KSP והקו הירוק - פרשיה מוזרה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP והקו הירוק - פרשיה מוזרה

yp3

Recommended Posts

זה לא רק הם, זה כל החנויות בארץ, והם לא שולחים דרך דואר חברות שליחויות גובות כסף נוסף(והבין לאומיות לא עובדות מעבר לקו הירוק) על שליחה מעבר לקו הירוק. אם לא שמת לב אין אף בנק מעבר לאוצר החייל מעבר לקו הירוק - כי הוא היחידי שלא פועל בחו"ל, אין שום רשת חוץ ממגה מעבר לקו הירוק, ורק תחנות הדלק של דלק נמצאות שמה. יש המון בעיה עם עבודה מעבר לקו הירוק בגלל סנקציות ממדינות אירופה, ובגלל שתוקף החוקים בארץ שמוכלים על "בשטחי מדינת בלבד" לא תקפים מעבר לקו הירוק, מלבד החוקים שהמנהל האזרחי ספציפית הנחיל שמה.

במקרה שלי מה שהקפיץ אותי זה שהם כן שולחים דרך דואר ישראל

יש רמי לוי ביו"ש

יש תחנות של פז ביו"ש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במקרה שלי מה שהקפיץ אותי זה שהם כן שולחים דרך דואר ישראל

יש רמי לוי ביו"ש

יש תחנות של פז ביו"ש

כבר לא, תחנת פז שהייתה בכביש 60 עברה לניהול דלק לא מזמן עקב בעיות עם ההתנהלות של פז בחו"ל, ואיפה יש רמי לוי ביוש? ושוב זה רמי לוי, זה לא בדיוק "רשת על" עם קשרים בין לאומיים, כמו הרבה רשתות בארץ. מאיקאיה בהצלחה להזמין, אומרים לך מגיעים לשמה פעם בשבועיים לא מתאים סע לשלם, כנ"ל מכל רשת גדולה אחרת, טרקלין חשמל רצו 800 שקל משלוח לאריאל על מקרר(150 יותר מלאילת) חנות בכפר סבא במרחק של פחות מ40 דקות נסיעה משמה רצתה תוספת של 125% לדמי המשלוח כמו לאילת, על מה על נסיעה בכביש 444 ומעבר לכביש 5?

ושוב תסתכל על חברות שליחויות גדולות(בעיקר על DHL/UPS/FEDEX), בנקים, ושרותים אחרים, חוק שלא מוחל ע"י המנהל האזרחי לא תופס למרות שהוא קיים בארץ, אתה בעקרון לא יכול לחייב בן אדם לעבוד מעבר לקו הירוק ד"א בדיוק כמו שאתה לא יכול לחייב בן אדם לעבוד מחוץ לארץ ישראל ללא סעיף בחוזה שמחיל אותו מעבר לגבולות ישראל.

העניין הוא שאין סטטוס חוקי לשטחים מעבר לקו הירוק, בכל השטחים האלה יש את "המנהל האזרחי" שהוא וביחד עם "המפקד הצבאי" AKA צה"ל קובעים בדיוק את ההתנהלות בשטח, מה שמשאיר המון אזור אפור, ואם אתה רוצה דוגמא טובה, זכות בסיסית בארץ "האיסור על הגבלת חופש התנועה" לא תקף מעבר לקו הירוק, המנהל האזרחי, ואו צה"ל יכולים להטיל עוצר על כל שטח שהם רוצים, ולא לאפשר תנועה גם לאזרחי "מדינת ישראל", מה שבמדינת ישראל עצמה לא ניתן לעשות בגלל זה גם אין חוק האוסר על נסיעה אפילו ביום כיפור, יודע מה יותר בושה מזה הלכתי לחדש את הוויזה שלי לארצות הברית ל-10 שנים נוספות אריאל לא מופיעה ברשימת הערים שמה באתר שלהם, מזל שלא העברתי את הכתובת מגורים שלי מבחינת משרד הפנים(אני עדיין רשום בישוב בשרון), ואני גם לא מתכוון לעשות זאת עקב הבלאגן שיש.

אם תסתכל במחירון שליחויות של רוב החברות - תגלה שרובן שולחות מעבר לקו הירוק בעלות גבוהה בהרבה מעניין המרחק(שבדרך כלל הוא זה שקובע בנושא משלוחים, יחד עם משקל המשלוח).

באיקאה למשל, עד לא מזמן(עכשיו בדקתי וזה השתנה) - משלוח לכל אזור השומרון(כולל אריאל, שנמצאת כמה קילומטרים ספורים מתל אביב) היה עולה כמו משלוח לאילת(!) וגם הייתה מעין "הבהרה" ש"החברה אינה מתחייבת כי משלוחים לאזור XYZ(יהודה ושומרון) יגיעו ליעד המשלוח המדוייק או בזמן סביר(14 יום)".

