התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T

DaTHE

Recommended Posts

שמע, כל המסכים האלה מעולים. אבל מהניסיון שלי, אתה עוד יכול להגיע לחנות עם שמות של כמה דגמים ובסוף לקנות מסך אחר שלא חשבת עליו בכלל.

הכי טוב זה שתלך לראות אותם בעין. תבקש מהמוכר בחנות להקרין עליהם סרט ב FHD ותבחר לפי מה שנראה לך הכי טוב. להרבה חנויות יש מסכים להמחשת התצוגה. אל תתבייש להיכנס גם לבאג, דיפו, מחסני חשמל, שקם אלקטריק או כל אחת מהחנויות הקרובות אליך לבית ופשוט להתרשם מהמסכים (אתה לא חייב לקנות שם).

אם אתה הולך לעשות את זה, הדברים שאתה צריך לחפש זה:

- חדות התצוגה.

- עומק הצבעים.

- זויות צפיה.

תעשה שקלול של כל הדברים ובסוף לך על המסך עם התצוגה שנתפסת בעיניך כטובה ביותר לעומת האחרים.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופיס דיפו, מחסני חשמל הייתי ואין להם את המסכים של ... כך שלא ניתן להשוואת... בבאג אמור להיות מסכים של דל? כי פשוט מה שאני רוצה לעשות זה להשוואת מסך מול מסך...

אני חושב שזה יהיה הכי טוב לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... כי פשוט מה שאני רוצה לעשות זה להשוואת מסך מול מסך... אני חושב שזה יהיה הכי טוב לעשות.

זה בדיוק מה שאני אומר ;)

לבאג יש מבחר די גדול של מסכים שמשתנה בין חנות לחנות.

כדאי אולי גם לנסות חנויות מחשבים שיש לך ליד הבית. אולי גם להם יהיו כמה מסכים פתוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד שאין הבדל בין 1920X1080 לבין 1680X1020 בכלל??

יש לך אולי מסך טוב יותר מה- 2311H שיותר מתאים ל- HD?

אם מדובר בסרטים,ההבדל בסרטי FHD אכן יהיה מזערי.לדעתי אם היית צופה בסרט על שני

מסכים באותו גודל,רק שאחד מהם הוא 1920x1080 והשני הוא 1680x1050 לא היית מצליח לדעת

איזה מסך הוא ה- FHD.

בסרטי אגב,קרוב לודאי שתראה טוב וחד יותר דווקא על מסך עם רזולוציה נמוכה יותר!

בסרטי "ומטה" המסך צריך לעשות upscale מה שגורם לסרט להיראות מטושטש.

על מנת להמנע מכך,תצטרך לראות את הסרט לא על כל המסך.....

היתרון היחידי שאני רואה ב 2311H הוא שיש לו שטח עבודה גדול יותר בכ 18%.

על זה אתה משלם בגודל נקודה קטן יותר....

אם אתה זקוק לשטח עבודה גדול יותר,לך על ה 2311H,אם אתה מוכן להסתפק בשטח

קטן יותר,אז אולי ה 2209WA יתאים ללך יותר.

בסך הכל,שני המסכים טובים,לשניהם יש יתרון על מסכים אחרים בכך שהם בעלי פאנל איכותי,

מחיר אטרקטיבי,ומכלול צבעים sRGB שכל-כך קשה למצוא היום במסכים שהם לא TN.

קח אחד מהם,לא משנה איזה,ואל תתחרט.זרום עם זה.שני המסכים הם טובים מאד

ואין הרבה כמותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.... תודה חברים...

החלטתי שאני יבקש מהחנות לראות את המסך לפני שאני קונה... ואז אני יחליט.. (מקסימום אני ילך לחנות אחרת שמרשה או במקרה הצורך ליבואן של דל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

DaTHE, יש חדש?

הלכת להתרשם פיזית מהמסכים?

מעניין אותי לדעת מה בסוף. :jump:

חבל, אגב, ששללת מלכתחילה את ה- 2333T של .

לדעתי כדאי לך להתרשם גם ממנו. יש לו נתונים טכניים מעולים (שלא נופלים בהרבה מהדל) והוא יחסוך לך 400 שקל. בכלל לא בטוח שתרגיש הבדל משמעותי.

יש עליו הרבה דיבורים חיוביים פה בפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=470478.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472556.0

תעדכן אותנו :xyxthumbs:

אה, ועוד דבר: המפרט שנתת יחזיק בצורה טובה ומכובדת את המשחקים ברזולוצה 1920x1080 ולכן, לדעתי, ללכת על מסך פחות מ- "23 יהיה חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DaTHE, יש חדש?

הלכת להתרשם פיזית מהמסכים?

מעניין אותי לדעת מה בסוף. :jump:

חבל, אגב, ששללת מלכתחילה את ה- 2333T של .

לדעתי כדאי לך להתרשם גם ממנו. יש לו נתונים טכניים מעולים (שלא נופלים בהרבה מהדל) והוא יחסוך לך 400 שקל. בכלל לא בטוח שתרגיש הבדל משמעותי.

יש עליו הרבה דיבורים חיוביים פה בפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=470478.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472556.0

תעדכן אותנו :xyxthumbs:

אה, ועוד דבר: המפרט שנתת יחזיק בצורה טובה ומכובדת את המשחקים ברזולוצה 1920x1080 ולכן, לדעתי, ללכת על מסך פחות מ- "23 יהיה חבל.

לא שללתי אותי....

ואני עדיין מחפש חנות שיש ברשותה מסכי , עדיין לא מצאתי חוץ מהחניות המחשבים כמו סקיי וRSM... שדי רחוקים לי בשביל ללכת לראות.. אני אמור להזמין את המחשב היום, אז אני סוגר איתם שלפני שאני קונה את המסך אני רוצה להשוות אותו מול המסכים הנ"ל.... (שד"א את הסמסנוג גם לא מצאתי בחניות....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את המסך המדובר של , ה23 אינץ', בחנות של סקיי פי סי באיזור התעשיה הישן של ראשון לציון. המוכר שם אמר לי שזה ה23 אבל הוא נראה לי באותו רגע ממש ממש קטן, עד כדי כך שהחלטתי לא ללכת עליו. יכול להיות שזה היה ה22 והוא התבלבל...

לגבי ה2333T אני גם מחפש מקום לראות אותו לפני שאני קונה, אם מישהו יודע איפה יש אותו בתצוגה זה יעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את הביקרות.... ומשום מה רואים ב- 2209WA טוב יותר.. וכיאלו הU2311 קטן יותר.. זה מוזר.. אני חייב לראות אותו בעניים..

ואני גר באזור ירושלים יותר בסוף... לכיוון אזור בן שמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-לא תומך ב-24 FPS ומעלה ולא מראה סרטים טוב (4:30)

הקטע הזה חובבני משהו. מה זה "לא תומך ב24FPS?" למה יש מסך שכן תומך? לגבי הסרט, נו באמת "נראה קצת מטושטש". בהשוואה למה?

-צבעים מוזרים בתמונות כהות מאוד

זו תופעה ידועה בכל מסך (הילה סגולה/אדמדמה). מה שמעניין זה שזה אומר שהפאנל של הU2311H אינו H-IPS/E- כמו 2209WA/U2410, אלא כנראה נגזרת יותר ישירה של S-, שכן מסכי E-IPS/H- מציגים הילה אפורה ולא צבעונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...