*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?!

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני גר במרתף בתוך הממ"ד, כך שלא חם כאן כמעט ויש רוח\אויר חבל על הזמן.

מה שכן אני חושב שבחורף אני יקפא למוות :errrr:

האמן לי אין כמו ממ"ד בחורף.

אני בממ"ד ובחורף הוא אוגר קור כמו מקרר, זה פשוט תענוג.

הבעיה היא בקיץ שעד שהוא מתקרר לטמפ' נורמאליות אחרי הקיץ לוקח כמה ימים טובים ואז צריך ליהיות עם מזגן גם בלילות הקרירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יצא לי לנסוע בקו השווה ביותר לנסוע בו בחודשי הקיץ. 47 של מטרופולין מרעננה לת"א.

איזה מזגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן. אוטובוס מפוצץ באנשים, מקרטע כל הדרך בפקקי רמת השרון ומרכז ת"א, אבל מה? 13 מעלות בתוך האוטובוס (נתון מדוייק) - פשוט אורגזמה אקלימית. חלק מיפות הנפש הצפונבוניות המזוהמות החלו להתבכיין ולטעון שזו חוצפה לקרר בצורה שכזו. אני יושב לי מאושר וחייכני ומייחל שת"א תתמלא רק באוטובוסים כאלה. מזגן שכזה בשילוב ה WiFi באוטובוס, תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מטרופולין מצויידת באוטובוסים מחלקה ראשונה :D

חבל שכאשר נסעתי באוטובוסים (במהלך הצבא) היו רק תאטובוסים המסריחים של דן ואגד :'(

האמן לי אין כמו ממ"ד בחורף.

אני בממ"ד ובחורף הוא אוגר קור כמו מקרר, זה פשוט תענוג.

הבעיה היא בקיץ שעד שהוא מתקרר לטמפ' נורמאליות אחרי הקיץ לוקח כמה ימים טובים ואז צריך ליהיות עם מזגן גם בלילות הקרירים.

לא הבנתי, אתה מאושר שיש לך אקלים בחורף של הקוטב הצפוני בממ"ד? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 על מטרופולין.

נסעתי שם רק פעמים ספורות, אבל כבר בפעם הראשונה (לפניי כמה חודשים, שבטעות פספסתי אוטובוס והגעתי לתל אביב :smile1: ), קיבלתי הפתעה נעימה בצורת אוטובוס שיש בו מזגן קטלני, ושהנהג בו הוא לא איזה זקן תימני שאף פעם לא חם לו.

היה פיצוץ, הדבר היחידי שמתקרב לזה זה המזגן ב E class של מרצדס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...