השוואה בין 2 לוחות גיגאבייט מה ההבדל ומה הי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין 2 לוחות גיגאבייט מה ההבדל ומה הי

מועלם1

Recommended Posts

שלום

שימושים :

1. כרטיס מסך 1 חיצוני חזק 5870HD

1.1 כלומר אני סוגר את הכרטיס מסך של הלוח בלוח GA-890GPA-UD3H

2. אין לי עוד כרטיסים להתקין ולא צריך 3או 6 כרטיסי PCI-E

3. מבצע אובר קלוק למעבד 6 ליבות AMD האם הלוח GA-890GPA-UD3H יחזיק מעמד באובר קלוקינג ???

4. מתקין קולר Thermalright ULTRA 120 האם לוח GA-890GPA-UD3H ניתן להתקין עליו קולר כי יש לו חלקים גבוהים ???

5. שימוש משחקים

השאלה בהיתחשב בשימושים שלי בלבד מה ההבדל בין הלוחות ??? לגבי ???

האם ללוח GA-890FXA-UD7 יש יתרון טכני ??? כלשהו על הלוח GA-890GPA-UD3H

הרי זה לא יתכן שלוח שעולה פי 2 אין לו עוד יתרונות טכניים חוץ מ- 6 PCI-E

אני חייב לציין שלוח שעולה חצי מחיר מכיל אותם יתרונות כמו לוח שעולה פי 2

ועוד נותן לי כרטיס מסך חלופי על הלוח , זה נשמע טוב מידיי

קישורים ללוחות :

http://gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3567#ov

http://gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3516#ov

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השוואה של המפרט שלהם אתה יכול להשוות באתר היצרן.

השאלה שלפי דעתי צריך להתחיל איתה היא למה בכלל שני הלוחות האלה ולא אחרים או באופן ממוקד יותר, למה דווקא ערכות השבבים 890GX או 890FX?

לפי התיאור שלך אין לך שום דרישה מיוחדת מהלוח למעט OC.

אם אכן כך, מדוע לא לבחור בלוח זול יותר משמעותית המבוסס על ערכת השבבים 770 כגון GA-770T-USB3 או GA-770TA-UD3 (עם עדיפות מסוימת לאחרון אם מתוכנן OC גבוה)?

אפשר גם לבחור בלוח מבוסס ערכת שבבים 785G אם יש רצון שיהיה גראפי מובנה לגיבוי (למרות שאם הבנתי נכון זה ממש לא שיקול עבורך).

ותוסיף בבקשה את דגמי הלוחות לכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת השוואה של המפרט שלהם אתה יכול להשוות באתר היצרן.

השאלה שלפי דעתי צריך להתחיל איתה היא למה בכלל שני הלוחות האלה ולא אחרים או באופן ממוקד יותר, למה דווקא ערכות השבבים 890GX או 890FX?

לפי התיאור שלך אין לך שום דרישה מיוחדת מהלוח למעט OC.

אם אכן כך, מדוע לא לבחור בלוח זול יותר משמעותית המבוסס על ערכת השבבים 770 כגון GA-770T-USB3 או GA-770TA-UD3 (עם עדיפות מסוימת לאחרון אם מתוכנן OC גבוה)?

אפשר גם לבחור בלוח מבוסס ערכת שבבים 785G אם יש רצון שיהיה גראפי מובנה לגיבוי (למרות שאם הבנתי נכון זה ממש לא שיקול עבורך).

אני ציינתי את השאלות בברור , למה אתה מנסה לשנות אותם ???

מתוכנן OC 3.7

כל הלוחות שציינת לא מכילי SATA 3 לעתיד או USB3

מה אני יחסוך 200 ש"ח ??? מוותר

שוב תקרא שוב בברור יש לי עוד דרישות

קולר ספציפי שיכנס ללוח

כרטיס מסך חיצוני שיעבוד באותה מהירות ואיכות כמו בלוח היקר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ציינתי את השאלות בברור ' date=' למה אתה מנסה לשנות אותם ???

[/quote']

לא מנסה לשנות את השאלות שלך, אני מנסה להגיד לך שעל פי הנתונים שסיפקת הלוחות ביניהם אתה מתלבט לא יעניקו לך כלום שלוח זול יותר לא יכול להעניק לך.

