ערסים, הו ערסים... (או- לעזאזל גנבו לי את הכסא מהאופניים) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערסים, הו ערסים... (או- לעזאזל גנבו לי את הכסא מהאופניים)

ori14

Recommended Posts

**לפני שאתם קוראים את הפוסט- אני רוצה להבהיר שבמילה אוכף אני מתכוון לכסא של האופניים, תודה**

פעם זה טלפון, פעם זאת כרטיסייה אבל הפעם- האוכף של האופניים, מעניין אם נשארו תיכונים בלי גנבות במדינה הזאת

למי שלא הבין, אני משתמש באופניים ככלי תחבורה כמעט

לכל מקום שאני נוסע אליו, והיום, גנבו לי את הכסא ערסים (מי עוד יכול לעשות את זה?).

לעזאזל עם המדינה הזאת, בהתחלה איזה פרזיט אידיוט

עובר לשעון חורף מוקדם וגורם לי להזיע בבוקר כשאני רוכב,

אבל מילא.

עכשיו- גונבים לי אוכף שעולה 150 שקל, אבל המחיר לא משנה, זה העיקרון של ללכת 4KM

מבית ספר הביתה כי לאיזה ערס מזד**ן לא מספיק האוכף שלו, ואי אפשר לרכב

בלי אוכף כי בבלימה אפשר פשוט לעוף מהאופניים ולצאת די חבול/ מרוסק במקרה הרע.

מה שעוד יותר מרגיז אותי זה כמה שהם משקיעים בגנבה- מי האידיוט שסוחב אתו

פלייר "ג'בקה" כל יום רק למקרים כאלו? אפילו את "הצווארון" שיושב מסביב לחור

בשלדה גנבו (תיכון בנתניה אם בא לכם להתחיל עם סטריאוטיפים על עיר הפשערשע).

אני לא מתכוון להפסיק לרכב כי זה הזמן היחידי שנשאר לי לרכב על אופניים בגלל שנת הלימודים

(לומד עד 3-5 כל יום+ מלא שיעורים) ואני מאוד אוהב את זה.

אולי אני אקנה אוכף גבוה שאפשר להעביר שרשרת דרך הבסיס שלו...

בכל מקרה, עד מתי נצטרך לסבול את החארות האלו?

אני בטח לא היחידי שגנבו ממנו ערסים אחרי הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם ב"אוכף" אתה מתכוון למושב אופניים, משתתף בצערך. (אוכף אתה שם על סוסים)

להבא אתה יכול להשתמש בחיבור עם ידית בין השלדה, למוט עליו יושב המושב, כך תוכל לפרק אותו ולקחת אותו איתך. כך הוא לא יגנב, והאופניים יהיו פחות אטרקטיביות לגניבה.

אפשרות נוספת, בדומה למה שציינת, היא להשתמש בשרשרת נוספת לקשירת המושב לאופניים (אם כי אז אפשר להשתמש במפתח אלן ולפרק את המושב עצמו מהתופסנים שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ב"אוכף" אתה מתכוון למושב אופניים

כן, לזה אני מתכוון. עלתה לי התהיה הזו לראש אבל דוד שלי בעל חנות אופניים ויבואן וממנו שמעתי את זה ככה שהנחתי שזה נכון (זו אגב הסיבה שהמחיר שלו לא היא שעצבנה אותי).

אין מה לעשות תתחיל למצוא מחבואים יצירתיים

אחרי שגנבו לי 2 זוגות (חתכו את המנעול) אני חונה מאחורי בנינים משכיב את כל השלדה של האופניים וקושר ולא רק את הגלגל

הבית ספר שלי באמצע איזור התעשיה הישן בנתניה, אין בנייני מגורים שאפשר לקשור מאחוריהם, אבל פתרונות לא חסרים כשאני חושב על זה (לקחת איתי את הכסא+המוט שלו/ לקשור גם דרך הבסיס של הכסא אם יש לו בסיס גבוה).

הפואנטה פה היא עד מתי נצטרך לסבול את החארות האלו?/ כוסומו המדינה הזאת (גם בגלל שהזיזו את השעון ואני מזיע בבוקר בדרך, אבל ניחא)/ כושלראבק בעיקרון

אפילו את המוט שלו לא השאירו לי :'(

אבל מצד שני, אין להם מספיק אינטלגנציה להשתמש במפתח אלן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני זוכר את זה מהבית ספר איזה ילדים חארות יש..

לי היו מורידים לפעמים אויר מהגלגלים אז הייתי מביא קבוע איתי משאבה בתיק

ועוד הערס הכי גדול בבית ספר אף פעם לא היה קושר את האופניים כי כולם פחדו לגעת..

ואני לא מבין למה לא נסעת בכל זאת, אין שום בעיה בלנסוע באופניים בלי כסא, זה פשוט יותר מעייף וקצת יותר מסוכן

אבל בטח עדיף מללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מבין למה לא נסעת בכל זאת, אין שום בעיה בלנסוע באופניים בלי כסא, זה פשוט יותר מעייף וקצת יותר מסוכן

התשובה בגוף השאלה, ניסיתי ולא הרגשתי מספיק יציב, בכלל לא בשביל ירידות, אז ויתרתי על רוב הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

נראה לי שאני פשוט אשתמש באחד המפתרונות האחרים שהציעו פה/ חשבתי עליהם.

בכל מקרה, הצחקת אותי קצת (לא התכוונת לזה ברצינות, נכון? בכל מקרה רק בפורום הזה אפשר לקרוא תגובות כאלה).

יאללה, אני צריך להפסיק להתבכיין ולהתכונן לאיזה מבחן במוסד לגידול ערסים מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.רק שתהיה בריא כי קראתי את כל הפוסט שלך בריכוז רב ולא הצלחתי להבין מה זה אוכף. אחרי שראיתי שאישרת שהתכוונת לכיסא - לא הצלחתי להבין מאיפה הגעת למילה אוכף בהקשר של אופניים? פשוט לא ברור.

2. אין דבר יותר כל ופשוט והגיוני מלקחת את הכיסא איתך. יש כיסאות שמחוברים ע"י ידית קטנה כזו ופשוט מרימים אותה ולוקחים את הכיסא בתיק. פשוט,קל, נוח ומונע גניבות לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בעצמך לא ילד בן 12 - אתה לא תשכח.

להגיד שהידית הזו מהווה סיכון זה דבילי וזה בערך כמו להגיד שהגז בבית מהווה סיכון מעצם היותו שם כי אתה יכול לשכוח אותו דולק ולהרוס את כל הבניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצחק בכיף, אבל ההלחמה זה הפתרון הכי טוב, בלי להסחב עם דברים ובלי כאב ראש

גם ככה כמה פעמים יצא להחליף כיסא?

ותדע עוד דבר, ערסים אוהבים מאוד את המילה "מתחכם" מה שאומר שזה מפריע להם שאתה יותר חכם מהם

אז ברגע שהם יראו שאתה לוקח איתך את הכיסא הם ימצאו משהו אחר לקחת..

לי היו שני זוגות אופניים, אחד לבית ספר - מעפנות צבועות בספרי כאלה , העיקר נוסעות ואף אחד לא מסתכל עליהם..

ושני שהייתי מסתובב, אופני הרים שעלו לי אז מספיק כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...