HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי

Gyro

Recommended Posts

בפרויו כבר לא יהיה צורך ברוט?

אז העברית תהיה עדיין על הפנים

לא תוכל להוריד את רוב האפליקציות השוות מהמרקט

לא תוכל לעשות גיבוי אמיתי למכשיר

ועוד...

אתה לא זה שאמר שהמכשיר שווה בלי רוט וכו' (אולי אני מתבלבל וזה היה יעקב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפרויו כבר לא יהיה צורך ברוט?

אז העברית תהיה עדיין על הפנים

לא תוכל להוריד את רוב האפליקציות השוות מהמרקט

לא תוכל לעשות גיבוי אמיתי למכשיר

ועוד...

אתה לא זה שאמר שהמכשיר שווה בלי רוט וכו' (אולי אני מתבלבל וזה היה יעקב?)

העברית לא תהיה על הפנים כי היא תהיה מובנית, היא תשתפר עם הזמן אם יהיה צורך, ואנשים יוכלו לפתח לה כלים לעברית שלא יצטרכו רוט.

האפליקציות בתשלום עדיין יהיו במארקט ואפשר יהיה להגיע אליהם בדרכים שונות גם בלי רוט.

ואפשר לעשות גיבוי לכל מה שחשוב בעזרת תוכנות, העתקת קבצים, ואפילו KIES מספיק למי שרוצה גיבוי וסינכרון של כל הדברים החשובים.

ולא אני לא אמרתי שהמכשיר לא שווה בלי רוט.

אני משתמש כרגע בFW שתומך בעברית, כל תוכנה או משחק שאני רוצה מוצאת את דרכה אלי בצורה כזאת או אחרת תוך זמן מאוד קצר כמעט מיד.

מעולם לא עשיתי למכשיר רוט.

והפרויו יפתור את כל העניינים מבחינתי, אם לא באופן מושלם כבר בהתחלה אז בהמשך הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.העברית ב2.2 היא על הפנים, אתה מוזמן לנסות

2.אי אפשר לפתח כלום לעברית בלי רוט כי אין לך גישה לFRAMEWORK בלי רוט

3.אנחנו מדברים על ההווה, לא על העתיד

4.איך אתה עושה גיבוי מלא למכשיר בלי רוט? מעניין אותי מאוד

5.אתה צוחק? KIES לא יודעת לגבות כלום (אנשי קשר לא נחשב :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1: העברית ב2.2 גם אם לא מושלמת היא כל מה שאני צריך.

2: אין ספק שגוגל ישפרו את העברית עד כדי שלמות בעדכונים עתידיים עד שהתופעה של השפות תעלם מן העולם ויהיה אפשר לפתח כלים לעברית באופן רשמי.

3: ההווה כבר לא רע בכלל מבחינתי, והעתיד חשוב מאוד בבחירת מערכת הפעלה.

4+5: אפשר לגבות דרך KIES כל מה שאי אפשר לשחזר אחרי מחיקה מלאה, וזה מה שחשוב.

יש תוכנות שמגבות בצורה יותר נוחה את הדברים ואפשר גם לסנכרן את כל מה שחשוב (אנשי קשר, תמונות/סרטים, קבצים, הגדרות).'

בפרויו הגיבוי יהיה הרבה יותר טוב.

Data backup

Apps can participate in data backup and restore, to ensure that users maintain their data after performing a factory reset or when switching devices.

זה די קטנוני להיטפל לחסרונות באנדרויד שהולכים להיעלם מהעולם אוטוטו.

האנדרויד מערכת הפעלה חדשה בתחילת דרכה.

גם וגם המפתחים משקיעים באנדרויד בהילוך מלא.

אחרי שפרויו יצא באופן רשמי לעוד מכשירים ומכשירים חדשים יתחילו לצאת עם פרויו, המפתחים ישקיעו פי 10 על זה, וגוגל והיצרניות ישקיעו יותר בליטוש והתאמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כי הכי טוב עברית הפוכה ומשפטים בלתי קריאים כאשר יש בהם עברית+אנגלית/מספרים ביחד

2.דווקא יש ספק, הם לא בדיוק סופרים אותנו

3.מתי אמרתי שהוא רע?

4.פחחחחח, אפשר לגבות תוכנות? הגדרות של הטלפון? אולי תספר לי איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1: העיקר בנתיים שאפשר לקרוא ולכתוב בעברית הודעות, ולגלוש באתרים (העברית באתרים שגלשתי בהם בנתיים מושלמת).

אבל אתה צודק שצריך לשפר, זה בהחלט לא הסוף של העניין.

2: נחיה ונראה אבל לדעתי אתה טועה בגדול.

גוגל אולי לא סופרת אותנו אבל הם השקיעו המון בעברית בשירותים האחרים שלהם, ובוא לא נשכח שיש איזה 50 מיליארד

ערבים שכותבים מימין לשמאל גם כן, ואותם הם בטוח סופרים.

כשיסדרו להם (ולפי המספר שלהם זה לא אמור לקחת הרבה זמן) גם לנו יסתדר.

3: צריך לשים דברים בפרופורציה.

4: בפרויו אפשר גם את זה, ובכל מקרה אפשר לכוון הגדרות של הכל מאפס תוך כמה דקות.

