למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אף פעם לא תתרחש אפוקליפסה זומבית

יואב גולדהורן

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הזומבים אולי לא ישרדו הרבה זמן על פני כדור הארץ, אבל קיימת סבירות גבוהה מאוד להכחדה כמעט מוחלטת של הציבילזציה האנושית.

באוניברסיטת Ottawa בנו מודל מתמטי שמתאר את קצב ההתפשטות של המגיפה:

http://mysite.science.uottawa.ca/rsmith43/Zombies.pdf

רק שיש להם טעות. הם מניחים שזומבי מושמד יכול לחזור לחיים (הנחה מגוחכת). אם מתקנים את זה, מתקבל פיתרון שבו אוכלוסיית הזומבים ואוכלוסיית בני האדם משתווה לאחרי זמן ארוך מאד.

עשיתי את החישוב הזה, אבל אני לא מוצא את התוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לחרוג מהדיון המרתק,אבל ביננו יום הדין בישראל הוא הרבה יותר מוחשי וקרוב (ולא אני לא מדבר על איזה אידאולוגיה דתית פנאטית)

פשוט קח את אוקטובר 2000 ותכפיל אותו פי כמה מוקדים,ואז יש לך סיבה ממש טוב למה להתכונן. ולא,אין פה שום שנאה,זה פשוט תרחיש מאוד מאוד סביר,מי שלא מאמין שיקרא עדויות על מה הלך בצפון לפני עשור ויבין שזה כנראה יקרה פה פי כמה. הכינו את עליות הגג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן הייתה מתקפת זומבים בצפון לפני עשור, למה נראה לך שהתגובה הזאת קשורה לכאן?

עכשיו מה דעתך ללכת לזהם ת'רד אחר (או עדיף פורום אחר, שמעתי של-FXP יש תנאי קבלה נמוכים מאוד) ולעזוב את ת'רד הזומבים שלנו בשקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתפרצות הממש לא קשורה לדיון.

אתה מוזמן להאמין לי, או שלא, אבל להרוס ת'רד נחמד והומוריסטי עם פוסט כזה זה סתם מעצבן.

אם אתה רוצה את דעתי על הדעה שהובעה שם, אז לדעתי הוא מדמיין ולא יקרה דבר כזה, אבל לך תדע, אני לא מתיימר לנבא את העתיד.

אבל אנא, בואו נחזור לנושא ונמנע מתגובות נוספות שאינן קשורות לנושא, בסדר?

אם אתה רוצה להוסיף משהו על זה - אין לי בעיה להמשיך את זה בה"פ או דיון אחר, שקשור לנושא ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין אף משחק, סרט או סדרה שלא יהפכו להרבה יותר אטקרטיביים אם נוסיף להם זומבים.

החל מסרטי/משחקי אקשן, דרך טלנובלות וספרי רומנים סוחפים, וכלה בסרטים דוקומנטריים אוטוביוגרפיים ומשפחתיים - הכל יהפוך לטוב יותר אם תוסיף לזה זומבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, אין אף סרט, משחק, ספר או סדרה שלא יהפכו להיות יותר מעניינים אם נוסיף להם בחורות שוודיות ערומות.

בעצם, כנראה שאפילו יותר מאשר אם נוסיף זומבים (רעיון: שוודיות זומביות ערומות. מוזר...)

אז למה אנחנו מתעקשים על זומבים ולא על השוודיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תהיה התפשטות גלובלית ישנם 2 מקרים שיעצרו אותה

1) גוויעתה של המחלה מעצמה,אם לא יישאר את מי להדביק אז אין לאן להתפשט.

2) הסגר\מצור וחיסול שיטתי בעזרת (יעיל מאוד גם כנגד אויב מחופר) מבלי לגרום נזק לסביבה כך שכול מה

שיצטרכו לעשות הוא לאסוף את הגוויות.

קושיות שעולות :

i. במידה ואם אותם "זומבים" ינסו לעבור דרך הים,ונאמר שיאכלו ע"י כריש או חיה טורפת,אותה חיה גם תישא את המחלה ותעביר אותה הלאה

מעבר לגבול ש"הזומבים" יוכלו לעבור.

ii. בהנחה שחיה יכולה להעביר את הנגיף אפילו אם הזומבים יחוסלו אותה חיה תוכל עדיין להדביק\לפזר את המחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא עוזר לנו שהתפרצות המחלה נעצרה אם אין בני אדם בחיים...

2. בהנחה שבני האדם יספיקו להקים סגר כלשהו באזורים הנגועים.

i. לא כל חיה יכולה להעביר כל מחלה, ולכן זה תלוי בחיה וגם בנגיף.

ii ראה את i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא עוזר לנו שהתפרצות המחלה נעצרה אם אין בני אדם בחיים...

2. בהנחה שבני האדם יספיקו להקים סגר כלשהו באזורים הנגועים.

i. לא כל חיה יכולה להעביר כל מחלה, ולכן זה תלוי בחיה וגם בנגיף.

ii ראה את i

1. זהו המקרה הקלאסי של "GAME OVER"

2. בהנחה שבני אדם יבינו בכלל מול מה הם מתמודדים.

i\ii אף אחד לא יכול להוכיח זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מה זה בעצם להיות זומבי?

האם זה מצב בריאותי מסויים, או שזה שינוי במצב המת (שבמקום למות הופך לטורף אוכל-בשר בדמות אנוש)?

בתכלס נשמע כמו וירוס שפשוט משתלט על גוף הקורבן והופך לפודנקאי.

רק מה שאינני מבין זה איך גוף "מת" משביע את רעבונו בכך שהוא אוכל בשר חי אך לא מבשרו (בשר מת)

אולי יש פיתרון לסוגיה :

נגיף משתלט על גוף אחר בכדי להפיץ עצמו.

כנ"ל גם המקרה שלנו בסוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...