כתבה על פנדה בthemarker - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה על פנדה בthemarker

Thant

Recommended Posts

הסבירות ששני כרטיסים חדשים לא יעבדו ושניהם יפלו עליך הם נמוכים מאד.

ואני אמרתי שהכרטיס השני עבד אבל הציג ארטיפקטים, לא עובד בכלל זה ממש לא עובד שלא נדלק המחשב, יש הבדל, או שנתקע כשאתה מנסה להפעיל כל דבר שהוא 3D. יש בעיות ויש סבירות, בו נתמקד בבעיות.

מה איכפת לי מהסבירות, יש בחור עם מחשב נייד G73JH -A1 שהוא קנה 2 מהם היה בהם פאק, אחד בכרטיס מסך שקרס כל הזמן והשני שהחליפו לו מסך LCD לא תקין שעשה בעיות.

כן תמיד יש סבירות, ואני אשאל אותך, כמה דברים קנית בעבר ? מחשב, חלקים ? לא קרה לך שחלק מסויים היית צריך להחליף פעמיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היו מספר כרטיסים (6800 למיניהם, ובעיקר 8800GT של EVGA) שהגיעו דפוקים בכמויות. כל כרטיס שלישי/רביעי תקול או משהו כזה.

הסבירות לא גבוהה, אבל זה קורה, ולחנות אין מה לעשות חוץ מלשתוק ולקבל את זה.

לצאת בהאשמות חסרות שחר כנגד הלקוח זה לא פתרון (גם אם זו דרך להוציא קצת עצבים במיידי)

X7-007- אני לא יודע למה טרחת לכתוב את כל המקרה לפרטי פרטים, חוץ מטכנאי אחד גס ועצבני אין שם כלום לא במקום.

בפעם הראשונה החליפו במקום כי יכלו, בפעם השניה נהגו לפי הנוהל ושלחו את הכרטיס להחלפה.

יש הבדל גדול בין אם עובד שכיר במקום מתנהג כמו דביל לבין אם הבעלים/מנהל הרשת מתנהג כמו ילד בן 5, כמו שיאיר הוכיח לנו במספר מקרים, גם על דפי הפורום, שהוא מסוגל לעשות. את השכיר אפשר להעניש ולטפל, בבעלים? לא ממש.

חוץ מכרטיסי ודברים קטנים באריזות סגורות, היה רק מקרה אחד שניסיתי לעשות רכישה רצינית בפנדה.

אותו מקרה, שאני לא הולך לגלול את כולו על דפי הפורום, הספיק ללמד אותי לא לחזור למקום הזה לעולם.

לא מזמן גם ניסיתי לשלוח קרוב משפחה לקנות שם כי היה את מה שהוא חיפש ובמחיר טוב.

לאחר מספר שבועות הייתה תקלה במוצר, והוא גם נאלץ לעבור שבעת מדורי גיהנום עד שקיבל פתרון הוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים חנות מעדיפה לתת ללקוח דברים שלא מגיעים לו' date=' רק כדי שיהיה שמח ושיסתום כבר את הפה.

"חשד לפתיחת כונן"=בבדיקה שהם ערכו הם גילו שהכונן פתוח, סוף סיפור, הם הביאו לה כונן חדש רק כי אין להם כוח לזיוני שכל שלה

[/quote']

זה נכון, אבל עובדה שזה לא קרה. הם החליפו רק אחרי שנוצר הבלאגן, אם זה היה קורה לפני מילא, אבל שזה קורה אחרי שנוצר נזק פרסומי

שיכול לגרום לאובדן לקוחות והלקוחות רוצים תשובות, והאינטרס משתנה והחברה צריכה לדאוג לנקות את שמה.

אם היתה למנכ"ל הוכחה שהכונן פתוח\שבור תהיה בטוח שהוא היה מציג אותה לאור הנזק הפירסומי שנוצר,

והוא היה גם מוציא את הלקוחה מטומטמת ושקרנית, וגם מנקה את שמו מהפירסום השלילי שקיבל. מה שניראה לי שהמנכ"ל היה שמח לעשות אם הייתה לו האפשרות,

ההחלפה המהירה ניראת אך ורק כטיוח והודעה באשמה. (ראה את תגובת התת רמה של לפני הפירסום, ואת התגובה הלקקנית המגעילה שלאחר-מכן).

