אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Lev-27

היי

כבר הגבתי באחת התגובות המוקדמות, בענין הקרינה; ( כמובן שכול מה שאני כותב כאן הוא אינו מידע מדוייק, ושנבדק, ולכן אין לקבל את דעתי ו/או את מה שאני כותב כאן כאמת צרופה; האחריות הינה על אחריות המשתמש.)

לדעת חברי הפורום הסיני באתר ה- PEEL, הקרינה מאוד נמוכה, וזאת בשל העובדה שהסוללה נמצאת מאחורי "גב" האייפוד, העשוי ממתכת; עובדה זו בהחלט יכולה להיחשב כמונעת קרינה, כי ידוע שקרינה נמנעת ואו מופחתת, כאשר בין האלמנט המקרים, לאדם המשתמש בו או קרוב אליו, קיים מחסום מתכת.

אני חושב שהדעה הזו הגיונית , וכחיזוק אפשרי לכך אני מוצא, למ/של, בכך שבזמן צילומי רנטגן, מלבישים עלינו מלבוש עם מתכת כהגנה על אזור החלציים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הקרינה בוא נאמר ככה - כשהיו לי מכשירים סלולרים גרועים מבחינת קרינה, הרגשתי את זה טוב מאד.. זה ממש גרם לי לתחושת אי נוחות בזמן שיחות.

עם ה PEEL אני ממש לא מרגיש שאני מחזיק מכשיר סלולרי. כנראה בגלל המבנה הזה של מכשיר בתוך מכשיר, נוצר סיכוך טוב יותר וכמות הקרינה שפוגעת באיזור האוזן קטנה.

כמובן שמדובר רק על תחושות שלי ולא על מדידה תקנית עם מיכשור מתאים.

בכל מקרה, לא נראה לי שבקרוב מישהו יערוך למכשיר הזה בדיקת SAR אמינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טל בוקר טוב

נדמה לי שראיתי איזה סרטון בו מתקינים את ה - PEEL עם איפוד 4, אלא מה, שבגלל שהאייפוד 4 דק יותר (אני צודק?!) הוא מתנדנד בתוך ה- PEEL , וכפתרון הכניסו איזו פיסת נייר שמילאה את הרווח וכך הוא היה יציב מספיק לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם IPT4 היא לא הגודל (כי את זה כל אחד יכול לסדר בכמה שניות עם חתיכת נייר שמייצבת את הנגן בתוך ה PEEL.

הבעיה היא המצלמה האחורית וכמה מוכנים לוותר עליה בשביל להפוך את הנגן לטלפון סלולרי.

עכשיו התפרסמה ב DX ידיעה יותר מבאסת.

יצא מוצר חדש שנקרא C Apple Peel והוא נראה יותר מגניב ויש לו יותר תכונות מל PEEL 520

כולל רדיו FM,

GPRS שעובד

וטוענים שהתוכנה יותר יציבה.

פרטים אפשר לראות ב www.coming.hk

אפשר לתרגם את האתר דרך למרות שזה די צולע.

חיפשתי באיביי ואין אפילו מכירה אחת של זה, כנראה נצטרך לחכות עד 2011 בשביל זה.

DAMN !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קישור, בו תיאור המוצר החדש שהצבעת עליו, כולל סרטון ביו טיוב.

http://www.ipodtouchfans.com/forums/showthread.php?t=323401

תקליד בגוגל את שם המוצר, ותקבל כנראה, עוד אתרים בהם דנים במוצר החדש.

[br]פורסם בתאריך: 29.11.2010 בשעה 17:05:07

הנה קישור לעוד כתבה :

http://www.prlog.org/11105972-peel-threathen-the-apple-peel-520-which-is-more-popular-for-ipod-to-iphone.html

וקישור לסירטון של בחור סיני המתאר את המוצר (שפה סינית):

http://v.youku.com/v_show/id_XMjI0NDgzNjQw.html

בכול מקרה המוצר נראה בנוי יותר טוב מ- PEEL 520, כול החיווט פנימי, הרכבת האייפוד פשוטה וקלה יותר, ניתן להוציא את האייפוד בקלות, ואין צורך לפתוח את המוצר בכלל.

הוא מגיע עם שתי סוללות!!! מציינים שהסוללה שלו מספיקה ל- 8 שעות דיבור!!!!!

יש לו כפתורי כיבוי והדלקה חיצוניים, כך שלא צריך לפתוח אותו בכדי לסגור /להפעיל את המכשיר.

