הרדמת כלבה כמה למה ואיפה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרדמת כלבה כמה למה ואיפה ?

114508534

Recommended Posts

אהלן

הכלבה שלי מאד חולה ואני רוצים להרדים אותה

כמה עולה העניין? , איפה קוברים את הגופה שלה אחרי זה ? רק וטרינר רשאי לעשות את זה נכון ?

תודה

מתוך סקרנות, אתה יכול לפרט יותר? מה בדיוק המחלה, בן כמה הכלב, מה ניסיתי עד עכשיו, עם כמה ווטרינרים דיברת וכו'?

אני בטוח שאם הגעת להחלטה להרדים את הכלבה, מן הסתם ששקלת את העניין עד הסוף. אבל אולי לא כדי למהר ולנסות אלטרנטיבות אחרות קודם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור אני לא מאמין שאני קורא את מה שאתה שואל כאן.

אין לך וטרינר לשאול אותו דברים כאלה??? מי החליט בדיוק שהכלבה חולה ? הבחנה שלך ?

תעשה טובה תלך לוטרינר ולהבא אל תיקח כלב גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון: גש לוטרינר. הרדמה עולה בסביבות ה 200 שקל. כל וטרינר שמכבד את עצמו לא ירדים כלב סתם אלא רק אם הוא סובל באמת. אז אם הכלבה שלך מאוד חולה עד עכשיו לא ניגשת איתה לוטרינר? אין לך וטרינר מטפל?

בצער מעוניינים יותר בכסף. המחיר יותר זול אבל הם ירדימו בכל מקרה כנראה. גם אצלהם וגם אצל וטרינר ידרשו ממך הוכחה שאתה בעל הכלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלבה הייתה אצל וטרינטר , היא בת 14 ויש לה סרטן , התיעצנו עם וטרינטר והוא אמר שמסוכן לנתח אותה בזמנו, הגידול גדל והסרטן אוכל לה את כל הגוף, נשאר ממנה רק שק עצמות.... בקושי זזה לא יכולה ללכת לא מחזיקה את עצמה על הרגליים משתינה תחת עצמה

קיצר אין בררה אלה להרדים כי היא סובלת כבר, היא כל היום שוכבת ולא זזה כי קשה לה ללכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, במקרה הזה אין טעם באמת להתעקש ולהשאיר אותה בחיים, היא סובלת.

למה שהווטרינר עצמו לא יבצע את ההרדמה? בנוגע לגופה, אתה יכול לקבור אותה במקום שתבחר, בבית קברות מיוחד לחיות (WTF) או במשרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...