התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T

DaTHE

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל הוא אינו תומך HD... אתה יכול בבקשה להסביר למה לקחת אותו?

מה אתם אומרים על מסכי LED?

דבר ראשון הוא כן תומך HD, פשוט לא FULL HD (משהו שלא נחוץ במסך כה קטן לפי דעתי, כי ההבדל יהיה קטן)

דבר שני רזולוציית FULL-HD דדרוש ממך עוד כוח עיבוד וגרפי מהמחשב, מה שיגרום לך להתפשר על ההגדרות במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני רזולוציית FULL-HD דדרוש ממך עוד כוח עיבוד וגרפי מהמחשב, מה שיגרום לך להתפשר על ההגדרות במשחקים.

או לשחק ברזולוציה נמוכה יותר באותם משחקים דורשניים (למשל 1600X900), אבל איפה שכן מתאפשר להשתמש בFULLHD בלי לפגוע בביצועים, כן לעשות את זה.

בסופו של דבר - ה2209WA זול יותר, הU2311H תומך ברזולוציה גבוהה יותר. מי שחשובה לו הרזולוציה הגבוהה, כי רוצה יותר שטח עבודה או ממש מתעקש לראות תכני FULLHD בלי אבדן פרטים כלשהו (למרות שאני מסכים שבגודל הנ"ל זה לא מהותי מידי) - שיילך על הU2311H.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לשחק ברזולוציה נמוכה יותר באותם משחקים דורשניים (למשל 1600X900), אבל איפה שכן מתאפשר להשתמש בFULLHD בלי לפגוע בביצועים, כן לעשות את זה.

בסופו של דבר - ה2209WA זול יותר, הU2311H תומך ברזולוציה גבוהה יותר. מי שחשובה לו הרזולוציה הגבוהה, כי רוצה יותר שטח עבודה או ממש מתעקש לראות תכני FULLHD בלי אבדן פרטים כלשהו (למרות שאני מסכים שבגודל הנ"ל זה לא מהותי מידי) - שיילך על הU2311H.

יפה אמרת, הבעייה היחידה היא ש 1600X900 לא תיהיה הרזולוציה הטבעית של המסך, ואתה יודע מה זה אומר.

מסך עם פיקסלים מרוחים שם הכל נראה פשוט זוועה.

אתה יודע, הדבר האחרון שעושים הוא להשתמש ברזולוציה לא טבעית בLCD

לכן, כל עוד אין לך מחשב עם משהו כמו HD5870, עליך ללכת על מסך ה2209WA כדי להשיג ביצועים טובים יותר, ולהנות מחוויית הרזולוציה הטבעית.

אני בכלל מתנגד לכל הקונספט של הFULLHD במסכים שקטנים מ24''.

שילך על ה2209WA אם חשובות לו ההגדרות וכמות הFPS במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת, הבעייה היחידה היא ש 1600X900 לא תיהיה הרזולוציה הטבעית של המסך, ואתה יודע מה זה אומר.

מסך עם פיקסלים מרוחים שם הכל נראה פשוט זוועה.

במשחקים זה לא משנה. גם בסרטים לא. תיכף תגיד לי שכל הסרטים שלך הם ב1680X1050, או שאתה מציג אותם על חלון קטן ולא על מסך מלא, רק כדי לקבל מיפוי פיקסלים 1:1.

שילך על ה2209WA אם חשובות לו ההגדרות וכמות הFPS במשחקים.

אולי שילך בכלל על מסך 19" ברזולוציה של 1280X720, כדי לקבל ביצועים מירביים?

על סמך מה קבעת ש1920X1080 זה כבד מידי, ו1680X1050 זה בסדר, למשחק הממוצע וכרטיס המסך הממוצע? מה זה בכלל "משחק ממוצע", ומה דרישות המערכת שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זהו בערך המפרט:

Intel i5 760 Tray

Arctic Cooling Freezer 7 pro rev. 2

Gigabyte GA-P55-US3L

Kingston 2048MB 1333Mhz CL 9-9-9-27 X2

Samsung F3 500GB

Sapphire ATI Radeon HD5850 1024mb

LG GSA-GH24N X24 SATA DVD

CM690

Seasonic S12II 620W

עכשיו משחקים שאני מתכוון\רוצה לשחק זה CRYSIS , MAFIA, SHIFT , והאלה בסגנון.

אז אתם אומרים שללכת על ה-22 אינץ יהיה טוב יותר?

כי אני די רוצה שהמסך ישאר איתי די הרבה זמן...

וכן הייתי רוצה לדעת למה לא ללכת על מסכי LED בשלב הזה...

תודה רבה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LED לא שווה התייחסות מיוחדת בשלב זה. חוץ מצריכת חשמל נמוכה יותר אין להם יתרונות ממשיים.

תאורטית למסכי LED יש שני יתרונות נוספים על מסכי פלואורסנט: עוצמת תאורה אחידה על כל פני המסך והיכולת לשנות את עוצמת התאורה רק בנקודות מסויימות (למשל להוריד את עוצמת התאורה האחורית באזור במסך שבו התמונה אמורה להיות חשוכה).

אז היתרונות האלו עדיין לא קיימים, אינם משמעותיים או שמשתמשים בתאורת LED במסכים עם פנלים נחותים משיקולי מחיר, מה שמבטל את היתרונות שלהם?

ההשערה שלי היא שמדובר באפשרות השלישית: פנל איכותי עולה יותר מפנל TN, תאורת LED עולה יותר מפלואורסנט, כנראה שמסך שיכלול גם וגם לא יהיה תחרותי.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית למסכי LED יש שני יתרונות נוספים על מסכי פלואורסנט: עוצמת תאורה אחידה על כל פני המסך והיכולת לשנות את עוצמת התאורה רק בנקודות מסויימות (למשל להוריד את עוצמת התאורה האחורית באזור במסך שבו התמונה אמורה להיות חשוכה).

אז היתרונות האלו עדיין לא קיימים, אינם משמעותיים או שמשתמשים בתאורת LED במסכים עם פנלים נחותים משיקולי מחיר, מה שמבטל את היתרונות שלהם?

זה שילוב של כל מה שציינת. ראשית, נכון, שתאורת LED נכון להיום קיימת במעט מאוד מסכים שאינם TN, ומדובר במסכים יקרים, מה שאולי הופך אותם ללא תחרותיים.

שנית, על מנת לחסוך בעלויות, מרבית היצרנים משתמשים בתאורת LED שבה הנורות ממוקמות סביב מסגרת המסך ולא מאחורי הפאנל, ומשתמשים במפזר על מנת לקבל תאורה אחידה פחות או יותר (כמו בCCFL). בסידור כזה אותם יתרונות תאורטיים של אחידות תאורה ואפשרות לשנות אותה נקודתית אינם באים לידי ביטוי.

תקרא לדוגמה בביקורת בXBIT, על מסכי Samsung השונים, ביניהם הXL2370 מבוסס הLED, שלא הצטיין באחידות תאורה לעומת אחיו מבוססי CCFL:

http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/samsung-touchofcolor2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...