וכאמור, המבנה שלו הרבה יותר קשיח ואמין, ובגוון ובלוק מדהים, ונראה שאין לחשוש שהגוף יתפרק לך ביד (זו התחושה שיש לי מה- PEEL שרכשתי, מה דם שכפתור הווליום שלי כבר נשבר),

עוד הוא בנוי כך, שבצד כפתורי הווליום וכפתור ההדלקה של האייפוד, ישנו "פינוי" במבנה, כך שנוכל להשתמש בכפתורים של האייפוד עצמו, ישירות - שימוש הרבה יותר אמין ונוח.

הרמקול של המכשיר הרבה יותר חזק.

בסך הכול, C PEE נראה ונשמע הרבה יותר מגניב ואמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התלונה שלי על איכות הבניה, נובעת רק בשל מכסה הסוללה העדין, שכול פעם שאני פותח אותו, אני חושש שישבר; דבר נוסף, הוא שפעם אחת נאלצתי לפתוח את כול המסגרת שנמצאת במישור "פני" המכשיר, ולמגינת ליבי נשבר חלק מעל כפתורי הווליום, היכן שנמצא אחד מהפינים שיש ללחוץ כול פעם שסוגרים את מכסה הסוללה, ולפני יומיים, המכשיר היה בכיס, ולצערי נשבר גם כפתור הלחיצה של הווליום.

לגבי המכשיר החדש, אני מתלהב ממבנהו, כי אין מה לומר, הוא אכן בנוי היטב- מבנה "הגב" שלו מזכיר בעצם את מבנה "גב" האייפוד; ונדמה לי שגם אתה התפעלת ממנו...!!!.......... ;) משום מה יש לי תחושה שאתה אפילו עשוי לרכוש אותו, אני צודק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בשביל מה אתה פותח את מכסה הסוללה.. לא כיביתי את המכשיר הזה כבר יותר משבועיים רצוף, אז מה אם יש צריכת ? מחברים לכל מחשב עובד וטוענים, לא כזאת בעיה ;)

בינתיים ה PEEL עובד וזה בעיקר עניין של שיפור האפליקציה בשביל לתקן את הבאגים שיש בו (ולהפעיל את ה GPRS)

בשביל מבנה יותר יפה ורדיו FM שממש לא שימושי בשבילי, אני לא רץ לקנות מתאם חדש (תלוי גם במחיר.. בשביל 50 דולר כן, בשביל 100 דולר, כרגע לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בעקרון, אלא מה, שאני משתמש במכשיר כ- , ומאחר וכשנכנסת שיחה, הוא מתנתק - עדיין לא פתרתי לגמרי את בעיית חוסר המולטיטסקינג שלו, אני נאלץ לסגור את ה- PEEL.

בהחלט היה נחמד אם כפתור ההדלקה/כיבוי שלו היה חיצוני, אתה לא חושב כך?

בשורה התחתונה, אני דיי מרוצה מכול העסק, וחושב שה-PEEL הוא בכלל רעיון מדהים - חחחחחחח מי יודע, אולי הסינים הם הם העם הנבחר....:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כל כך שימושי לך, וכל מה שחסר זה MULTITASKING, למה שלא תנסה להשיג אייפוד 4, אפילו משומש ?

בינתיים אני מאוכזב שלא יצאה גירסת עדכון לאפליקציה של YOSION.. לפחות שיזרקו לנו עצם ויתקנו חלק מהבאגים.. מה כבר ביקשנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גיל

זה באמת רעיון טוב, אך אני עדיין רוצה לראות איך כול הנושא יתפתח, מה עוד שאני חושב שעוד לא נאמרה המילה האחרונה בתחום.

זה באמת מאכזב שעוד לא עידכנו;

דרך אגב, איך תוכנת ה- GPRS, תועיל לנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב GPRS.. היום נתקלתי בבעיה יותר גדולה.

הייתי בשיחה, והייתה שיחה ממתינה.

לא היה חיווי על הצג של השיחה הנוספת, לא היתה אפשרות לעבור לשיחה הממתינה, השיחה שהייתי בה באותו זמן פשוט התנתקה בלי התראה, ובנוסף, מספר הטלפון של השיחה הממתינה לא נשמר ברשימת השיחות.

בקטע הזה יש פה פאשלה רצינית ביותר.

הבעיה שבטלפונים אמיתיים אפשר לבטל שיחה ממתינה וכאן אי אפשר לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...