כל הלוחות שציינת לא מכילי SATA 3 לעתיד או USB3

שני הלוחות המבוססים על ערכת השבבים 770 מכילים USB3, נכנסת בכלל למפרט שלהם? דגם ה-770TA מכיל גם SATA 6Gb/s שהוא היום חיבור מיותר לגמרי וספק מתי יהפוך לשימושי באמת, אבל אם הוא כל כך חשוב לך, קיים דגם ה-770TA. חוץ מזה, אם החיבורים האלה הם דרישה מבחינתך, אז חשוב שתציין את זה. אחרת איך אפשר לדעת?

שוב תקרא שוב בברור יש לי עוד דרישות

קולר ספציפי שיכנס ללוח

כרטיס מסך חיצוני שיעבוד באותה מהירות ואיכות כמו בלוח היקר יותר

מה הקשר בין גוף הקירור לדגם הלוח? תבדוק באתר היצרן של גוף הקירור אם יש בעיות תאימות עם לוחות מסוימים (חלק מהיצרנים מפרסמים את המידע הזה) ואם הנתונים לא מפורסמים ואתה יודע איך בנוי גוף הקירור, תבדוק בתמונה של הלוח ותנסה להעריך אם יש נקודות שעלולות להיות בעייתיות.

כרטיס מסך מהדור הנוכחי יעבוד בדיוק באותו אופן על כל לוח בעל חיבור PCI-Ex16.

כמו כן, אין שום צורך או סיבה לצטט תגובה שמעליך, זה רק תורם לאי סדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הלוחות המבוססים על ערכת השבבים 770 מכילים USB3, נכנסת בכלל למפרט שלהם? דגם ה-770TA מכיל גם SATA 6Gb/s שהוא היום חיבור מיותר לגמרי וספק מתי יהפוך לשימושי באמת, אבל אם הוא כל כך חשוב לך, קיים דגם ה-770TA. חוץ מזה, אם החיבורים האלה הם דרישה מבחינתך, אז חשוב שתציין את זה. אחרת איך אפשר לדעת?

ציטוט

קרא את השאלה

השוואה בין 2 לוחות גיגאבייט

שוב למה אתה משנה אותה ???

מה הקשר בין גוף הקירור לדגם הלוח? תבדוק באתר היצרן של גוף הקירור אם יש בעיות תאימות עם לוחות מסוימים (חלק מהיצרנים מפרסמים את המידע הזה) ואם הנתונים לא מפורסמים ואתה יודע איך בנוי גוף הקירור, תבדוק בתמונה של הלוח ותנסה להעריך אם יש נקודות שעלולות להיות בעייתיות.

כרטיס מסך מהדור הנוכחי יעבוד בדיוק באותו אופן על כל לוח בעל חיבור PCI-Ex16.

הקשר לגוף קרור כי אם היית רואה את הלוח בהיטל צד , היית רואה שהקרור בלוח מאוד גבוה ויכול להוות בעיה אולי לקולר שציינתי

ואם הנתונים לא מפורסמים ואתה יודע איך בנוי גוף הקירור, תבדוק בתמונה של הלוח ותנסה להעריך

אם הייתי יודע להעריך לבד לא הייתי שואל ולא הייתי מגיע לכאן

אם לא בא לך לענות לשאלות או אתה לא יודע , למה אתה עונה בכלל ???

אתה כל הזמן לא עונה לעניין

משנה את השאלות שלי

ואם אתה לא יודע אתה אומר שבור את הראש לבד ,

באם אתה לא יודע , לא בא לך אל תענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרגיע את הגישה התוקפנית והמתנשאת שלך.

השוואה בין 2 לוחות גיגאבייט

עניתי לך שאת ההבדלים במפרט אתה יכול למצוא באתר היצרן. אם משהו שם לא ברור אתה מוזמן לשאול באופן ממוקד. בנוסף ניסיתי להבהיר לך שאתה יכול לקבל בדיוק אותו דבר במחיר נמוך יותר, אך שוב אתה מתעלם.

ולסיכום, המשפט הזה בכלל אינו שאלה. כבר התבקשת לשנות את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום ולהוסיף את הדגמים ביניהם אתה מתלבט, אך בחרת להתעלם. למעשה פתחת היום שלושה דיונים, והכותרת של כולם אינה תואמת לחוקי הפורום.

אתה כל הזמן לא עונה לעניין

משנה את השאלות שלי

ואם אתה לא יודע אתה אומר שבור את הראש לבד ,

באם אתה לא יודע , לא בא לך אל תענה

מי אמר לך "שבור את הראש לבד"? בנושא הקירור אני לא יכול לעזור כי לא נתקלתי באופן אישי בשילוב הזה. חיפוש ברשת או באתר יצרן גוף הקירור יכול לענות לך על השאלה, ולשם הכוונתי אותך, אבל אתה לא רוצה לעשות אפילו את זה. בכל השאר באמת שניסיתי, אבל אתה מתעלם.

