למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית

יואב גולדהורן

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רגע, מה זה בעצם להיות זומבי?

האם זה מצב בריאותי מסויים, או שזה שינוי במצב המת (שבמקום למות הופך לטורף אוכל-בשר בדמות אנוש)?

אולי מדובר על מצב שבו הכל מת מלבד גזע המוח, והתאים בגוף מתחילים לחיות בצורה עצמאיית ובכך בעצם נוצר מין יצור סופר פרימיטיבי שמנסה לאכול, רק בגוף אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מדובר על מצב שבו הכל מת מלבד גזע המוח, והתאים בגוף מתחילים לחיות בצורה עצמאיית ובכך בעצם נוצר מין יצור סופר פרימיטיבי שמנסה לאכול, רק בגוף אדם.

או לשכפל כמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Either way הצעד הכי מפגר שאפשר לעשות זה ללכת לנסות לבזוז חנויות נשקים/מזון.

כי כולם ינסו לעשות את זה.

שתפו - מה הייתם מציעים לכולם לא לעשות כשהזומבים יתקפו?

אישית הייתי מציע לא להינעל על מקום אחד אלא להמשיך לזוז ולנוע, אם תעצרו הסיכויים שלכם להיטרף גדולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ללכת ל-AmmuNation הקרוב לביתך ולנסות לבזוז רובים - זה צריך לעשות חודש-חודשיים לפני, לא יום אחרי.

כמו שנראה בתמונה מעל, אם מוחמד לא יבוא לAmmuNation, הAmmuNation יבוא למוחמד. :smile1:

אבל ברצינות עכשיו, זו אחת הסיבות שאני חושב שבכל הקשור לנשק, אנחנו צריכים לנהוג כמו ארה"ב, כי בוא נגיד את האמת, המדינה היחידה שתשרוד אירוע רחב הקפים מהסוג הזה, זו ארה"ב, והסיבות לכך פשוטות, כל אחד יכול להחזיק , ויש בכמויות, לכן קל מאוד להיתארגן על הגנה, וכולם נוסעים על suv's, אז גם רכבים שניתן להפוך לטנקים יש בשפעה, או, וכמובן שיש גם המון משאבים שלנו אין.

אם להגיד את האמת, בישראל כמעט ואין סיכוי לשרוד כזה מצב(אלה אם כן אתה מצליח לאבטח מקור מים בדרך כל שהיא).

ובקשר לשאלה שיואב שאל, אני הייתי עושה ככה(זה מתחלק ל2 חלקים, חלק של אם אני תושב ארה"ב וחלק של אם אני תושב בארץ).

בארה"ב: הולך לפי עיקרון ה"Preparation", ועושה לי סליק מטורף בבית, בנוסף לכך אני בונה בית ממוגן שיכול לשמש לי בתור מקלט התחלתי (לכמה ימים עד שבועות הראשונים, עד שאני קובע את היעדים שלי),וכמובן שקונה מספר כלי שיכלו לשמש אותי, בבית חייב להיות לפחות suv אחד, כלי חשמלי אחד, ואופנוע אחד, בשביל לכסות את כל האפשריות.

בארץ: מנסה להגיע לבסיס צה"ל הקרוב בלי למות בדרך, ומשם מנסה לשרוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצות שימושיות (חלקן לא תקפות לישראל, אבל בכלליות) לשרוד אפוקליפסת זומבים:

-לבדוק למה הזומבים מגיבים ולהשתמש בזה כדי לנוע בביטחון יחסי, לדוגמה, אם הם מגיבים לרעש, להצטייד בנפצים שאפשר להשליך ודברים כאלו שיכולים להרחיק מכם עדרי זומבים. כידוע עפ"י מיטב סרטי הזומבים, הם לא יכולים לראות, ומגיבים בעיקר לצליל. זה היה בסרטים so it must be true.

-לאגור כמה שיותר כלי מכל סוג, וחשוב מאוד- גם מספר כלי שלא דורשים תחמושת (מצ'טות, חרבות, מחבטים, ועוד), זה עצוב מאוד להיתקע בלי כדור במחסנית בדיוק הזומבי מטר וחצי ממך. רצוי גם להיות מיומן בכלי אחד לפחות.

-לנוע ממקום למקום, אבל להכין "בסיס בית" שאוגרים בתוכו כמה שיותר אספקה/נשק/תחמושת ולעשות שם ביקורים מפעם לפעם. זה לא כאילו הזומבים זוכרים לאן אתם הולכים, אז אין סכנה בלחזור לשם מספר פעמים בלתי מוגבל כל עוד השטח נקי.

-למצוא מספר אנשים ולהתארגן כקבוצה, אבל קבוצה קטנה. לבד לא שורדים יותר מדי, צריך מישהו שישמור לך על הגב, אבל קבוצה גדולה היא מסורבלת מדי ובעייתית.

-להצטייד באספקה עם שרידות גבוהה. סתם לדוגמה, בשביל להפיק חשמל אפשר להצטייד במשטחים פוטו אלקטריים שישמרו ב "בסיס הבית" וישמשו בעיקר להטענת , לפנסים ושאר מכשירים קטנים ושימושיים. יש לדברים האלו שרידות שנמדדת בעשרות שנים, סביר להניח שלפני שהם יתבלו ויתקלקלו העולם כבר יהיה פחות או יותר בסדר.

-בסיס צבאי זה anti-zombie-paradise, במיוחד אם הוא מכיל כלים כבדים (טנקים, מסוקים/מסוקי קרב, נגמ"שים, שאר כלים שזזים מספיק לאט בשביל לפגוע בזומבים במספיק דיוק אבל נושאים מספיק כוח אש. מטוסי קרב מהירים מדי למטרה הזו)

רצוי למצוא אחד ולנסות להתנחל בו.

-לרכוש כמה שיותר מיומנויות בכמה שפחות זמן. אם רוצים להצטרף לקבוצה עם כוח הישרדות גבוה, חייב להוכיח שאתם יכולים להועיל.

אני את אפוקליפסת הזומבים הקרובה אשרוד, מה איתכם? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אמור להיות בחלק מהמקרים חלש בכ-10% מ-9800GT רגיל,בד"כ בכדי לחסוך עוד חשמל מורידים תדרים.

תמיד אפשר להעלות בחזרה.

כרטיסי Green שמים במחשבי שהספק שלהם חלש מידי בשביל כרטיסים רציניים יותר.

עריכה :

פיתרון לא יעיל,לא ידוע אם לזומבים יש חריץ PCI-ASS 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק אנחנו נצטרך לעבור לכרטיסי מסך ידידותיים לסביבה כדי לחסוך חשמל :o איך נשחק CRYSIS 2??????????

אבל מה עכשיו אתם אומרים לי לא תהיה אפוקליפסה, לא עשיתי שיעורי בית ודי בניתי על אפוקליפסה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...