*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?!

lev-27

Recommended Posts

הדבר שהכי מעצבן אותי הוא שהחום לא נשבר גם בלילה. באירופה יכול להיות לוהט ביום ובלילה קריר.

חבל שמי שבנה את המדינה לא ייחס לכך חשיבות ותקע את כולם ליד החוף. היה מאוד נחמד אם היינו גרים בסביבת החרמון או בהרי ירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הדבר שהכי מעצבן אותי הוא שהחום לא נשבר גם בלילה. באירופה יכול להיות לוהט ביום ובלילה קריר.

חבל שמי שבנה את המדינה לא ייחס לכך חשיבות ותקע את כולם ליד החוף. היה מאוד נחמד אם היינו גרים בסביבת החרמון או בהרי ירושלים

נכון, באמת שהחום לא נשבר בלילה, ואני לא מצליח לישון נורמאלי, אני מרגיש כל כך חלש הקיץ הזה יחסית לבדרך כלל, אני מחכה לחורף, אני רוצה מבולים ורעמים ורוח חזקה וטמפרטורת מתחת לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אני כל כך איתך, זה מסוג התקופות שאני מתחרת בהם שעלית ארצה (לא שברוסיה השנה היה פחות חם), החום פשוט בילתי נסבל, אני מזיעה כמו סוס, זה באמת עצוב שהמצב כזה.

אני רוצה לשמוע השנה עוד פקצאה אחת אומרת שהיא מתגעגעת לקיץ.

רוסים...

בקיץ הזה ברוסיה היה כזה פיזדץ שלא נראה כמוהו כבר עשרות שנים, מה אתם לא רואים לא שומעים חדשות בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני שלא מפריע לו החום ,שישן ללא מזגן או אמצעי אחר +פוך וחלון סגור ומרגיש מעולה .

;)

^ כלומר, חולה. בראש. או לא חי בארץ?

לא יודע מה אתם מתלוננים, לא סגרתי את המזגן כבר חודשיים וחצי,

מצידי, שהקיץ ימשיך לשנה שלמה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27:

זה שאתה לא מדליק מזגן באוטו זה רק בעיה שלך.

אתה יכול להאשים רק את עצמך.

לא, אני מאשים את היבואן שלא טרח לייבא את הרכב עם מזגן מקורי. אני ממש לא מאשים את הבעלים הקודמים שלא הסכים להתקין את מיטב התוצרת של "אלקס אורגינל" שאונסת את המנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר לי להתלונן, אני עברתי טירונות+אימון מתקדם במקום הכי חם בארץ בקיץ, פלס-בקעות... עם אוהלים כמובן

גם לי. אני עשיתי אותה בבהל"ץ צוקי עובדה כמה עשרות ק"מ מאילת כשלמוהנדסים היו חדרים עלם מזגנים ואנחנו היינו באוהלים בפלוגות מסווגות בקצה הבסיס נלחמנו בזבובוזאורוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני מאשים את היבואן שלא טרח לייבא את הרכב עם מזגן מקורי. אני ממש לא מאשים את הבעלים הקודמים שלא הסכים להתקין את מיטב התוצרת של "אלקס אורגינל" שאונסת את המנוע.

איזה שנה האוטו? אין איזה חוק משנות ה90 שמחייב כל בארץ להיות עם מזגן של היצרן?

אתה מוזמן לעבור לשומרון, יבש פה אבל ביום לא פחות חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי שאתם בכיינים :|

אם מישהו עשה קמצוץ ממה שעשיתי בקיץ הזה בשיא החום ובשמש ... :s07: :s07:

תרגיל ביולי האחרון באמצע הנגב + מסע כומתה ביולי שנה שעברה לא נחשב?! אני אומר לך חם לי!! נמאס לי לעלות לשמירת לילה ולהזיע! כמה אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...