ושוב אני יצטט (אולי פיספסת את העדכון בתגובה הקודמת שלי)

Data backup

Apps can participate in data backup and restore, to ensure that users maintain their data after performing a factory reset or when switching devices.

http://developer.android.com/sdk/android-2.2-highlights.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייפון אני יכול להעלות את , לקבוע יעד ואז לכבות את המסך עם הכפתור, אני אמשיך לקבל הוראות נסיעה מהרמקול ותשאר לי בטריה

בגלקסי אני לא יכול לעשות את זה, אם אני לוחץ על הכפתור בצד (או יוצא מהתוכנה) אני מפסיק לקבל הוראות

אני על בסיס קבוע בזמן נסיעה מפעיל , לוחץ על כפתור הבית וממשיך לשמוע את ההוראות. במקביל אני מפעיל שירות רדיו שרץ ברגע וברמזורים ארוכים נכנס לROBODEFENCE או מריץ סרטון ושומע 3 קולות במקביל (משחק,רדיו וWAZE).

אצלך זה לא עובד כי אתה סוגר את התוכנה. אצלי זה עובד בגלקסי ובגדול כי אני "מקפיץ" את עצמי לעמוד הבית מבלי לצאת מהתוכנה.

מבחינתי זה מולטיטסקינג אמיתי - אני עושה כמה דברים במקביל בלי לחשוב והכל ממשיך לרוץ ברקע ולא קופא... יש תוכנות שלא מאפשרות לך לצאת מהם מבלי "לצאת" מהם אבל בגדול המערכת מאפשרת עבודה במקביל מהנסיון שלי ביום יום.

לפני יומיים הייתי עם חבר והוא ניסה להראות לי שאצלו בIPHONE זה עובד, הוא שם שירות כלשהו ולאחר מכן העלה את HUNGRY SHARK.

המוזיקה התחילה לקרטע ולאחר מכן הפסיקה, לאחר מכן חזרה והפסיקה במשחק עצמו.

לא נראה כמו משהו בשל במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוויכוח שלכם מאוד מענין ;D.

אני רואה את זה ככה:

מה שקורה עכשיו זה מה שקרה בתחילת שנות ה90 בין מיקרוסופט ואפל רק שהפעם בתפקיד מיקרוסופט

המק היה להיט, היתה לו יופי של (עדיין יש) שפעלה בסינכרון מושלם מול החומרה עם מינימום תקלות ובלי התעסקות מיותרת בדריברים ועוד דברים שאף אחד לא הבין בהם באותה התקופה.

הבעיה שלו היתה שמערכת ההפעלה היתה כבולה לסוג מחשב אחד ולא פעלה באופן עצמאי Cross-platform.

מיקרוסופט פיתחו מערכת שאולי לא היתה יציבה כל כך בגרסאות הראשונות אבל פעלה על כל מחשב כמעט (דרישות מינימום) ולכן בסופו של דבר כאשר אנשים פיתחו מודעות גבוהה יותר לנושא המחשבים, עקפה את מכירות המק בלי להתאמץ. אחרי הכל למה לקנות כשאפשר בחצי מחיר לקנות משהו דומה.

עם הזמן הWINDOWS נהייתה יותר יציבה ועד היום שולטת ברוב השוק. המק הפך להיות מחשב נישה מגניב עם עדת מעריצים.

אותו הדבר לדעתי קורה היום. מפתחת מערכת שרצה על רוב סוגי הסמרטפונים והחל מגרסה 3 אמורה לרוץ בגרסה אחידה על כולם.

באיזושהו מקום אני חושב שתמיד המערכת של האיפון תהיה טיפה יותר יציבה מכיון שהיא לא צריכה להתמודד עם מה שהאנדרויד שואפת להתמודד איתו.

בסופו של דבר האנדרויד (או הWM מי יודע...) תשלוט ברוב המכשירים וזאת מכיון שבשביל לא נצטרך להגביל את עצמנו למכשיר מסוים.

נוכל לקנות איזה מסך באיזה גודל ואיזו שנרצה (מעבד, מקלדת נפח וכו...) עם המערכת אנדרויד המוכרת שלנו (לטוב ולרע) שתלך ותשתפר עוד ועוד עד שכבר לא תהיה שאלה מה עדיף. למיטב הבנתי במהלך 2011-2012 מתוכננים לצאת לא מעט מכשירי אנדרויד זולים יחסית עם גרסה 3.0 סטוק שינסו לשבור את השוק דרך מחיר זול משמעותית מזה של הIPHONE.

בסופו של דבר וככל שהמודעות לשימוש בסמרטפונים תגדל האיפון יהפוך להיות מכשיר נישה מגניב ולא יותר מזה.

האם זה אומר שהאנדרויד טוב יותר? לא בהכרח, יש אנשים שתמיד ירצו מכשיר פשוט בלי יותר מדי אפשרויות שיראה טוב ושלא יתקע להם ולכן תמיד יהיה מקום לIPHONE

זו דעתי (ורק דעתי) אז לא לקטול בבקשה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אצלי בנוקיה 5800 שזה מכשיר סימביאן דרעק!!

יש מולטי טאסקינג אמיתי

נכנסתי להודעות סימנתי כ500 הודעות ועשיתי מחק עברתי למסך של נגן המוסיקה ואמרתי לו לעשות רענון לספריית המוסיקה לחפש שירים חדשים

ובזמן הזה נכנסתי לאופרה מובייל

ובמקביל החלפתי כל פעם בין נגן המוסיקה להודעות וראיתי את קצב ההתקדמות\מחיקה מתקדם ברקע

בגלל זה העתיד הוא meego גם סימביאן גם וגם יש גב רחב מאינטל כמובן בשיתוף הדור הבא של morestown

או wm אם הם יעמדו בצפיות מערכת שפשוט עובדת ובלי יותר מדי סיבוכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...