כמה אתה משלם לחברת הסלולר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתה משלם לחברת הסלולר

danker

Recommended Posts

שלום הייתי רוצה לערוך סקר רציני ומעמיק לגבי המחיר הממוצע שהישראלי משלם.

כול אחד בתורו,ירשום פחות או יותר כמה הוא משלם בממוצע בחודש לחברת הסלולר שלו+איזו חברה ובאיזו חבילה הוא נמצא.

למשל:

אני נמצא בחבילת סטודנטים:

משלם דמי מנוי בסה"כ 12 ש"ח בחודש+עלות מכשיר +תשלום בסה"כ 17

סה"כ החשבון שלי נע בין 150 ל200 במקרה הגרוע.

אני לא מצוי בבנק דקות או בהתחייבות כולשהיא כלפי חברת הסלולר שלי שהיא .

אם כול אחד יוכל לעשות כמוני,אני רוצה לברר כמה הישראלי בממוצע משלם לחברות הללו.

אני למשל לא מוכן לשלם יותר מ150 ש"ח בחודש ותמיד מנסה לקצץ בתשלומים הקבועים שאני משלם להם.

לאחרונה שמתי לב שאורנג', וגם פלאפון כולם עברו לפלטפורמה של בנק דקות:

שלם תשלום חודשי קבוע בגובה של 150+ ותקבל מספר מוגבל של דקות לרשתות אחרות.

לדעתי הפלטפורמה הזו גרועה ולעיתים יש חודשים שלמים שאני לא מדבר מסלולר באופן קבוע,אלא מטלפון נייח או מהסקייפ ואז אני סתם משלם תשלום חודשי.

מה דעתכם על הפלטפורמה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פלאפון מהעבודה (המשמעות היא ששיחות בתוך החברה לא עולות כסף, כל השאר על חשבוני), אין תשלום מינימום על שום דבר - לא דיברת, לא שילמת. אין , מכשיר בסיסי למדי, אין שום תוספות מעניינות (למשל GPS).

התשלום החודשי שלי לעולם לא עבר את ה- 100 ש"ח ובד"כ הוא בסביבות ה- 70 ש"ח. חוץ מהאיכות המחורבנת של המכשיר (כבר הוחלף פעם אחת, בקרוב פעם שניה) והשירות המחורבן של פלאפון (למשל הם היו צריכים שעה וחצי כדי להעביר את ה- SIM מהמכשיר הישן לחדש, וזה כשאני לקוח עסקי, כשקבעתי תור מראש וכשהמכשיר החלופי הוכן מבעוד מועד! ובניגוד למה שאמרו לי, הם לא הצליחו לגבות שום דבר שלא היה על ה- SIM ותוכנת הגיבוי של המכשיר שאיתה גיביתי את המכשיר לפני כן גם לא מגבה את הכל), אני די מרוצה: אפשר לדבר ולשלוח SMS-ים, מה עוד אני צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני מינויים:

הראשון בחברת פלאפון, מסלול חשכ"ל (6.6 אג' לדקה, 15 אג' לסמס, 50 סמסים ראשונים חינם,דמ"ש 28.90).

שימוש ממוצע 350 דקות, לא מגיע לסף ההשתתפות של המשרד (37.5 ש"ח), חשבון מסתכמים ב-0.01- (מינוס אגורה). :screwy:

השני בסלקום, מסלול חיילים (29 אג' לדקה ראשונה, 19 אג' לדקות הבאות, 18 אג' לסמס, חבילת 350 סמסים ב-39.90, דמ"ש 29.90).

שימוש ממוצע 400 דקות, חשבון מסתכמים בכ-150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

צרכן חכם,כול הכבוד :xyxthumbs:.

דרך אגב אתה יודע אם אני מעביר את הסים שלי בסלקום עצמה,מסים דור שלוש אני יורד לדור שתיים אז זה אמור לעלות לי כסף?

50 ש"ח, אבל לא יעזור לך כלום, חבילת הגלישה בסלקום (39.90) זה לכל החיים.

הזכרת לי, המכשיר שבסלקום (נוקיה N900) בלי חבילת גלישה ועם סים דור שני. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילה FIX באורנג' .. אני חושב 40אג' לדקה

ממוצע חודשי של 150-180שקלים כולל וSIM דור 3

"הבעיה" היא שיש לי החזר מלא למכשיר מעל 150 שח אבל רק על שיחות יוצא לי בערך 100 שח ככה שכבייכול יוצא לי לשלם

49 שח על המכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 ש"ח, אבל לא יעזור לך כלום, חבילת הגלישה בסלקום (39.90) זה לכל החיים.

הזכרת לי, המכשיר שבסלקום (נוקיה N900) בלי חבילת גלישה ועם סים דור שני. :nono:

האמת אני משלם על חבילת הגלישה 17 שקל עבור פלאפון מגע של שכבר נשבר ויצא משימוש!

בכול אופן רציתי להיפתר מתשלום האינטרנט הזה כי יש לי נוקיה יש מדגם 1207 ללא בכלל.

אז רגע מעבר מסים שלוש לסים דור שני זה כולה 50 שקל?

לא יקר בכלל אפילו שווה,אתה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקר?! 50 שקל על חתיכת פלסטיק טיפשית ממש זול..

המקסימום שזה צריך לעלות זה 5 שקל שגם זה יקר אבל נחשב את זה כעמלה מסויימת של הנציג

מסכים איתך שזה בזיון שאני בכלל צריך לשלם על זה.אבל אני מת להיפתר מהתשלום לאינטרנט המרגיז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם לאורנג' 25-35, מעולם לא עברתי את ה35. אני בתוכנית חיילים ואיך שהוא יצא שאין לי חבילת גלישה. על המכשיר אני כבר מזמן לא משלם.

40 אג' לדקה ו15 אג לSMS בימות השבוע (בסופ"ש המחיר הוא חצי, לזכרוני). אין לי חבילת דקות, אבל יש איזה חבילת דקות למשפחה שמגיעה עם התוכנית חיילים.

בקיצור, אני מתכוון להישאר עם התוכנית הזאת עד שאני מת, לא קונה מכשיר בחברה, ומשתדל בכלל לא לדבר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...