חוץ מזה שאני רחוק שנות אור מלהאמין שהיא פתחה את הכונן בעצמה, גם מפאת האחריות, וגם בהעדר ידע טכני. זה נשמע לי כמו קישקוש אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד לכם משהו כזה

בדרך כלל נחמדות ואסרטיביות נותנות תוצאה טובה יותר בעבודה מול החנות

בדרך כלל מי שחוצפן וגס רוח מקבל את אותו יחס מהחנות עצמה - זה לפחות מהניסיון האישי שלי - ונכון - נחמדות ואסרטיביות לא עובדות ב 100% ונכון לפעמים יש חילוקי דעות , אבל , לא צריך להיות ריב , אפשר לתבוע ואפשר לכתוב ברשת אבל לרדת ברמה ? זה לא עוזר לאף אחד גם לא לקונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד לכם משהו כזה

בדרך כלל נחמדות ואסרטיביות נותנות תוצאה טובה יותר בעבודה מול החנות

בדרך כלל מי שחוצפן וגס רוח מקבל את אותו יחס מהחנות עצמה - זה לפחות מהניסיון האישי שלי - ונכון - נחמדות ואסרטיביות לא עובדות ב 100% ונכון לפעמים יש חילוקי דעות , אבל , לא צריך להיות ריב , אפשר לתבוע ואפשר לכתוב ברשת אבל לרדת ברמה ? זה לא עוזר לאף אחד גם לא לקונה .

תקשיב הייתה לי בעייה גם בעייה עם פנדה עם מימוש אחריות, ובאמת שהייתי מאוד נחמד, הייתי נחמד חודשיים חיכיתי בסבלנות וכל פעם שהתקשרתי כדי לבדוק מה קורה עם המוצר זה היה עם חיוך ואף פעם בלי להרים את הקול, או לרדת לרמה נמוכה.אני עובד בבאג ואני יודע שלפעמים דברים כאלו קורים וצריך להמתין בסובלנות.

אבל אחרי כשלושה חודשיים שהתקשרתי לבדוק מה קורה עם המוצר גיליתי שבעצם המוצר לא נשלח לתיקון ולא טופל כלל למרות שהם אמרו לי בפירוש שהוא במעבדה של היבואן.

אז הרמתי את הקול והופ אחרי זמן קצר נמצא פיתרון.

חברת פנדה הם חבורה של שקרנים עלובים ושרלטנים. עובדה תראו כמה תלונות יש עליהם רק בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו מספר כרטיסים (6800 למיניהם, ובעיקר 8800GT של EVGA) שהגיעו דפוקים בכמויות. כל כרטיס שלישי/רביעי תקול או משהו כזה.

הסבירות לא גבוהה, אבל זה קורה, ולחנות אין מה לעשות חוץ מלשתוק ולקבל את זה.

לצאת בהאשמות חסרות שחר כנגד הלקוח זה לא פתרון (גם אם זו דרך להוציא קצת עצבים במיידי)

X7-007- אני לא יודע למה טרחת לכתוב את כל המקרה לפרטי פרטים, חוץ מטכנאי אחד גס ועצבני אין שם כלום לא במקום.

בפעם הראשונה החליפו במקום כי יכלו, בפעם השניה נהגו לפי הנוהל ושלחו את הכרטיס להחלפה.

יש הבדל גדול בין אם עובד שכיר במקום מתנהג כמו דביל לבין אם הבעלים/מנהל הרשת מתנהג כמו ילד בן 5, כמו שיאיר הוכיח לנו במספר מקרים, גם על דפי הפורום, שהוא מסוגל לעשות. את השכיר אפשר להעניש ולטפל, בבעלים? לא ממש.

חוץ מכרטיסי ודברים קטנים באריזות סגורות, היה רק מקרה אחד שניסיתי לעשות רכישה רצינית בפנדה.

אותו מקרה, שאני לא הולך לגלול את כולו על דפי הפורום, הספיק ללמד אותי לא לחזור למקום הזה לעולם.

לא מזמן גם ניסיתי לשלוח קרוב משפחה לקנות שם כי היה את מה שהוא חיפש ובמחיר טוב.

לאחר מספר שבועות הייתה תקלה במוצר, והוא גם נאלץ לעבור שבעת מדורי גיהנום עד שקיבל פתרון הוגן.

