למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית

יואב גולדהורן

Recommended Posts

מסקנה:

קוד הלבוש ב-ZPOCALYPSE הוא מגפיים צבאיות, חליפת קוולר כולל צאוורון, כל קסדה שתמצאו לנכון ומגיני כתפיים, מרפקים וברכיים.

מה שמזכיר לי - איך נשרוד בלילה? לא נראה לי שזומבים משתמשים בראייה יותר מדי, מה שמציב אותנו בעמדת נחיתות משום שלא נוכל לראות כלום.

על משקפי ראיית לילה שמעת? יהיו כאלו בשפע אחרי שרוב האנושות תיכחד, מכל הסוגים והרמות.

לגבי קוד הלבוש- תלוי מה אתה הולך לעשות. בוא נתחיל מזה ששכחת שרוולים, רוב הנשיכות הן בידיים/רגליים, ובעדר של זומבים, רצוי שהמקומות האלו יהיו מכוסים.

הלאה- אם אתה יוצא ל "משימה" שהדגש בה על ניידות, רצוי לקחת כמה שפחות שריון, וכמה שיותר אמצעי הסחה. לזוז מהר ובשקט זו נקודת המפתח.

אם אתה צריך לנקות עדר של זומבים- הרבה שריון, נשק+נשק גיבוי, וכמה שיותר תחמושת. כל עוד אתה מרכז את הזומבים לצד אחד שלך, לא אמורה להיות יותר מדי בעיה. כידוע, זומבים לא רצים, רק מדדים לאיטם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכל תלוי במה אתה עושה, אם זה בהתחלה כאשר יש עוד מלא (יחסית) אנשים ששרדו, אז כמובן שאתה צריך הגנה נגד , אבל אחרי שמרבית האנשים מתים, ומרבית הלחימה נעשת כנגד זומבים, אין צורך בכל הגנה בליסטית.

בקשר לרכב, עדיף שבבית יהיה הכל (רכב גדול יענו suv , קטן וחסכוני, דו"ג), כי לך תדע מה יהיה הצורך שלך בהתחלה, אבל אם אתה שורד סולו, הכי טוב זה איזה אופנוע גדול, במיוחד אם אתה בתנועה, כי אפנוע לא דורש כמעט דלק, אבל אם אתה חי בבסיס עיקרי ואתה רק עושה פה ושם גיחות מדיי פעם בשביל הספקה או חיפוש ניצולים (ואלי חיפוש של עוד מקום מפלט), אז אפשר גם להישתמש ברכב קטן וחסכוני, suv טוב רק בהתחלה, כשאתה צריך לקחת הרבה כלים איתך ולהסיעה אותם כמה שיותר רחוק בתקווה למצוא מיקום טוב להיתיישב בו.

אגב, אני חושב שהמקום הטוב ביותר לישון בו הוא עץ, משום שהוא דורש יכולת מוטורית עדינה בשביל לטפס עילו, יכולת שאין לזומבים, ואם אתה יושן מספיק בשקט סביר להניח שהם יעברו אותך בלי לשים לב עילך (כמו בציור המגעיל מתחת )

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציור לגמרי הרג אותי...

אגב, בהתחשב בכמות הגיקיות שמרוכזת בפורום הזה, איך אף אחד לא חשב על רעיון של "בית" (יותר כמו מבצר כלשהו) שמוגן באמצעים טכנלוגיים?

מאחר וזומבים אינם הדבר הכי חכם שיש, כל מה שצריך בשביל להגן זה חומה ובפתחים תותחים אוטומטיים שיורים על הזומבים,

עם עדיפות למשהו שצורך רק אנרגיה ולא תחמושת של ממש (למשל לייזרים), בהנחה ואנחנו מסוגלים

לייצר מספיק אנרגיה באמצעים אחרים (סולרי כמובן יהיה עדיף, אלא אם כן מישהו כאן יודע לבנות כור גרעיני קטן)

וכשצריך להשיג אספקה (אוכל ומים בעיקר) אז יוצאים החוצה לעיר באמצעות משוריין כלשהו.

