התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T

DaTHE

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ללכת על U2311H של ... ולסיים את הסיפור?

הת'רד הזה קצת מתסכל, כי נראה שהוא לא מתקדם לשום מקום. פותח התר'ד - אתה מחפש המלצה, או שמישהו יקבל בשבילך החלטה? שני המסכים הללו של (לא מכיר את הסמסונג) הם טובים מאוד ושניהם יספקו אותך. כנראה שהרבה מהשיקולים שהוסברו כאן או בת'רדים אחרים לא יטרידו אותך בשום שלב, כי רוב המשתמשים לא שמים לב לשום פקטור השוואתי מרגע שהם קנו את המוצר.

יש שני הבדלים בין המסכים:

1. המחיר. לא נראה לי שאתה צריך הסבר בנידון.

2. הגודל והרזולוציה. תשכח שניה מהעניינים של האם כרטיס המסך שלך יחזיק משחקים על רזולוציה כזו או אחרת, כי כנראה שאתה לא משחק Crysis עם כל השיידרים, וגם אם במקרה יצא לך, אני מניח שזה לא כי התעקשת על זה. יש לך מסך 22 עם רזולוציה של 1680*1050, או מסך 23" עם רזולוציה של FHD. אם הכסף לא משחק תפקיד, ההיבט היחידי שאנ יחושב שכדאי לך להתייחס אליו הוא גודל הפונטים ב- U2311H. אני עובד עם 24" ב-FHD, והפונטים בגבול התחתון של להיות נוחים לי. לדעתי ב-23 הם כבר יהיו קטנים מדי, ולי אישית זה מפריע. יש לא מעט שהסבתי את תשומת ליבם לנושא ולא הפריע להם. מבחינת מי שזה מפריע לו, זה יכול להיות deal-breaker.

ככה או ככה, נראה שיש לך את כל הפרטים שאתה צריך בשביל לקבל החלטה. יש כאן אנשים בפורום בעד כל אחד מהמסכים, ולכן הוידוא שאתה מנסה לעשות כל פעם על הבחירה שלך הוא מצחיק. פשוט תקבל החלטה ותהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שדי הסתבכתי עם המסכים האלה... עדיין זה לא מסך ב- 500 שקל...

מה הכוונה בגודל פונט קטן מידי?

והאם אפשר לדעת באיזה מסך אתה משתמש?

1. זה לא מסך ב-500 שקל, אבל גם לא ב-4000. מדובר בשני מסכים טובים, ובמחיר לא בשמים.

2. גודל פונט קטן מדי, משמעו, אממ... גודל פונט קטן מדי! בכל מקרה, אני כבר מצטער שהכנסתי עוד פרמטרים למשוואות שלך, ולכן לא ארחיב.

3. 2407WFP-HC, כמו שאתה יכול לראות בפירוט המפרט שלי.

חברים נראה לי שסופי... החלטתי ללכת על ה U2311H... אלא אם כן יש לך הצעות אחרונות?

נראה שלא החלטת, ולא נראה לי שלמישהו יהיו הצעות נוספות. ראית את המסך ואהבת? תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין מסך בתצוגה, אף אחד לא יפתח בשבילך מסך להתרשמות. אם תחליט לא לקחת, מי יקח אותו אח"כ? אתה היית לוקח קופסה שהחנות סגרה אחרי שלקוח אחר רצה לראות, כשאתה יכול לקחת קופסה שלא נפתחה?

וזה מצחיק שאתה אומר שדי נסגרת עליו, כשאת הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות בשביל להשוות בין המסכים, וזה לראות אותם, לא עשית. אם זה לא היה חשוב לך מלכתחילה, הייתי מבין, אבל אם הייתה לך כוונה לראות את שניהם, ועוד לא עשית את זה, אז איך אתה די סגור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה- 2209WA ראיתי...

וכן לא היה לי אכפת לקחת קופסא פתוחה.... אבל לא קופסא שהשתמשו בה ואז החזירו.. אם רק לבדוק, אז למה אמור להיות לי אכפת?

ולמה אני סגור אליו.. בגלל שאני רוצה FULLHD... מה שאין בדגם הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על ה-2209WA זוהי פשוט הבחירה החכמה.

למה? כמו שכבר אמרו לך, FHD על 23" לא יושב כל כך טוב מבחינת אייקונים וטקסט.

הכרטיס מסך שלך לא רע (לא רע בכלל אפילו) אבל יקרטע על משחקים עכשוויים על הגדרות מקסימליות פלוס פילטרים. לא יודע אם אתה משחק בכלל על הגדרות אלו אבל רציתי להדגיש.

ה-2209WA יתאים לך בובה לכרטיס, אבל אם אתה מקובע על FHD רק בשביל להגיד "יש לי." אז לך על ה-U2311H כי נראה לי שאתה לא תבחין כמעט בשום שינוי תמונה בסרטים של FHD על מסך 23" :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר להגיד יש לי....

אתה רוצה להגיד שאין הבדל בין 1920X1080 לבין 1680X1020 בכלל??

יש לך אולי מסך טוב יותר מה- 2311H שיותר מתאים ל- HD?

תודה חברים באמת תודה... וסליחה על זה שאני חופר... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...