לאור הגישה שלך אני לא אמשיך בדיון כך שאתה יכול להיות רגוע. לא אבזבז יותר מזמנך היקר.

אם תחליט לשנות גישה ולדון בנושאים ברצינות (לדוגמה, גם אם אתה לא מסכים עם מה שאמרתי, תסביר למה) ולא להגיב בצורה התוקפנית, המתנשאת והלא עניינית שלך, אשמח להמשיך לנסות לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרגיע את הגישה התוקפנית והמתנשאת שלך.מה פה בדיוק השאלה? כבר התבקשת לשנות את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום ולהוסיף את הדגמים ביניהם אתה מתלבט, אך בחרת להתעלם. למעשה פתחת היום שלושה דיונים, והכותרת של כולם אינה תואמת לחוקי הפורום.

מי אמר לך "שבור את הראש לבד"? בנושא הקירור אני לא יכול לעזור כי לא נתקלתי באופן אישי בשילוב הזה. חיפוש ברשת או באתר יצרן גוף הקירור יכול לענות לך על השאלה, ולשם הכוונתי אותך, אבל אתה לא רוצה לעשות אפילו את זה. בכל השאר באמת שניסיתי, אבל אתה מתעלם. אם החלטת על הלוחות האלה אז למה בכלל ההתייעצות, קנה וזהו.

לאור הגישה שלך אני לא אמשיך בדיון כך שאתה יכול להיות רגוע. לא אבזבז יותר מזמנך היקר.

אם תחליט לשנות גישה ולדון בנושאים ברצינות (לדוגמה, גם אם אתה לא מסכים עם מה שאמרתי, תסביר למה) ולא להגיב בצורה התוקפנית, המתנשאת והלא עניינית שלך, אשמח להמשיך לנסות לעזור.

שוב לא נכון הגישה שלך תוקפנית , שרלטנית ומתנסת !!!!!! :kopfpatsch:

אתה נתפס כל הזמן מעוות שאלות ולמרות שאתה רואה שאתה לא עונה במקום

ודעתך גרועה ואני לא מתחשב בה אתה חוזר אלי בכח , למה ???

אתה טוען שאני מתנשא , אל תענה לי , מי מכריח אותך לענות ???

אני לא משלם כסף לעונים , תרגע :kopfpatsch:

[ftp=ftp://בר התבקשת לשנות את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום ולהוסיף את הדגמים ביניהם אתה מתלבט,]בר התבקשת לשנות את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום ולהוסיף את הדגמים ביניהם אתה מתלבט,[/ftp]

שוב אתה משקר ,אחרי שענית שטויות אתה גם ממציא דברים

תקרא את השאלה :

השאלה בהיתחשב בשימושים שלי בלבד מה ההבדל בין הלוחות Huh לגבי Huh

האם ללוח GA-890FXA-UD7 יש יתרון טכני Huh כלשהו על הלוח GA-890GPA-UD3H

הרי זה לא יתכן שלוח שעולה פי 2 אין לו עוד יתרונות טכניים חוץ מ- 6 PCI-E

אני חייב לציין שלוח שעולה חצי מחיר מכיל אותם יתרונות כמו לוח שעולה פי 2

ועוד נותן לי כרטיס מסך חלופי על הלוח , זה נשמע טוב מידיי

קישורים ללוחות :

http://gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3567#ov

http://gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3516#ov

מצויין הדגמים ויש קישורים

אבל אתה אפילו לא קורא בכלל את השאלה

כבר התבקשת לשנות את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום

שוב אתה ממציא ,לא התבקשתי לשנות נושא הוא כתוב ברור

אתה ממציא , ומשקר ומאיים בכח על אנשים שתופסים אותך משקר , מספר סיפורים :kopfpatsch:

בצורה ברורה אני לא מעוניין בעזרה שלך !!! אתה נתפל אלי בכח ומכריח באלימות ואיומים לשמוע בעצתך ואנ י לא מעוניין

אתה לא עוזר כלל , אתה לא מבין בלוח

אתה כל הזמן מספר סיפורים לא נכונים

תן לאחרים לעזור , אתה רואה שאנחנו לא מסתדרים ,

רד ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...