הבעיה נובעת מהסטטוס החוקי הבעייתי של השטחים, בלי קשר לשמאלנים, בלי קשר לאו"ם, בלי קשר לגולדסטון ובלי קשר לערוץ 7.

מדינת ישראל עושה כל מה שהיא יכולה על מנת להימנע מלהכריז על השטחים כשטח ריבוני או לא שטח ריבוני - אז חלאס לצעוק "שמאלנים" או "אנטישמים". זה מגוחך.

ציטוט קטן של דובי זובי עצמו מהדיון על חרם האומנים על אריאל:

עריכה: ד"א, הנה הכתבה המדוברת בערוץ 7 http://www.inn.co.il/News/News.aspx/209718

בקשר לחברות שילוח רק הישראליות! בין לאומיות לא שולחות לפה, קח למשל את DHL בהצלחה למצוא משהו מעבר לקו הירוק ברשימת הישובים שהם מספקים אליהם שרות. מEbay לא הצלחתי להזמין לאריאל דרך UPS וUSPS Express, אז לא יודע איך רק עכשיו אנשים מתעוררים ומבינים מה בדיוק המצב שמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא, תחנת פז שהייתה בכביש 60 עברה לניהול דלק לא מזמן עקב בעיות עם ההתנהלות של פז בחו"ל, ואיפה יש רמי לוי ביוש?

תחנות של פז יש בעפרה, בית אל וקרית ארבע

רמי לוי - יש בשער בנימין וגוש עציון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחברות שילוח רק הישראליות! בין לאומיות לא שולחות לפה, קח למשל את DHL בהצלחה למצוא משהו מעבר לקו הירוק ברשימת הישובים שהם מספקים אליהם שרות. מEbay לא הצלחתי להזמין לאריאל דרך UPS וUSPS Express, אז לא יודע איך רק עכשיו אנשים מתעוררים ומבינים מה בדיוק המצב שמה...

הבאת קישור להורדה של רשימת ישובים שDHL נותנת שירות.

לא יודע...

אבל אני מוצא ברשימה הזאת

אריאל

בית אריה

מישור אדומים

שבי שומרון

ברקן

ואפילו יצהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי על מה הרעש,

בסופו של דבר הרי הוסבר שזו הייתה טעות של הנציג שדיבר איתך בהתחלה,

המוצר נשלח אליך והסיפור נסגר.. בשביל מה כל הבלאגן? כי זה KSP? ???

לא יודע אם הנציג הסביר לך אבל יש קצת בעיתיות עם הנושא הזה. משהו בסגנון של מה שדובי תיאר. עובדים על הנוהל הזה במיוחד שמשלוחים זה משהו שהתחיל לא מזמן בחברתנו.

אני מבין שכשאין על מה להתלונן אז מתלוננים על זה שאין על מה להתלונן אבל בכיאת.. הנושא נפתר עוד לפני שזה הפך לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נפתר, אבל משום מה רק אחרי שזה הגיע לתקשורת...

בדיוק כמו המקרה של פנדה שפורסם כאן לפני כמה זמן - מקרים שפתאום נפתרים ברגע

שהם מגיעים לתקשורת הם מחשידים ומעלים חשד שהסיבה היחידה שהחנות פתאום החליטה

להתנהג כראוי זה בגלל הפרסום הרע, ולא בגלל שהם הודו בטעות שלהם או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הולך לפרט כמה אנשים ומי הם שמאיישים את מערך המשלוחים שלנו, מה שכן;

הנציג שענה במקור לא הכיר את הנוהל, הוא שאל נציג קצת יותר וותיק שגם הוא לא היה מודע לנוהל החדש. (מי שקרוי "מנהל" בשורות הראשונות בתלונה להלן)

הבשורה עצמה הגיעה אל מנהל השירות (והמנכ"ל) רק כאשר הנושא התוודה לערוץ 7 ותיבת פנדורה נפתחה.

בו בזמן כל הנציגים קיבלו את ההנחיות החדשות (אך עדיין אינן שלמות) לגבי משלוחים מעבר לקו הירוק, ונוצר קשר מחודש עם הלקוח למען השלמת ההזמנה.

כאמור - טעות אנוש פשוטה, אין בה משהו מעבר לזה. בסופו של דבר הכל תם ונשלם והמוצר נשלח ללקוח.

עם המשלוחים התחלנו לא מזמן. הנושא עדיין לא מגובש 100% כמו שאתם רואים במקרים חריגים כאלו.

אין שום סיבה לעשות מזה רעש, על אחת כמה וכמה שהנושא בסופו של דבר נסגר לשביעות רצונו של הלקוח (אף אל פי שהיא הגיעה באיחור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...