אתגר: איך אפשר למחוק כל מה שיש לי על הפלאפון ולהתקין מחדש? (6280) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתגר: איך אפשר למחוק כל מה שיש לי על הפלאפון ולהתקין מחדש? (6280)

shalomelbe

Recommended Posts

אני מעוניין לנקות את המכשיר שלי.

איך אפשר למחוק כל מה שיש בתוכו, להשמיד את מערכת ההפעלה שלו ולהתקין גירסא חדשה יותר?

הודרה SUITE ולא הצלחתי דרך זה לעדכן גירסא. זה שלח אותי לOVI SUITE שעכשיו אני ינסה אותו.

המחשב זיהה את הפלאפון, אבל נותן לי גישה רק לכמה תיקיות (גלרייה: סירטונים, .. ) ולא נותן לי למחוק את הכל.

הגדרתי גם שיצג קבצים מוסתרים אבל זה לא שינה משהו.

עריכה:

יש בפלאפון שמחברים עם הUSB מצב שנקרא "אחסון נתונים" הבעיה אי שזה לא נותן לי ללחוץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ככה מוחקים את המידע שעל הטלפון. יש סיבה טובה למה אין לך גישה לכל הקבצים עליו.

בכל מקרה למה שתרצה לעשות כזה דבר? אם אתה רוצה להתקין גרסת קושחה חדשה יותר אין קשר בין הדברים, אתה תמיד יכול להתקין אחת חדשה במידה וקיימת. אם אתה אומר ש- Suite לא מוצא גרסה חדשה אז זה או בגלל שאין אחת כזאת או שקוד השפה שצרוב אצלך לא מאפשר לך להוריד אותה.

אם אתה בכל מקרה רוצה (ותחשוב טוב טוב אם אתה באמת צריך קודם), אז הדרך לעשות את זה היא hard reset: כבה את המכשיר, תחזיק את המקש הירוק, * ו-3 לחוצים וביחד איתם תלחץ ותחזיק את כפתור ההדלקה, ברגע שמופיעה לך הודעה אתה יכול לשחרר את המקשים. שים לב כמובן שכל המידע האישי שיש לך על המכשיר יאבד: , הודעות, , הערות לוח שנה וכו', אז כדאי שתגבה את הדברים האלה קודם ובכל מקרה תבצה את הפרמוט כשכרטיס הזיכרון מחוץ למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט היה מכשיר של אחי שהוא נתן לי אותו. גיליתי שהוא הוריד הרבה תוכנות זבל למכשיר וגם תוכנות שאמורות לשמש כטרויינים ששמים במכשירים אחרים (הוא לא השתמש בטרויינים נגד אחרים, אבל זה בכל זאת היה מותקן במכשיר שלו בטעות, והוא ידע אותי על כך)

המטרה היא למחוק -הכל- בשביל לוודות לחלוטין שהמכשיר נקי.

הפירמוט כמו שהצעת מוחק גם תוכנות שהותקנו?

הייתי רוצה באמת למחוק הכל ידנית ולהתקין מחדש. פשוט לפרמט.

עריכה:

ולחצתי על הירוק, * ו-3 תוך כדי הדלקה זה לא מחק שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוכבית סולמית 7370 סולמית

זה בדיוק כמו לבצע שחזור הגדרות יצרן, לא ממש מוחק כלום. לא יודע למה לא עובדת הקומבינציה של המקשים... אמור לעבוד. אם התוכנות זה הבעיה תנסה להסיר את ההתקנה שלהן וזהו, זה לא סימביאן אז אני לא בטוח שיש אופציה כזאת, אבל שווה לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים פירמוט ועידכון גירסא ביורוקום/אורנג/חנות פרטית??

התוכנות לא אמורות להיות גלויות למשתמש, לכן אין לי מושג איך להסיר אותן. גם אחי לא יודע.

קשה לזהות אותן, ככה תיכנתו אותן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' יעשו לך רק אם יש להם גרסה ממותגת שלהם חדשה יותר ויורוקום אאל"ט לא מבצעים עדכונים למכשירים שנקנו דרך החברות באופן גורף (לא סגור על זה אבל זכור לי ששמעתי משהו דומה). מעבדה פרטית יכול לעשות לך את זה אבל כמובן שזה יעלה לך.

אם יש לך כבל תואם למכשיר אתה יכול לעדכן בעצמך, לפי מה שבדקתי גרסת התוכנה העדכנית למכשיר היא 6.43, "תחייג" *#0000# (מימין למשאל, הכוכבית ראשונה) ובדוק שם מה הגרסה שמותקנת ואם בכלל יש למה לעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שקומבינציות המקשים לא עובדות אצלך הדרך היחידה האחרת שאני מכיר לפרמט בעצמך זה תוך כדי עדכון המכשיר, סוג של 2 ציפורים במכה אחת. אם אתה מחליט שאתה הולך על זה אז זה באמת לא סיפור, דקה בגוגל ואתה לומד איך לעשות את זה או לחלופין אני יכול להדריך אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...