ואני עדיין חושב שחליפת שריון שמכסה את כל הגוף זה אידאלי, משהו כמו Panzerkleins מ-Silent Storm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על משקפי ראיית לילה שמעת? יהיו כאלו בשפע אחרי שרוב האנושות תיכחד, מכל הסוגים והרמות.

לגבי קוד הלבוש- תלוי מה אתה הולך לעשות. בוא נתחיל מזה ששכחת שרוולים, רוב הנשיכות הן בידיים/רגליים, ובעדר של זומבים, רצוי שהמקומות האלו יהיו מכוסים.

הלאה- אם אתה יוצא ל "משימה" שהדגש בה על ניידות, רצוי לקחת כמה שפחות שריון, וכמה שיותר אמצעי הסחה. לזוז מהר ובשקט זו נקודת המפתח.

אם אתה צריך לנקות עדר של זומבים- הרבה שריון, נשק+נשק גיבוי, וכמה שיותר תחמושת. כל עוד אתה מרכז את הזומבים לצד אחד שלך, לא אמורה להיות יותר מדי בעיה. כידוע, זומבים לא רצים, רק מדדים לאיטם ;D

על בטריות שמעת? הדברים האלה לוקחים מלא חשמל ואני לא ממש בטוח שאתה תהיה הראשון להגיע לבסיס הצבאי הקרוב שיש בו NVGs. זה יגמר במוקדם או במאוחר, אם תמצא בכלל אמצעי ראיית לילה.

אה והציור גאוני. רק שיש בעיה - אתה בעצם מכניס את עצמך לפינה. יום אחד אתה תתעורר לקול הציפורים המזמרות והזומבים הרעבים שמחכים לך למטה ומתפשטים מכאן ועד האופק.

קוד לבוש - לא שכחתי. בחליפת קוולאר יש גם שרוולים (לא מדובר כאן על שריון אלא על חליפה אשר רקומה מסיבי קוולר).

מסכים שעדיף לקחת כמה שפחות שריון וכמה שיותר אמצעי הסחה. מה שמביא אותנו לשאלה, מה מסיח את דעתם של הזומבים? האם סטייק מופשר יספיק או שמא הם נמשכים לבשר אדם בלבד? האם רעש יסיח את דעתם? לא חושב שיש לנו דרך לענות על זה.

השאלה האמיתית היא איך אנחנו מסתדרים עם המזון והדלק, שניהם מצרכים שמאוד נצטרך. אי אפשר לשים סטאשים במקומות מסתור מחשש לפשיטה של זומבים או שורדים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב- בסיס צבאי? אמצעי ראיית לילה דור ראשון/שני יש בשפע של חנויות קמפינג/חנויות עודפי צבא (בעיקר בארה"ב....), זה ציוד שחוקי להחזיק גם כאזרחים. לגבי , תקרא אחורה בדיון- טרחתי לציין שרצוי להצטייד בלוח פוטו אלקטרי שישמש מדי פעם להטענת , ובכמה שיותר נטענות מכל סוג (ניקל, ליתיום, תא רטוב שניתן להחליף בו נוזלים)

וכמו שרשמתי קודם- תראה עוד סרטי זומבים, הם לא רואים, ומגיבים בעיקר לקול.

ריח... לא ממש. האף האנושי לא יכול להריח בני אדם ממרחק של יותר מכמה מטרים בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהחושים שלהם נשארו אותו דבר? אם הם לא רואים אז ייתכן שהם מריחים טוב יותר (כי עיוורים גם הם מריחים טוב יותר).

וכן לא זכרתי את הקטע עם הלוח הפוטו-אלקטרי. עם זאת אני ממש ממש בספק שתוכל למצוא משקפי ראיית לילה כאן בארץ, וקח בחשבון שאתה לא היחיד שמחפש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...