ערסים, הו ערסים... (או- לעזאזל גנבו לי את הכסא מהאופניים) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערסים, הו ערסים... (או- לעזאזל גנבו לי את הכסא מהאופניים)

ori14

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה פלאשבק. קרה לי מקרה דיי דומה לפני שנה.

היום, אתה לא יכול להשאיר שום דבר בחוץ אפילו לא לשנייה.

לפני כמה ימים נסעתי לחדר על האופניים של אבא שלי (Tauny) . קשרתי אותם שם בחניה של המלון (הח. שייך למלון). לצערי הרב, לא הוצאתי את הכיסא שלהם (זה בכלל לא עלה בדעתי...) (אפשר להגיד שיש להם כורסא) . להפתעתי שאני חוזר חזרה, אין כיסא. זה ממש עצבן אותי, לא ההפסד הכספי אלא המעשה עצמו. אין שום טיפת כבוד לרכוש של בן אדם אחר? ורבאק, מושב של אופניים קיבינימט, מה אתה הולך לעשות איתו?

זה מתחיל באופניים ונגמר בדברים אחרים. מה יהיה? אוליי כל פעם שאני אצא עכשיו עם האוטו אני אתחיל לסנדל אותו?אוליי אני אכסה אותו בברזנט?

לא יודע מה להגיד לך. כמו שהציעו לך, אני הייתי מציע לך שיהיו לך שני זוגות. זוג אחד נורמאלי וזוג אחד "גרוע" לניידות. אפילו לא מדבקה, אלא מותג שפשוט נראה על הפנים... יש לי תחנת אוטובוס מרוחקת מהבית בערך במרחק של כק"מ (בערך 10 דקות הליכה) אני מתעצל ללכת לשם ברגל. אני לוקח איתי את הזוג הישן וקושר אותם ליד התחנה. כבר כמעט 4 חודשים אני עושה את זה ואף אחד לא נגע בהם. אני כיערתי להם את הצורה.

זו רק ההתחלה. הם עברו שלב נוסף באבולוציה. עכשיו הם הרבה יותר מכוערים מאיך שהם נראים בתמונה:

1_139476951.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מחבר שביקר לא מזמן בלונדון שכמעט כולם שם על ברומפטון (מתקפלות), מצד אחד זה גורם לי לחשוב- וואו כמה רוכבים יש שם! יש יותר שבילים ויותר מודעות לנושא. מצד שני- את כל האופניים המתקפלות סוחבים אחר כך לכל מקום, אז מה עם אנשים שקושרים את האופניים שלהם ברחוב? האם באמת יש מקומות עם אנשים נורמליים או שבכל חברה החרא מתבטא בצורה אחרת (לנו יש ערסים, לאמריקנים יש "גנגסטרים" וכדומה)?

דרך אגב benor זכור לי שאמרת מתישהו פה שאתה גר באיזור נתניה, גנבו לך את הכסא אז באזור מלון כרמל או בהמשך הטיילת לכיוון העיר בטח, לא? (אמרת ליד בית מלון, ושמה כולם תקועים, יש לי הרגשה שאני נשמע כמו גנב כסאות בעצמי עכשיו :screwy:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אותך.

למה אתה לא יכול להתחבר למישהו מיהם, תיהיה איתם כזה בסבבה, לא יגעו לך בהם.

תבוא עם איזה BMX קטנות כאלה, מרותכות בכל חור אם זה כסא, ברגים וכו'.

או שפשוט תעשה טרור יראו אתה לא פראייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע, אני לא יודע כמה לומדים/ למדו איתך בבית ספר, אבל כשאתה אחד מבין 1500 קצת קשה לדעת מי גנב והאמת שזה כבר לא כל כך אכפת לי, לא שלא הייתי רוצה את הכיסא בחזרה, אבל אני לא ממש יכול ללכת לבד לחבורה של ערסים ולריב איתם על הכיסא, כמה שיש לי כוח בידים זה לא יעזור ועדיף לא להגיע לדרכים האלה (כי אחרי הכל יש להם יתרון שהם כמה ואני אחד).

ולגבי האופני יענו "BMX", אני לא כל כך נהנה לרכב על אופני צעצוע :undecided:

בכל מקרה כמר אמרתי שאין ברירה ואני אהיה חייב לקחת איתי את הכסא, לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים רציניים בתחום זה לא פיתרון - הכיסוי הזה שטותי ולא ממש עוזר ולא משתווה לכיסאות נורמאליים במחירים של 150-200 ש"ח כמו שכנראה יש פה לאנשים

חיפשתי כיסוי זול, אני מניח שיש דגמים יקרים/טובים יותר.

בכל מקרה, לפי דעתי, זה עדיף מלהוריד את הכיסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...