבור טוב ויציב - המפצל שהשתמשתי בו עד עכשיו (כולל מטען) לא כול כך טוב, כי הכניסות הורחבו כנראה, או בגלל משהו אחר, אז חיברת אותו לכניסות שיש לי על המסך שעד היום לא השתמשתי בהן.

לסיכום, בשלב זה, הוא שאכן זה לא אך בהחלט טוב יותר מסלולר רגיל, כי מקבלים את הפיצ'רים של האייפוד, אבל, אכן יש הרבה מה לשפר, ואשמח אם ישלחו עידכונים; בכול מקרה הנקודות החלשות ביותר לדעתי הן:

1. איכות הקול, שכאמור באוזניה המצב מדהים.

2. המסך המשתנה בזמן שיחה, ושמחייב , אם צריך, להעביר מסכים בזמן שיחה וזה לא נוח; דרך אגב, איני יודע אך זה באייפון......

3.גישה לכפתור הכיבוי וההדלקה של ה- PEEL 520.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...