הרדמת כלבה כמה למה ואיפה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרדמת כלבה כמה למה ואיפה ?

114508534

Recommended Posts

בדרך כלל אתה יוצר קשר עם החברה של המשרפות, והם מטפלים בזה. רק שתדע, הם לוקחים את גופת הכלבה, זורקים אותה עם גופות אחרות ולמשרפה. זה לא בדיוק הכי רגיש ואישי, אבל זה תלוי בבן אדם אם מתאים לו או לא. אם היא אצלך מגיל 12, וכנראה שאתה קשור אליה מאוד, אולי בכל זאת תשקול את האופציה של "יפי הנפש" ותקבור אותה במקום מתאים ומסודר לחיות? זה יעלה כנראה כמה מאות שקלים, אבל הם אפס לעומת השקט הנפשי שתקבל אחרכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני הרדמתי את הכלב הקודם שלי אצל הוטרינר (גם היה לו סרטן והוא היה זקן) לווטרינר היה טלפון של מישהו שלוקח את הכלב וקובר אותו באיזה שדה.

לא באמת ראיתי שזה מה שהוא עושה אבל הוטרינר אמר שאפשר לסמוך עליו, כמובן שזה היה בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי מנסיון, נתקלתי כבר בכמה מקרים ממש מוזרים, כשאחד מהם לדוגמה היה בחור שרצה להרדים את הכלב בגלל בעיות אלגריה של הכלב לאוכל!

אז לא הגבתי בתקיפות, סך הכל שאלתי בצורה יפה מה הסיבה, זה הכל. אני לא חושב שהוא נעלב, לקח את זה קשה, התעצבן ומה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא איזה אנשים יש פה... מה חשבתם שהייתה לכלבה שלו שפעת וישר רץ לפורום מחשבים כדי לשאול על הרדמה?

כן זה מה שחשבנו..

אם היה לו בן משפחה חולה הוא גם היה שואל בפורום מה עושים איתו או שואל רופא?

לכן אותו הדבר גם כאן היחד שהוא צריך לשאול אותו את השאלות האלה זה הוטרינר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך. גם למשפחה שלי הייתה התלבטות דומה אם להרדים את הכלבה או לא. לבסוף, החלטנו שלא ולאחר מס' ימים היא נפחה את נשמתה. (16)

בגלל שאנחנו גרים בבית פרטי. החלטנו לקבור אותה בחצר האחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, באושוויץ שרפו רק אחרי שהרגו.

והשוואה בין שריפת גופות במחנה השמדה לשריפת גופות כתחליף לקבורה היא דמגוגיה לשמה.

+1

כשאני אמות אני מעדיף שישרפו את הגופה שלי. זה פשוט טימטום לשמו לשם גופה באדמה, במיוחד שמדובר בבני אדם, שכן צריך מצווה וזה ביזבוז מקום. לכל מי שזה אומר שזה מכובד יותר פשוט אין שמץ של מושג מה קורה לגופה באדמה. מה שכן מישהו ציין פה ששורפים כמה גופות ביחד וזה ממש לא מוצא חן בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...