לא הבנת אה ?, הבחור הזה זה הבחור שבודק את כל הציוד חומרה בהחלפות, אם היו לי דברים אחרים שלא היו תקינים הייתי צריך לקבל את הכעס שלו כל פעם מחדש ?? ומה אם אנשים אחרים שלא מבינים כלום בחיים שלהם, יתחיל לזבזבזמםםם להם שטויות כן בדיוק שפה שלא קיימת הוא ידבר איתם ככה.

וההתערבות שהיה בחנות מצד המנהל והאנשים שהכירו אותי שם כי קניתי שם כבר מחשב לפני הרבה זמן ידעו שאני בסדר כי גם הייתי שם עם אמא שלי בהתחלה כי להגיע לקסריה בגיל 15 זה די בעייה.

ההבנה היא לא בבעייה ההבנה היא בשירות של הבנאדם, גם בעוד כמה חנויות היה לי סיפור, מאז מתייחסים אלי כאל VIP, זה כל מה שאני יכול להגיד. בסה"כ הכל שמשהו טוב יקרה צריך שיקרה משהו רע, אני לא מתכנן להסביר מה קורה אם זה, רק סיפרתי סיפור זה הכל.

PS.נ.ב : אני לא אחד מאלה שהולך לחכות חודש או חודשיים, המילה שלהם חייב להיות מינימום 21 יום, שבועיים או שבוע, אם זה יותר מזה אני יגיד להם שישלחו ויחכו לזה בעצמם, ודבר שני הם יקבלו טלפון כל יום להזכיר להם ולא לשכוח, להיות נונדיק זה לא מילה קשה או רעה זה רק לטובה, אולי ישנאו אותכם או יקללו אותכם אבל את הכסף שלהם הם יקבלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הזאת לא משהו ואי אפשר לדעת לפי מה קרה בכלל. לא קניתי אצל פנדה מעולם ואין לי מושג איך השירות שלהם, אבל אני מכיר כבר יותר מעשר שנים את מחלקות השירות אצל היבואנים.

תמוה בעיניי שיבואן מחליט שהמוצר נפתח בלי שום סיבה. בכתבה אין שום הסבר לזה. מוצר כזה מחליפים על בסיס אחד תמורת אחד: היבואן שולח ליצרן, היצרן שולח לו חדש. אין פה שום הפסד ליבואן של זמן או של רכיבים. לכן אם זה מה שנקבע אז לדעתי יש דברים בגו. חבל שהכתבה לא מבהירה את התמונה.

חוץ מזה נראה שאחרי טלפון אחד הגיעו לתביעה? זה נראה לי גם מוזר. לדעתי בטוח הייתה פה עוד החלפת מכתבים טלפונים שהעלימו מאיתנו. דרך אגב טיפ לגולשים בפורום: מנסיון בבית המשפט לתביעות קטנות השופט לא יראה בעין יפה אם לא ניסיתם לפתור את העניין לפני שהגעתם לבית המשפט. אם אחרי טלפון אחד החלטתם להגיש כתב תביעה הסיכויים שלכם לזכות נמוכים.

בכל מקרה, התגובה של מר סטובי לא הולמת, אבל זה קשור לאישיות, לא למתן שירות. אם הוא החליט שהיא פתחה את הכונן אין שום סיבה להחליף לה אותו. אם החליפו לה אותו רק בגלל שהיא צעקה זה בעיניי שירות יותר גרוע. כי זה אומר שהחנות הזאת לא עובדת על פי נהלים אלא על פי קריזות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עונה לחברה שאמרו שרק בצעקות הולך - אני טוען להיפך

אפשר "לאיים" בשקט ובנימוס - אני יכול להבטיח לכם שמבחינה הסתברותית הסיכויים שלא תהיו צריכים לבצע איום שנאמר בצורה אסרטיבית ושקולה גבוהים יותר מאיום שהושמע בצעקות .

אני לא אומר שלא לדרוש את הזכויות שלכם , אני לא אומר שלא להיות "נודניק" אני לא אומר שלא לפעול במסגרת החוק - בהחלט לעשות את כל הדברים האלו , אבל התלהמות משדרת חולשה .

ברוב המקרים אם "נענים" לבקשת המתלהם זה רק בגלל שלא רוצים לראות אותו יותר ולכן הפשרה שתושג תהיה פחותה מימה שהיה אפשר להשיג במקרה של אסרטיביות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...