למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית

יואב גולדהורן

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יחסית לחלופות (מגן ברונזה? :lol: ) זה בהחלט "קל". בכל מקרה, זה המגן הכי קל שיהיה יעיל מספיק, אבל הבעיה היא שגם הוא כבד ומסרבל דברים. זו הייתה הנקודה שלי.

יש מגנים קלים בהרבה, פחמן\קוולר, חוץ מזה אחד הדברים הטובים נגד הזומבים זה הלבוש הזה נגד דקירות(כמו המעילים המפגריםשמוכרים באנגליה וארצות הברית) שעשוי מסיבי קוולר, אני דיי בטוח שאם אי אפשר לחתוך את הבד בסכין לקרוע אותו בנשיכה יהיה קשה בהרבה.

וחוץ מזה תמיד אפשר לקנות את החליפה של הפסיכי טרוי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לחסום את שדה הראיה שלך יהיה גרוע בהרבה מללכת בלי מגן בכלל. לדעתי לפחות.

לגבי הלבוש סיבי קוולר- לא חשבתי על זה אפילו, זה רעיון מעולה.

אני אצטייד בכמה לקראת האפוקליפסה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו צריכים לדחוף כלפי פיתוח של חליפות לחימה שמכסות את כל הגוף (Exoskeleton).

כל עוד אתה בחליפה כזאת וה"דלק" לא נגמר לך אתה בטוח לחלוטין + יש לך דרך נהדרת לחסל זומבים

גם מטווח קרוב (בהנחה ומישהו טרח לפתח קר כלשהו עבור החליפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שחליפות מגן זה מיותר לחלוטין, הנשק הכי טוב שלנו נגד הזומבים זה מהירות,לכן מעבר לחליפה שתכסה את כל הגוף (בשביל שלא יהיה מגע של פצעים פתוחים עם זומבים) ותגן מקסימום משריטות ונשיכות, אין צורך בשום דבר מעבר לזה.

אבל פה אנחנו מדברים על מצב בו רוב אוכלוסית כדור הארץ הפכה להיות זומבים, אם עדיין יש קבוצות ואזורים שלמים של אנשים חיים זה בעייה, כי אז אתה צריך להלחם גם בשורדים, ובשביל זה, שחפצים יעזרו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שחליפות מגן זה מיותר לחלוטין, הנשק הכי טוב שלנו נגד הזומבים זה מהירות,לכן מעבר לחליפה שתכסה את כל הגוף (בשביל שלא יהיה מגע של פצעים פתוחים עם זומבים) ותגן מקסימום משריטות ונשיכות, אין צורך בשום דבר מעבר לזה.

אבל פה אנחנו מדברים על מצב בו רוב אוכלוסית כדור הארץ הפכה להיות זומבים, אם עדיין יש קבוצות ואזורים שלמים של אנשים חיים זה בעייה, כי אז אתה צריך להלחם גם בשורדים, ובשביל זה, שחפצים יעזרו מאוד.

פה מדובר על מצה למה זה לא יגיע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) עד כמה עמידים סיבי הקוולר כאשר חבורה של זומבים נושכת אותך בעצם גם פוגעת באיברים שלך ע"י הכוח שהם מפעילים?

2) איך בדיוק תגן על הראש\צוואר שלך כאשר חמולה של זומבים פשוט תנתק לך את הראש מהגוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה, הרוב המוחלט של הנשיכות יהיו על הגפיים, זה המקום שהכי קל לתפוס ולנשוך. אם הם כ"כ קרובים שהם יכולים לנשוך לך את הצוואר, גם ככה נדפקת.

אז שרוולים ארוכים לגפיים מסיבי קוולאר זו פשרה טובה בין מהירות/ניידות והגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) עד כמה עמידים סיבי הקוולר כאשר חבורה של זומבים נושכת אותך בעצם גם פוגעת באיברים שלך ע"י הכוח שהם מפעילים?

2) איך בדיוק תגן על הראש\צוואר שלך כאשר חמולה של זומבים פשוט תנתק לך את הראש מהגוף?

קסדה נורמאלית, Dragon Armor לגוף, חליפת קוולר, המגפיים שאוקלי פיתחה לצבא ארצות הברית, והצווארון מקוולר ומגני הכתפיים שמחלקים היום ליחידות חי"ר וכוחות משטרה ללוחמה בשטח סגור.

נשק shotgun קצוץ קנה עם gauge גבוה וACP/0.50 Revolver עם Hollow Points וזהו ולא צריך יותר מזה.

וכמון שכלי הרכב הטוב ביותר למצב הזה זה ATV או אופנוע שטח כלשהו, מקיסמום מוביליות צריכת דלק אפסית ובד"כ המנועים האלה לא ממש בררנים בסוג הדלק, אפילו קרוסין יעבוד וכמון שהם פשוטים וניתנים לתיקון בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שהחליפה לא נותנת כוח כולשהו אלא רק מגנה.

ועדיין כאשר זומבי\חבורה של זומבים תהיה מעליך\סביבך לגוף אין סיכוי לשרוד לחץ כה גדול וגם אם הוא מוגן

מספיק שהחראות הללו יתפסו את הגפיים ולאיו דווקא בכדי לנשוך אלא בלנסות לנתק את האיברים מהגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה:

קוד הלבוש ב-ZPOCALYPSE הוא מגפיים צבאיות, חליפת קוולר כולל צאוורון, כל קסדה שתמצאו לנכון ומגיני כתפיים, מרפקים וברכיים.

מהם אמצעי התחבורה המועדפים? אם נשתמש ב-ATV/אופנוע, לא יהיה לנו איפה לשים עוד מיכליות דלק. אם נשתמש ברכב גדול אז נכון שיהיה לנו פול מקום לאיחסון ונוכל לשפצר אותו במתכות וכו' ע"מ להפוכו לנשק, אבל הוא צורך מלא דלק (במיוחד עם החצי טון ברזל שנשים עליו ו-300 קילו ציוד).

האם יש רכב SUV גדול סולארי/היברידי? אם נשתמש בשמש ע"מ להפיק אנרגיה לרכב, לא ניתקל בבעיה של דלק ורק נצטרך לדאוג לאספקה שתספיק לנו לשעות הלילה + יהיה לנו מקום לאחסן ציוד, נשקים ודלק.

מה שמזכיר לי - איך נשרוד בלילה? לא נראה לי שזומבים משתמשים בראייה יותר מדי, מה שמציב אותנו בעמדת נחיתות משום שלא נוכל לראות כלום. צריך מחסה טוב, לדעתי צריך למצוא נהר גדול או הר, ולעלות עליהם. אם אפשר, לשים סוג של אזעקה (לא נגדיל להשתמש במוקשים, יקר מדי ומצריך אספקה מבעוד מועד, אבל נגיד TRIP WIRE שיפעיל צופר זה רעיון טוב) וככה לדעת האם משהו נכנס לנו לגיזרה. אם יהיה לנו SUV אפשר לשים על הגג שלו גשר קטן (=לוח ברזל רחב וארוך, מתקפל/נשלף, עם ארבעה חריצים לתקיעת יתדות, ממש לא בעיה להכין אחד כזה בבית עם ידע בסיסי בהלחמה ועבודת ברזל). כשנחצה נהר, נשים את הגשר, נתקע יתדות ע"מ שלא יזוז, ונמקם את ה-TRIP WIRE עליו. זה יוצר צוואר בקבוק טבעי שהזומבים יהיו חייבים לחצות ע"מ להגיע אלינו.

השאלה היא איך מתגוננים גם מהצד השני, זה שאין נהר בכיוון שלו.

(חיים הכט) מה אתם הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...