ערסים, הו ערסים... (או- לעזאזל גנבו לי את הכסא מהאופניים) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערסים, הו ערסים... (או- לעזאזל גנבו לי את הכסא מהאופניים)

ori14

Recommended Posts

^ אתה מתכוון לריתוך...

אם אתה לא רוצה שמישהו בגובה שונה משלך יוכל לרכב גם על האופניים, או שאתה מצפה שהכסא הנוכחי יחזיק לנצח (הוא יכנע לערס הראשון שינסה לגנובה אותו ולא יצליח), זה אכן פתרון טוב. הבעיה שברגע שתצטרך להחליף אותו, וזה יקרה הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב, אתה תהיה בבעיה לא נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בכלל לא בקטע של ריתוך, כנראה שאני אצטרך לקנות סוגר עם ידית ולקחת את הכסא בתיק, אני לא כל כך בטוח לגבי זה כי זה די בעייתי בימים שהתיק מלא.

לרעיון של שני זוגות אופניים- אני לא כל כך "מת" על זה, אני נוסע בשביל הכיף ואופני פלדה מעפנות פשוט לא נותנות את אותה ההרגשה. זה לא שאני נוסע עם אופניים מהדגמים הכי טובים של מרידה לדוגמה לבית ספר, אלא אופניים זולות יחסית של יצרן גדול, זנב קשיח עם שילדת אלומיניום. חוץ מזה גם האופניים הכי פשוטות עדיין עולות הרבה, אין לי טעם לקנות אופניים ב400-500 שקל פחות ממה שיש לי כי ההבדל לא מספיק גדול כדי להצדיק כזאת ירידה באיכות הנסיעה, ואני בכללי אוהב מאוד להתעסק עם האופניים אם זה לנקות/ לשמן/ לכוונן וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה יחסך עם המורים/הנהלה אבל אם יש מישהו קרוב לך שם (לא משפחתית, אלא קשרים טובים) אולי אפילו תוכל לנסות לבקש שישמרו לך שם את הכיסא. נכון שאפשרי שיענו לך משהו בסגנון של "פה זה לא שמירת חפצים" אבל מצד שני אם יש לך מורה אהוב (והעניין הדדי) הגיוני לדעתי שאם תסביר לו את המקרה ותציין שזה קרה לך כבר פעם/פעמיים שהוא יסכים שתכניס את הכיסא לחדר מורים לאיזו פינה כזו או אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די תהיו רציניים. אם יש לך בית ספר נורמאלי ומורים חביבים ולא כאלו שהולכים עם הראש בקיר (נכון, כמו הרבה מורים) אני לא רואה למה לא לאפשר לך לדחוף את זה באיזה מקום מעל הארון או מעל התאים של המורים בחדר מורים או בשאר מקומות דומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש מין מכשיר כזה בגודל של ביפר, יש לו חיישן תנועה עם אני לא טועה. ברגע שמישהו רק נוגע באופניים

המכשיר מוציא צליל בעוצמה של 140 דציבל, מה שאומר שאי אפשר לעמוד לידו מבלי לכסות את האוזניים חזק עם הידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערסים הם ארגון הפשע הגדול במדינה ואף אחד לא עושה עם זה כלום.....

לצערי אני לא יודע אם יש פתרון לבעיה שלך. זה רק עניין של מזל...במקרה עברו שם ערסים שהתחשק להם לעשות רושם על הפרחות שלהם אז הם דפקו לך את האוכף.

תגיד תודה שלא את כל האופניים, ברצינות.[br]פורסם בתאריך: 5.10.2010 בשעה 19:54:22

לחבר שלי יש מין מכשיר כזה בגודל של ביפר, יש לו חיישן תנועה עם אני לא טועה. ברגע שמישהו רק נוגע באופניים

המכשיר מוציא צליל בעוצמה של 140 דציבל, מה שאומר שאי אפשר לעמוד לידו מבלי לכסות את האוזניים חזק עם הידיים.

יומיים וגונבים גם את הביפר.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גנבו רק את האוכף אלא את כל ה"כסא".

כולל החתיכת מתכת שמקיפה את החור בשילדה שהסוגר של הכיסא עובר דרכה (ואפילו את הסוגר עצמו).

דרך אגב, adiz, כרוכב אופניים יותר מתמצא ממני- אוכף+מוט אוכף= כיסא?

עריכה: נזכרתי שפעם כשעבדתי בחנות אופניים הגיע בחור עם אופני דהון מתקפלים, שהייתה משאבה מוברגת בתוך המוט אוכף.

על אותו עיקרון, צריך להכניס לום (half life ftw) מתברג שנכנס לתוך המוט אוכף- שימושי ביותר אם אתה רואה ערסים שמנסים לגנוב לך את האופניים ואתה אדם יחיד (בהנחה שאתה לוקח איתך את הכיסא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גנבו רק את האוכף אלא את כל ה"כסא".

כולל החתיכת מתכת שמקיפה את החור בשילדה שהסוגר של הכיסא עובר דרכה (ואפילו את הסוגר עצמו).

דרך אגב, adiz, כרוכב אופניים יותר מתמצא ממני- אוכף+מוט אוכף= כיסא?

:xyxthumbs:

אגב,

אני תמיד לוקח אותו (כיסא) איתי בתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא נורא, למדתי לקחת את הכיסא איתי ולפחות את האופניים לא גנבו (בטח בעוד יומיים תקראו שכן גנבו אותם :lol:)

הוא בכל מקרה היה בלוי, אם כי יותר נוח מהכיסא שאני יושב עליו עכשיו.

דרך אגב, רק לי זה נראה אירוני שהכיסא מסדרת planet bike a.r.s.?(אני תמיד נהגתי לקרוא לו ערס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**לפני שאתם קוראים את הפוסט- אני רוצה להבהיר שבמילה אוכף אני מתכוון לכסא של האופניים, תודה**

פעם זה טלפון, פעם זאת כרטיסייה אבל הפעם- האוכף של האופניים, מעניין אם נשארו תיכונים בלי גנבות במדינה הזאת

למי שלא הבין, אני משתמש באופניים ככלי תחבורה כמעט

לכל מקום שאני נוסע אליו, והיום, גנבו לי את הכסא ערסים (מי עוד יכול לעשות את זה?).

אנטי זאכן (או איך שלא כותבים את זה) החארות האלה גונבים הכל!!! :pissed:

ותאמין לי אני מדבר מניסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...